Ne yapmam gerek?

KuBoshhh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2012
123
0
Sevdigim kisiyle üc bucuk aylık iliskimiz vardı. Ama sürekli kavga ediyorduk . Kavgayı çıkaran da genellikle bendim basit şeylerden . Çok sıkıyordum onu öyle böyle değil arkadasıyla dıasrı cıkmasına bile izin vermiyordum çoğu zaman o da tmam cıkmam falan diyodu inanmıyordum annesiyle konusuyordum.Bi kızla konusurken görünce ayrulıkla tehdit ediyordum kimseyle konusmuyordu Neyse işte hep böyle kavga ettik bi süre. Sonra bana kufur etti . Bi da kufur edersen ayrılırım dedim . Bi süre daha geçti eski sevgililernden bahset öğrenmek istiyorum dedm ama geçmişi açmayacağıma yemn etmiştim. Başladı yemn etmiştinde ne istiyorsun benden yeter artık falan . ağza alınmayacak da küfürler etti çok sniirlendi . Bende bitti artık dedm. Gerçekten ayrıldıkmı yani falan dedi. Acayip kufur etti ağza alınmaz.. ayrıldık bi ay önce ama hala don pişmanım duzeldm yapmam bi da falan diyo da bilmiyorum o kadar kufur etti . ileriyi düşünüyorduk bi de. seviyorum da. Ne yapmalıyım ?

tamam küfür etmek doğru birşey değil ama çocuğun sabrını taşırmışın bence annesini falan arayıp denetlemek ne demek bukadar sabırlı birini bulmuşun sende sıkmamaya çalış ben yapsam heralde bukadarını benimki özür dilemeyi bırak arkasına bile bakmaz

gereksiz kıskançlıklarınla boğmuşsun çocuğu. bu ettiği küfürleri haklı çıkarmaz tabi ama sinirle söylemiştir.
onunla bir geleceğin olmasını istiyorsan bazı şeylere dikkat etmelisin.
bu kadar kıskançlık hem sana hem ona hem de ilişkinize zarar verir. vermiş de zaten.

erkeklerı kontrol altında tutmaktan vazgeç sen kaybedersın işte örnek serbest bırak snın yanında sonuçta gereksız kıskançlıklar ilşkiyi uçuruma sürüklüyorkndını onunla aynı kefeye koyam o erkek sen bayansın nie aramıosun nıe sormuosun diye sorup durma o özlesın senı bırakta

Evet fazla sıktım farkındayım bunun da hani sevip sevmediğinden emin değildm o yüzen bunlar yaptım birazda bilerek çok üstüne gittim seviyorsa zorluklara katlanır diye ama patladı sonunda tabi. Bide çok sevgilisi oldu onun bnmse ilkti geçmişinide kafama çok taktım .sonra benden intikam almak için canımı acıtmak için kız ayarlamaya çalışmış bide bana seni istemiyorum artık başka bi kız var falan edi sonra sensiz olmuyo dedi sonra itemiyorum dedi yine kısacası sabah dediği aksamı tutmadı . şimdi ise don artık beklemek çok zor dayanamıyorum diyor da seviyorsan beklersin dedm en son facesini dondurdu konusmayalım yazık ediyorsun sevgime hevesime herşeyime dedi bu en son .

canim sevgilini cok fazla sIkmissin, hak etmissin demicem cünkü hic kimse asagilanmayi hak etmiyor.. böyle gereksiz seyler icin bosuna huzurunuzu kacirmissin, biraz kendi hatani görmen icin söylüyorumki ilerde yine böyle seyler yasanmasin.. Egerki gercekten seviyorsan onu, kabul et ama yaptiklarini kesinlikle tekrarlama.. Ne o öyle yok disari cikma yok söyle yapma söyle etme, böyle seyleri duydukca agzim acikta kaliyor, bunlar cocukluk hareketleri, hayatda konsantre olmaniz gereken cok daha önemli seyler var, birbirinizi iyice tanimaya anlasmaya bakin, emir vermeyin, saygi duyun, emek verin...
Sansin bol olsun canim...

ya kusura bakma canım ama bana biraz sen haksızsın gibi geldi.Tamam çok serbest bırakma da bu kadar da sıkma.Kendini onun yerine koy.Anladığım kadarıyla hiç güvenin yok.Güven olmazsa bu ilişki zaten uzun ömürlü olmaz birbirinizi kırarsınız sadece.

