Ne yapmaliyim

Elif233

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
31
6
Merhaba
Oncelikle ozur dilemek istiyorum cnku turkce ilk dilim dgl ve bazen size sacma gelen seyler yaza biliyorum .
Ben 17yasimda evlendim cok kucuk biliyorum kactim evden cocukluk iste , suan 10aylik kizim var ve yeni 19 bastim ,esimin annesiyle yasiyorum hayatimi zindan eti bana bunalima giriyorum gecinmeye calisiyorum olmiyor ,bana hukum etmeye calisiyor resmen beni kuklasi yapmak istiyor bi yere gidince ondan izin alicam kocam dgl yok desede evde kalicakmisim boyle dedi bana ,annemi istemiyorlar oda gelmiyor artik bnm akrabalarimi istemiyor disariya gitmemi istemiyor ,sonra evde olan biteni kizna anlatiyor oda beni tehdit eti sacimi basimi yolarmis diye ,kocama anlatiyorum evimi ayirmam diyor ne yapacam bilmiyorum

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

allah yardımcın olsun cnm ya çok zor ben de 19 uma yeni girdim benimde 4 aylık oğlum var eşim ailemle oturalım dedi yok kirada oturalım dedim iyi ki de kiradayız bize geldiklerinde bile moralimi bozuyolar artık onlarla otursaydım ne olurdu bilmiyorm eşini mutlaka ikna etmelisin bence benim eşim böyle yapsa ikna olmazsa inatlaşırsa boşanırım valla hiç çekemem ama sen evden kaçtım diyosun bilmiyorm ne dicem yani

Annem beni kabul eder cok sukur oyle kabul etmiyecek durum yok allah sukur esim diyor defol git bosanalim annesi tek basina ama bakima muhtac dgl ,hayatimi zehri etiler bna ikna olmiyor bin turlu bahane buliyor hep beni kandiriyor bugun gene konusicam egr ikna olmazsa gidicem annemin evine dayanakck gucun kalmadi ,bahanelri sunlar (beni dinlemezsin saygi vermezsin evi ceviremezsin kucuksun ama annesi turkiye gidince cevire biliyorum nedense bide beni kucuk kardesinden dha ustun goriyor biktim

Merhaba canim, muhtemelen yasin kücük oldugu icin vede kacip geldigin icin, "bunun arkasi yok, koruyacak kollayacak kimsesi yok" düsüncesiyle kayinvaliden bu kadar ileri gidiyordur. bu yüzden de anneni, akrabalarini istemiyordur. benim tahminim bu. Bu durumda sen cok güclü ve kararli olmalisin. Kararli oldugun taktirde, neler yapabilecegini tahmin edecektir. Esin "defol git, bosanalim" diyebiliyorsa eger, ya senin bunu yapacak cesaretin olmadigini düsünüyordur, yada seni kaybetmekten korkmuyordur. bu kadar eziyetli bir aile ve hayat ne kadar cekmeye deger onuda bilemicem, ama ne olursa olsun, bu tarz iliskilerde kadin ilk önce kendini düsünemli. sen iyi olmazsan, sen huzurlu olmazsan , evladin da bundan etkilenecektir, unutma.. mantikli karar ver, duygusal degil..bol sans

Slm
Tskler cvp verenlere
Dun aksam esimle gene konustum iste yasiyamiyorum aylenle konu uzadi oda bna dedi ki evimi ayiricam ama senin annen gelmicek evime madem ben annemi yazin birakiyorum evde senin annen rht rht gelmicek evime byle dedi bende bu sarti kbul etmedim ve bna defol git dedi kardesimide aradi gelip beni alsin diye oda geldi ve evi terk etim ,. Sabah dogru beni aradi ve eve gel dedi gelmicem dedim evi ayirana kdr oda annen gelmesin evime oyle ayiririm evi madem sen benle mutlu olmak istiyorsun evi ayirark onlar gelmesin bakalim senle nsl mutlu oliyoruz bna dedi zaten sen beni aylemden etin bende telefonu kptim snrada msj ati anneni gormicen evimize gelmicek oyle evimi ayiririm .

Sasirdim kaldim arkadaslar annesi aksamlari tek hergun geziyor kizlari hergun ona geliyor onlarla carsi pazar dolasiyor bna ihtihaci yoki beni bekci tutmuslar orda bna kufur etsin diye hakaret etsin diye tutmuslar bunaldim bu kadindan artik ,evi ayirmak istiyorum ama annem gelmicekmis bnde gitmicekmisim ne yapmaliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…