Ne yapmam gerekiyor ??? Lütfen okuyun

Cok sakat bir durum. O size gelemez, siz oraya gidemezseniz nasil olacak bu is?
Anlasilan uzak iliski bu zaten. Internetten, telefondan,.. Ne kadar tanidiniz birbirinizi bu sekilde? Ortalik yurtdisina kapagi atmak icin kadinlari kullanma niyetindekilerle dolu. Uzaktan uzaga nasil tanisiyorsunuz, nasil guvenebiliyorsunuz anlamiyorum. Umarim hayatinizin 2. hatasini yapmazsiniz.

Bir de sunu merak ettim. Kimseniz yoksa, Turkiye'de sik sik gidip kimde kaliyorsunuz? Hergununuzu otelde gecirecek kadar maddi durumunuz var mi bilemem ama, sasirdim.

Merhaba kızlar benim sorunum aslındaa cok çıkmaz bi yerdeyim ben 25 yaşındayım ve 2 cocuk annesiyim ben 17 yasımda evlenip yurtdışında yaşamaya başladım haylada yurdısındayım eski eşimle 2 sene önce boşandık zaten 7 yıllık evliliğimizin 5 senesi evlilik kurtarma cabasıyla gecti ama su an eski eşimden ayrıyım cocuklar bir hafta bende bir hafta babada kalıyor ben sık sık Türkiye'ye geliyorum ve su an bir senelik bir ilişkim var erkek arkadasım herseyi biliyor cocukarımı biliyor yinede beni kabul ediyor ve gelecek ay 12 ay askerlik yapacak bende onu bekliyecegim ama sorun suki bizde herşey belirsizz bi son göremiyorum birbirimizi cok seviyoruzz başta herseyi bilerek başladık zor bi ilişki olacagını ikimizde biliyorduk sorun şukii onun ailesii beni asla kabul etmez ve bu beni cok üzüyor ailesi iki cocuklu biriyle oldugunu bilse ne olur bilmiyorum onlara hiçbişe söylemiyoruz hep gizli saklı bi ilşki içindeyiz bana sen düşünme sonunda ögrenince kabul ederler diyo ama hiç sanmıyorum. Ve askerden gelince benim yanıma gelicek yurtdısına bir hafta kendi aramızda bişeler yaparızz diyoo bu ne kadar dogruu ailesi bilmeden ??? Hadi diyelim ilerleyen yıllarda hersey yoluna girdi bu sefer ülke problemi var benim onu yasadıgım yere getirmem imkansız gibi bişe cunki ben Türk vatandasıyım hayla bende Türkiye'ye gelemem cocuklarım ve babasıdaa burda ne yapamam gerektiginii bilmiyorum kafamda sürekli bu sorular dönüyor ..( bu arada benim annem babam kimsem yok yuvada büyüdüm ben ve artık mutlu olmak istiyorum bi hata daha yapma lüksüm yon sizcee bizim sonumuz görünüyormu o düşünme zmana bırak diyor ama olmuyor işte

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Size bir kaç soru sormak isterim.
1. Sizin maddi geliriniz nedir?
2. Konustugunuz kisiyle nasil tanistiniz?
3. Egitim durumlariniz nedir?
4. Siz Turkiyeye o kisiyi gormeye gittiginizde masraflari kim karsiliyor?
5. Onun ailesinden hic bilen var mi?
6. Universite okumamis ise neden askere gec gidiyor?

17 yaşında evlenip 24 yaşında boşanmışsın.
Şuan 25 yaşındasın 1 yıllık ilişkin var.
Daha boşandığın gibi bu ilişkiye mi başladın, ne acelen vardı :KK53:

Sorunlu bir evliliğe 5 sene evlilik kurtarma çabasına 2 çocuk mu yaptın?
Hangi cesaretle?

Anlamıyorum bazen biz kadınları.
Sevgilinin ailesinin kabul etmesi çok zor.
Ülkeler ayrı ne sen gidebileceksin ne o.
Bence de çok zor. Kendi aranızda birşeyler yapmakla olmaz.

