Ne yapmalıyım?

Kızlar merhaba
Üç aylık bir ilişkim var-dı. o 28, ben 31 yaşındayım. Önceki hafta biraz ilgisiz olduğunu düşündüğüm için uyarmıştım kendisini, ilgisizlik kotamın dolduğunu söylemiştim falan :) Biraz "relax" olmak istediğini söyledi. Ben de kızıp hala bi ilişkide olmak isteyip istemediğini de sordum o da saçmalama istiyorum tabi ki diye cevap verdi. Sonra bi kaç gün normal konuştuk, hatta buluştuk. Gece gayet güzel iyi geceler diyerek uyuduk ve sonra bir daha bir haftadır konuşmadık. Bundan önceki bi kaç gün hep ben üstüne düştüğüm ve ilgisiz davrandığını düşündüğüm için aramadım, o da aramadı. Sosyal medyasında normal görüyorum öyle büyük bir problem vs de yok sağlık sorunu gibi.
Şimdi demek ki aslında artık ilişkiyi istemediğini anladım tabii ki ama bu olduğumuz noktada ne yapmam gerektiği konusunda kafam karışık. Bir mesajla bitirmek ya da bi şey demeden her yerden silmek ergence geliyo ama arayıp ne diyebilirim ki? Ayrıca mesajla da arasam da benim ayrılık cümlelerime direkt sen de, tamam falan gibi cevaplar verirse de canım çok sıkılır :KK48: Ne diyosunuz kızlar ne yapayım?
Belli ki "relax" olmak istediğini davranışlarıyla da göstermek istiyor. Bencd hiçbir şe söyleme, yazma. Engelleme de. Ulaşamasın cevapsız kalsın aramaları ve mesajları. 3 ay sonra da olsa ısrar edecektir, peşinize düşecektir. Denendi onaylandı 💪😎😅

Ararsa konuşur , neden bitirdiğinizi anlatırsınız . Gençlerde olası nafaka korkusu yüzünden ilişkilerini ciddiye almama gözlemliyorum. bizim okula yeni atanan bir erkek öğretmeni, başka bir okuldan çok güzel bir öğretmenle tanıştırmıştık . İyi de anlaşıyorlardı , ailelerin bile haberi vardı . Bizimki ciddi ilişki yaşamaya korkuyorum demiş akşam ayrılmışlar . Tabi hemen bir telefon trafiği vs derken gerçekten anlaşamayınca , boşanınca , ömrümün sonuna kadar nafaka mı vereceğim ben dedi . Sizin durumunuz da böyle olabilir .

İlişkide gönlü yok ama adını koymuyor çünkü yedekte başka biri yok. Varsa da hali hazırdaki ilişkiyi bitirmeye değecek biri değil.

Sabır taktikleri bekliyoruz :)
İçinizi o kişiye karşı sogutacaksiniz, yumuşamaya başladığınız an onun yaptığı kötü şeyleri hatırlayin. Telefonunuza alarmlar kurabilirsiniz, mesela 1 günlük alarm çalana kadar aramayacagim gibi.

Çoook benzer bir durum yaşıyorum şu an, konuyu ben açtım sandım :KK48:. Konu sahibi, ikimiz anlaşalım, hiçbir şey yazmayalım bunlara. Yapacağımız açıklamamıza değmezler. :dondurma:

İstemiyorum ki :) Bu saçmalığın içinden nasıl çıkacağım konusunda emin değildim zira böyle saçma bi ayrılık yaşamadım daha önce
Tamam o zaman .Dengesız bır kova.Kendı gelısımını tamamlamamış

Bu şu demek aslında: senle tanıştıgımda kimse yoktu, can sıkıntımı gideriyordun, oylesine takıldım ama sen alıp yürüdün sevgili moduna iyice girdin, rahat bırak beni ben sağa sola takılmak istiyorum, başka çiçekler de var sende saplanıp kalacak değilim...

Çoook benzer bir durum yaşıyorum şu an, konuyu ben açtım sandım :KK48:. Konu sahibi, ikimiz anlaşalım, hiçbir şey yazmayalım bunlara. Yapacağımız açıklamamıza değmezler. :dondurma:

Allah ikimize de sabır versin diyelim o zaman :))
Duygusal olgunlukları yokmuş yeterince demek ya. Bunu düşünmek baya rahatlattı açıkcası beni, yazmak isteği gitti içimden :)

X