Ne yapmam gerekiyor artik bas edemiyorum..

svgiiii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
255
107
29
Arkadaşlar merhaba ben geçen günlerde bir konu açmıştım tekrardan neyse ki yavaş yavaş onu hallediyorum. Benim bu seferki derdim çok farklı bir durum öncelikle bunu sizinle paylaştığım için çok özür diliyorum hepinizden ama artık ne yapacağımı şaşırdım siz olsanız benim yerimde ne tepki verirdiniz. Biz eşimin ailesiyle aynı binada oturduğumuz için ister istemez yanlarına gidiyoruz hatta bazen yemekleri beraber yemek zorunda kalıyoruz. Evt çoğu zaman kendi evimde yiyorum fakat eşim bugün beraber yiyelim falan der arada bende kıramam her neyse kayinpederim durmadan burnunu karıştiriyor o da yetmezmiş gibi herkesin içinde osuruyor üstelik kaynanam da öyle sürekli burnuyla oynuyor ve o elleriyle gidip yemek yaptığına bile şahit oldum öyle olunca ben yaptığı yemekleri yiyemiyorum ve üstelik çok pis ben evliligimin ilk aylarinda henüz yeni geldiğimde evini temizleyip tertemiz ederdim ama şuan hamileyim yapamam ve birde kendimi artık onlar için yormuyorum diyelim herkesin gerçek yüzünü görünce elimi kolumu çektim evinden. Lütfen kimse bu konu için yargilamasin beni ben çok titiz bir insanim bir işe kalkisirken bile elimi kaç defa yıkarım. Eşim de çok temizdir ben bu durumu ona da diyemiyorum utanır diye.Ne yapacağımı şaşırdım. Zaten yakın zamanda tasinacagiz ama daha evin 1 ya da bilemediniz 1 buçuk aylık işi var dediler bize bizde beklioz bitince gidip temizleyip taşıncaz inşallah. Velhasıl benim derdim bu şimdiden fikirleriniz için çok tsk ederim.

Hamilelikten çok yorgunum ağrılarım var diyip gitmeyin madem 1-2 ay ama böyle devam edemezsiniz uygun bir dille eşinize durumdan bahsedin

Iyyyy pis insanlar çok sinir bozucu, eşine söyle midem bulanıyor, sadece kendi yaptığım yemeği yiyebiliyorum diyebilirsin hamilesin birde. Eşin rahatsız olmuyor mu?
Oluyor tabikide ama anası babası diye sanırım bir şey diyemiyor. Görmemezlikten geliyor. Onlar öyle yapınca bende dikkatm dağılsın diye başka yerlere bakıyorum başka şeylerle ilgileniyorum

Hamilelikten çok yorgunum ağrılarım var diyip gitmeyin madem 1-2 ay ama böyle devam edemezsiniz uygun bir dille eşinize durumdan bahsedin
Sanırım gidişat onu gösteriyor çünkü artık tahammülüm kalmadı

Ben olsan eşime açıkça söylerdim. Kimse kusura bakmasn burnunu karıştrdığı eliyle yemek yapıyorsa yemem ben🤢
Bende yemiyorum birlikte yapıyorsak eğer kendi yaptığım yemeği yiyorum ya da bulantilarimi bahane edip yiyemiyorum diyorum

evde yemek ye sen karnını doyur masada bulun sadece sohbet vs.oğlu anasının yemeklerini yesin ozaman 🦠 yuvası ..
Değil masada bulunmak inanın oraya gitmek bile istemiyorum çok afedersiniz masada da geğiriyorlar durmadan

Değil masada bulunmak inanın oraya gitmek bile istemiyorum çok afedersiniz masada da geğiriyorlar durmadan

Eşin bunlardan rahatsız olmuyorsa kendisi de bu şekilde çünkü her ne kadar ailede olsa büyük de olsalar uyarılır yada rahatsız olduğuna dair bakışlar atılabilir

Eşin bunlardan rahatsız olmuyorsa kendisi de bu şekilde çünkü her ne kadar ailede olsa büyük de olsalar uyarılır yada rahatsız olduğuna dair bakışlar atılabilir
Yok hayır eşimin kesinlikle böyle davranışları hareketleri yok tam tersi çok temiz ve çok titizdir yemek yerken bile seçicidir ama iş onlara gelince bir şey demiyor. Eşim öyle olsa ben 2 dk bile durmam yanında dayanamam ki

Çok cahil görgüsüzler desene üzüldüm eşin birşey demiyor mu ? Bahane uydur gitme midenı bulandırma boşuna saçma sapan hareketler yaşı başı almış insanlar

Oluyor tabikide ama anası babası diye sanırım bir şey diyemiyor. Görmemezlikten geliyor. Onlar öyle yapınca bende dikkatm dağılsın diye başka yerlere bakıyorum başka şeylerle ilgileniyorum
Hamile halinizle iyi kusmuyorsunuz ben hamileliklerimin 3unde de halının deseninden bile midemin bulanip kustugumu bilirim
Allah yardımcınız olsun çok zor sizi anlıyorum ama cidden bir şey yemeyin hele de gaz çıkarmak nasıl bir densizlik off evlerden uzak ya

Hamile halinizle iyi kusmuyorsunuz ben hamileliklerimin 3unde de halının deseninden bile midemin bulanip kustugumu bilirim
Allah yardımcınız olsun çok zor sizi anlıyorum ama cidden bir şey yemeyin hele de gaz çıkarmak nasıl bir densizlik off evlerden uzak ya
Kusmaktan artık boğazım tahriş oldu hamileligim çok zor geçiyor. Yok ben hiç bir şeyini yemem cnku yersem eğer kendime saygısızlık etmiş olurum. Allah a havale ediyorum.

Iyyyy. Niye kendinize eziyet ediyorsunuz ki. Kurdeşen olursunuz valla. Eşinize söyleyin tiksindiğinizi. Bahanenizde var ne güzel. Niye utansın belki uyarır. Ben kV ile görüşmeyi tamamen kestim başka sebebler Le ama en güzel yanı evinde yemek yememek oldu. Bende iğreniyordum.

Hamileyim her şey kokuyor gibi geliyor midem bulanıyor deyip gitmeyeceksin:)

Hamileyim her şey kokuyor gibi geliyor midem bulanıyor deyip gitmeyeceksin:)
Çoğu zamn bu bahaneyle gitmiyorum bugün davet ettiler gitmedim bulantim var dedim eşim de ben kötüyüm diye gelemiyoruz dedi. Bu şekilde arayı açmaya çalışıyorum ki zaten bana da Bi faydaları dokunmuyor. Ben defalarca kez kokulardan bile midem bulanıyor dememe rağmen onlar gidip kelle paça kıymalı yemekler yapıyorsa kusura bakmasınlar ben böyle insanların samimiyetine de ne inanırım ne güvenirim

Iyyyy. Niye kendinize eziyet ediyorsunuz ki. Kurdeşen olursunuz valla. Eşinize söyleyin tiksindiğinizi. Bahanenizde var ne güzel. Niye utansın belki uyarır. Ben kV ile görüşmeyi tamamen kestim başka sebebler Le ama en güzel yanı evinde yemek yememek oldu. Bende iğreniyordum.
Ne güzel kurtulmussunuz siz

X