Cok sakat bir durum. O size gelemez, siz oraya gidemezseniz nasil olacak bu is?
Anlasilan uzak iliski bu zaten. Internetten, telefondan,.. Ne kadar tanidiniz birbirinizi bu sekilde? Ortalik yurtdisina kapagi atmak icin kadinlari kullanma niyetindekilerle dolu. Uzaktan uzaga nasil tanisiyorsunuz, nasil guvenebiliyorsunuz anlamiyorum. Umarim hayatinizin 2. hatasini yapmazsiniz.

Bir de sunu merak ettim. Kimseniz yoksa, Turkiye'de sik sik gidip kimde kaliyorsunuz? Hergununuzu otelde gecirecek kadar maddi durumunuz var mi bilemem ama, sasirdim.

Biz ben türkiyedeyken tanıştık 2 ayda bir gidiyorum zaten yanına ve bir hafta kalıyorum benim Türkiye de bir cok arkadaslarım var kalıcak bazen hotel de kalıyorum bir senede her iki ayda bir e hafta gidiyorum ve sadece uyurken beraber değiliz .işte nasıl olacak onu bende bilmiyorum sadece seviyorum ve ikimizde bitti zaten sonumuz yok diyemiyoruz ve hayla ilişkiyi sürdürüyoruz :/

Size bir kaç soru sormak isterim.
1. Sizin maddi geliriniz nedir?
2. Konustugunuz kisiyle nasil tanistiniz?
3. Egitim durumlariniz nedir?
4. Siz Turkiyeye o kisiyi gormeye gittiginizde masraflari kim karsiliyor?
5. Onun ailesinden hic bilen var mi?
6. Universite okumamis ise neden askere gec gidiyor?

Ailesi bilmiyor ama aslındaa ablası faceden görüp sormuş bi kaç kere Buda bişe dememiş..konuştuğum kişiyle ortak arkadasımız vardı o vesile ile tanıştık. İkimiz karsılıyoruz herseyi ama o ailesinede yardımcı olmak zorunda çoğunlukla ben karşılıyorum .. Üniversite okudu hemde 2 üniversite ondan geç gidiyor ama ikiside iki senelik askerliği ondan 12 ay yapacak..

Aşka takılmış gidiyorsunuz mantık
sizin için önemli değil ama aşkta yeterli değil bence adamın durumu karışık bir bakmışsın adam bu karışıklıktan bıkıp yeni sevgili bulmuş olmayacak işler sanırım çok romantiksin , şartlar uygun değil hayatlar uygun değil kafalarda uygun olacağını sanmıyorum çok zor seçimlerim peşinden koşmayı seviyorsun bence ayağın yere basın , görüşleriniz dahi farklı bu adamıda doğru düzgün tanıdığını sanmğyorum, bir maceraya bulaşmışsın artık rüzgar seni nereye süreklerse , işin zor ama seçimi yapanda sensin

17 yaşında evlenip 24 yaşında boşanmışsın.
Şuan 25 yaşındasın 1 yıllık ilişkin var.
Daha boşandığın gibi bu ilişkiye mi başladın, ne acelen vardı :KK53:

Sorunlu bir evliliğe 5 sene evlilik kurtarma çabasına 2 çocuk mu yaptın?
Hangi cesaretle?

Anlamıyorum bazen biz kadınları.
Sevgilinin ailesinin kabul etmesi çok zor.
Ülkeler ayrı ne sen gidebileceksin ne o.
Bence de çok zor. Kendi aranızda birşeyler yapmakla olmaz.
Boşandıktan bir sene sona başladım genc olunca ondanmı duygularım hemen birini sevebildi zaten eski eşimle severek beraber değildim bes senedir onun için olsa gerek hemen bir ilişkiye hazır oldum .. Cocuk konusu ben ilk cocuk eski eşimle mutlu oldugumu sandığım zamanlarda oldu o istedi ve oldu 18 yasımdaydım daha cahildim.. İkinciside 22 yasımda dogum kontrol hapı kullandığım halde oldu ve adet düzensizliğim olduğu için geç ffarkettik ve doğdu ..şükür iyikide doğmuşlars meleklerım haklısınızz bencede cok zor bi durum aileler bilmeden hiç bişeyde olmaz aile önemli cvp için tessekür ederim ama cok seviyorum belki o askerden gelincee değişir bende içimdeki sevgi gider bilemem ne olacagınıı ama su an bıtakamıcamm bıraksam o bırakmaz sanırım :////eevdoğmuşlar ...kur
Hayır