erkekler böyle kullanma kılavuzlarında pek sıkılmaya gelmez yazıyor.

hiçbir erkek bu kadar sıkılmaya dayanamaz, erkeği bırak hiçbir insan dayanamaz. dua et sana geri dönmüş, seviyor demek ki gerçekten. böyle bir insanın kıymetini bilmelisin, şimdi barışırsan da aynı şeyleri tekrar yapma yoksa sonunda acı çeken sen olursun. onu tamamen kapalı kutulara koyamazsın, güvenmeyi öğrenmelisin. bir ilişkide güven yoksa sevginin hiçbir önemi yok bence...

hiçbir erkek bu kadar sıkılmaya dayanamaz, erkeği bırak hiçbir insan dayanamaz. dua et sana geri dönmüş, seviyor demek ki gerçekten. böyle bir insanın kıymetini bilmelisin, şimdi barışırsan da aynı şeyleri tekrar yapma yoksa sonunda acı çeken sen olursun. onu tamamen kapalı kutulara koyamazsın, güvenmeyi öğrenmelisin. bir ilişkide güven yoksa sevginin hiçbir önemi yok bence...

canm aynı kendimi gördüm sende
bende deli oluyorum sınıftan bi kızla konuşmasına bile 2 yıllık oldu ilişkim..ilşkimiz çok yıprandı bu yüzden
benimde sevgilim en son küfür etti ama bana değil ortaya öyle tartışırken bidaha küfür etmeyeceğine yemin et yoksa ayrılırım dedim
ilk defa ayrılmakla tehdit ettim tamam ama boğma beni diye yalvardı
basit şeyleri artık bende büyütmüyorum yoruldum çünkü..küçük triplerime sabrediyo sevgilimde uzatmadığım sürece
bak önemli olan bence bu bişeyi uzatmaya gerek yok söylersin geçer gider
ilşkimiz baya güzel gidiyor bu aralar..sevgilim daha çok arayıp soruyor bunaltmadığım zamanlar

Son düzenleme:
Canım bende kıskancımdır ama seninki de çok bunaltmak olmuş.Annesini arayıp denetlemeler filan.
Gereksiz yani. Bu derece güvenmediğin biriyse zaten ilişki yürümez.
Tabii küfür etmesi gerekmezdi yine ama bence sende kendine çeki düzen ver.

Ya bide benm söyle bi sorunum var. Sevdiğim kisinin cıktıgı kız sayısı çok fazla ve onlarlada uzun cıkmıs birkaçıyla. Aynı okuldalar. İçim hic rahat değil. ya unutamadıysa gördükçe aklına geliyorsa diyorum. :KK43: sizce haksız mıyım

Ya bide benm söyle bi sorunum var. Sevdiğim kisinin cıktıgı kız sayısı çok fazla ve onlarlada uzun cıkmıs birkaçıyla. Aynı okuldalar. İçim hic rahat değil. ya unutamadıysa gördükçe aklına geliyorsa diyorum. :KK43: sizce haksız mıyım

Canım inan ben bu konularda çok hassasım. Seni de anlıyorum yani.
Haklısın tabi aynı ortamda olmasına tahammül edemiyorsundur. Bende sinir olurum ama bunu kendine sakla.
Emin ol seni seçmişse diğerlerinin hiç önemi yoktur. Hatta kendini üzmeye bile değmez.
Bende saçma sebeplerden kendimi üzüyorum ama dönüp bakıyorum hiç değmezmiş.
O beni seviyor,ben onu gerisi boş demeli insan ... :KK54:

.

Son düzenleme:
canım abartmışsın sen
hiçbi erkek bu kadar sıkıya gelemez
hem sen hiç sana yalan söylediğini aldatmaya teşebbüs ettiğini yakaladın mı da bu kadar sorun yapıyorsun
biraz oluruna bırak bu kadar sorun yaratma aranızda

istersen dağın başında bi odaya kilitle kafese koy yapacağı varsa yapar...sıkma sende canım bu kadar.. kızlarla konuşması tamamda arkadaşlarıyla çıkmasına neden kızıyosun çok sıkmışsın sen onu..tamam küfretmesi çok terbiyesizce olmuş ama sende boğmuşsun resmen..anlatırken ben daraldım burda :)

Haklısınız hepiniz :) Artık öyle yapcam . Brni seviyorsa birşey yapmz sonuçta. Dün çok yalvardı akıllandım diye barıstık. Ama ayrıldık diye içmiş buna çok sinirlendm

X