Ne yapmam gerekiyor ??? Lütfen okuyun

Zaten beni cocuklarımla herseyle kabul ediyorr ama işte bunu ailesine hiç birşeyi söyleyemez ailesi tepkisi bilemez ama o sonunda hersey olup ögrendiklerinde kabul edecekler diyor ama buna ne kadar emin olabilirimki :KK43: bilemiyorum ama daha 25 yaşındayım benim yasımdakıler yeni hayata atılıp yuva kuruyorlar ben herseyi cok erken yasadım artık bi yuva kurup mutlu olmak istiyorum belkide cok acele ediyorum ama zaten hayla sevgiliyız ama ciddiyiz bunu biliyoruz zaten hemen evlenmek gibi bi niyetim yok sağlıklı düşünemedigimi herkez söylüyor artık bi şekilde bu fikirleniizi ve kendi fikirlerimide katarak degerlendiricem zaman ayırıp okuduğun cvp attığın için tessekürler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
arkadaşım sonunda olmaz başında kabul etsinlerki devam edin. bu bencilce.
senin ilşkin ilerleyecek iyice bağlanacaksın ve sonunda bu söyleyecek aile yok diyecek. nolacak peki. şu an demeliki cevabını almalı. ha zaten adam olan adam şu an der. korkmaz. der ben onun arkasındayım herşeyiyle kabul edin, etmezseniz benide yok sayın der.
bunu demiyorsa kaçak güreşiyor zaten. herşey ortada demektir. biz buradan görüyoruz sen göremiyorsun.

Son düzenleme:
eski esinin bi destegi yok sana sen calismiyosan nasil gecIniyosun kiran mutfak masrafin nasil karsiliyosun yoksa benmi kacirdim calisiyomusun ne is yapiyosun bide iliskiniz zor gorunuyo. sen cocuktan gidemezsen o vizeden gelemezs nasil evlenip ayni evde yasicaksiniz ki

Ben okuyorum okuduğum için devlet bana maaş veriyor bu ülkede böyle yani.. Nasıl olucak hiç bilmiyorum :KK43: hersey olumsuz yönde görünüyor artık tek pozitif sey sevgimiz seviyoruz hayırlısı artık allahım yardım etsin bize

kendi aranizda biseyler yaparak olmaz bu is iste bu kisim bana guven vermedi hic

Haklısın olmaz bencede zaten istemem ama o an konuşurken o öyle söyledi aile cok büyük rol oynuyor biliyorum zaten sanırsam ailesi öğrenene kadar kabul edene kadar bişe olmucak öyle karar verdim

arkadaşım sonunda olmaz başında kabul etsinlerki devam edin. bu bencilce.
senin ilşkin ilerleyecek iyice bağlanacaksın ve sonunda bu söyleyecek aile yok diyecek. nolacak peki. şu an demeliki cevabını almalı. ha zaten adam olan adam şu an der. korkmaz. der ben onun arkasındayım herşeyiyle kabul edin, etmezseniz benide yok sayın der.
bunu demiyorsa kaçak güreşiyor zaten. herşey ortada demektir. biz buradan görüyoruz sen göremiyorsun.

Haklısın arkadasım hepiniz haklısınız herkes aynı şeyi söylüyorsa Burda bi doğruluk payı vardır temmuzda yanına gidicem Türkiye'ye askere gitmeden herseyi acık acık konuscam bişeler artık alttan olmasın hersey konusulsun bi açıklığa kavuşsun istiyorum diyecem bu konuları fazla sevmiyor hep kapatmak istiyor benim cok düşündüğümü söylüyor ama bu sefer inatla hersey konuscam ve artık bazı seylerden emin olarak yasayalım düşünmekten normal hayata konsantremi kaybettim

10 senedir burda degilim evlendigimde hemen gelemedim ve benim yasım küçük olduğu için başka bir ülkede daha yasadım bi. Sene 6 senedir buradayım dil okulunu bitirdim su an diş doktoru asistanlık okuyorum ..aynen haklısınız ilerleyen zamanlarda birilerinin bilmesi lazım yoksa olamaz benimde aklıma yatmıyor böylesi zaten tessekür ederim

bak ne güzel meslek yapıyorsun canım güzel çocuklarında yanında yani böyle gizli saklı işlere girme

kocaman kadınsın evet aşk güzel birşey ama sonu varsa

Öyle düşündüğüne inanmıyorum inanmak istemiyorum veyada.. Ben bu ilişkiyee başlarkende sağlam olsun gözüyle bakmıştım ama bide artık cok seviyorum bırakamam ki oda beni seviyor bunu biliyorum ama hepiniz sanki o beni kullanıyor gibi yazmıssınız kafam dahada karıştı ya :KK43: herkes aynı seyden bahsediyor

suan sevıyor tabıkı..

hersey bıtınce anlıyacaksın neyın ne olduğunu..

seven ınsan sahıp çıkar..senın suan ılıskının sonunun nereye gıdecegını bılıyor olman lazımdı..

boşuna askerlıgını beklıyeceksın,hersey ıcın zaman kaybı..

ama askı yasamak varken,terketmek nıye..

ozaman hıcbı beklentın olmadan onunla olcaksın..

bıgun kısmetse evlenırsınız..

suan sevıyor tabıkı..

hersey bıtınce anlıyacaksın neyın ne olduğunu..

seven ınsan sahıp çıkar..senın suan ılıskının sonunun nereye gıdecegını bılıyor olman lazımdı..

boşuna askerlıgını beklıyeceksın,hersey ıcın zaman kaybı..

ama askı yasamak varken,terketmek nıye..

ozaman hıcbı beklentın olmadan onunla olcaksın..

bıgun kısmetse evlenırsınız..

Bugün konustuk artık biraz ben ona anlattım bu derdimi askere gitmeden ailesine söyleyeceğini söyledi beni cok sevdiginii ve ne kadar zor olsada peşimi bırakmayacagınıda söyledi içime su serpti biraz bu en azından ailesinden gizli olma durumunu atlatmış olucazz..

X