Aşka takılmış gidiyorsunuz mantık
sizin için önemli değil ama aşkta yeterli değil bence adamın durumu karışık bir bakmışsın adam bu karışıklıktan bıkıp yeni sevgili bulmuş olmayacak işler sanırım çok romantiksin , şartlar uygun değil hayatlar uygun değil kafalarda uygun olacağını sanmıyorum çok zor seçimlerim peşinden koşmayı seviyorsun bence ayağın yere basın , görüşleriniz dahi farklı bu adamıda doğru düzgün tanıdığını sanmğyorum, bir maceraya bulaşmışsın artık rüzgar seni nereye süreklerse , işin zor ama seçimi yapanda sensin

Bu ilişkinin başlarında sadece mantıkla başlamıştım hani sadece bi sevgili olsun yeter evlenmem etmem kimseyle diyordum ama zamanı geçtikçe ve tanımaya basladıkca ki aslında tanıdıgımı düşünüyorum az cok yanılıyorda olabilirim..sevmeyee başladım ve beni sevdigini cok hissettim tamm uzaktayızz ama ıkı ayda bir bir hafta ordayım ve her Allah'ın günü tlf konuşuyoruz günün her saati msjlasıyoruz zaman buldukça cam acıyoruz ve her ne yapıyorsa bana haber veriyor izin istiyor bişe yapacaksa ailesiyle degil ama arkadas cevresinin hepsi beni biliyor çocuklu oldugumuda söylüyor çekinmiyor yani ama işte önemli olan aile dediğiniz gibi mantıklı düşünemiyorum. Su an belki bi çare olmadıgını bildigim için actım bu konuyu düşüncelerimi paylaşıp rahatlamak için :KK43:

Ailesi bilmiyor ama aslındaa ablası faceden görüp sormuş bi kaç kere Buda bişe dememiş..konuştuğum kişiyle ortak arkadasımız vardı o vesile ile tanıştık. İkimiz karsılıyoruz herseyi ama o ailesinede yardımcı olmak zorunda çoğunlukla ben karşılıyorum .. Üniversite okudu hemde 2 üniversite ondan geç gidiyor ama ikiside iki senelik askerliği ondan 12 ay yapacak..

Ailesinden kimsenin bilmeyişi, masraflarin cogunu sizin karsilamaniz vs insanin içinde pek iyi hisler uyandirmiyor. Siz onu gozunuzde cok buyutmusunuz ve onun size olan ilgisi sizin boslugunu hissettiginiz duyguyu doldurmuş. 2 uni okumus diyosunuz ama muhtemelen ikisi de pek ise yaramayan bolumlerdir ve yurt disina giderse kendini kurtaracagini dusunuyordur.
Ben meslegim geregi cok vakia goruyorum. Sonunda da hep kandirilan kadin oluyor ama bazen de yuh yani bunun sonu basindan belli zaten bu kadin bunu hic mi gorememis diyorsun. Sizinki de oyle yani. Burda kimsenin aklina yatmadi bu is farkindaysaniz. Nacizane fikrim bu isi sonu basindan belli. Bence evlatlarnizin rizkini elin adamina yedirmeyin.

bence sevgılın suan sadece anı yaşıyor..

haa ılerde bısey olursa olur,olmazsa önüme bakarım dıyor..

sende,ya askımı doya doya yasarım,askerden gelmesınıde beklerım dıyeceksın..

yada daha sağlam bı ılıskıye adım atacaksın bundan sonra..

Merhaba kızlar benim sorunum aslındaa cok çıkmaz bi yerdeyim ben 25 yaşındayım ve 2 cocuk annesiyim ben 17 yasımda evlenip yurtdışında yaşamaya başladım haylada yurdısındayım eski eşimle 2 sene önce boşandık zaten 7 yıllık evliliğimizin 5 senesi evlilik kurtarma cabasıyla gecti ama su an eski eşimden ayrıyım cocuklar bir hafta bende bir hafta babada kalıyor ben sık sık Türkiye'ye geliyorum ve su an bir senelik bir ilişkim var erkek arkadasım herseyi biliyor cocukarımı biliyor yinede beni kabul ediyor ve gelecek ay 12 ay askerlik yapacak bende onu bekliyecegim ama sorun suki bizde herşey belirsizz bi son göremiyorum birbirimizi cok seviyoruzz başta herseyi bilerek başladık zor bi ilişki olacagını ikimizde biliyorduk sorun şukii onun ailesii beni asla kabul etmez ve bu beni cok üzüyor ailesi iki cocuklu biriyle oldugunu bilse ne olur bilmiyorum onlara hiçbişe söylemiyoruz hep gizli saklı bi ilşki içindeyiz bana sen düşünme sonunda ögrenince kabul ederler diyo ama hiç sanmıyorum. Ve askerden gelince benim yanıma gelicek yurtdısına bir hafta kendi aramızda bişeler yaparızz diyoo bu ne kadar dogruu ailesi bilmeden ??? Hadi diyelim ilerleyen yıllarda hersey yoluna girdi bu sefer ülke problemi var benim onu yasadıgım yere getirmem imkansız gibi bişe cunki ben Türk vatandasıyım hayla bende Türkiye'ye gelemem cocuklarım ve babasıdaa burda ne yapamam gerektiginii bilmiyorum kafamda sürekli bu sorular dönüyor ..( bu arada benim annem babam kimsem yok yuvada büyüdüm ben ve artık mutlu olmak istiyorum bi hata daha yapma lüksüm yon sizcee bizim sonumuz görünüyormu o düşünme zmana bırak diyor ama olmuyor işte

Hangi ülkedesin? Avrupa ülkelerinde vatandaş olmasan bile hatta sınırsız oturumun olmasa bile eşini getirebiliyosun

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

bence sevgılın suan sadece anı yaşıyor..

haa ılerde bısey olursa olur,olmazsa önüme bakarım dıyor..

sende,ya askımı doya doya yasarım,askerden gelmesınıde beklerım dıyeceksın..

yada daha sağlam bı ılıskıye adım atacaksın bundan sonra..

Öyle düşündüğüne inanmıyorum inanmak istemiyorum veyada.. Ben bu ilişkiyee başlarkende sağlam olsun gözüyle bakmıştım ama bide artık cok seviyorum bırakamam ki oda beni seviyor bunu biliyorum ama hepiniz sanki o beni kullanıyor gibi yazmıssınız kafam dahada karıştı ya :KK43: herkes aynı seyden bahsediyor

Hangi ülkedesin? Avrupa ülkelerinde vatandaş olmasan bile hatta sınırsız oturumun olmasa bile eşini getirebiliyosun

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Benim sınırsız oturumum var danımarkadayım ben ve buraya getirmek cok zor evt belki getirebilirim ama 7 seneye kadar sürer diyorlar ozmana kim öle kim kala üç sene aralıksız çalışmak gerekiyormuş bazı testler gecmek gerekiyormuş bazı kuralları falan var baska ülkede kalmak zorunda bile kalabiliriz geçici bi süre ondan cok zor diyorum ya zaten :KK43:

Bu adam sizinle yurtdisinda oturum almak icin gorusuyor olmasin??
1. Ailesi kesinlikle kabul etmez
2. Yaslar cok genc saglikli dusunemiyorsunuz!
3. Daha yeni bosanmadiniz mi ne bu acele?
4. Oturum hakkinizin olmadigini soyleyin bakalim ne kadar surecek iliskiniz?
Mantikli olun biraz lutfen her set ortada

aynen.. bencede çok zor bu ilişki yürümez.

Sen nasıl onu getirmiyorsun..zaten 10 senedir oradasin,çalışmıyor musun? Geçimini nasıl sağlıyorsun..calisiyorsan getirebilirsin ama yinede ailesi bilmeden bişeyler yapacak hic güven verici şeyler değil. .kimse bilmeden olmaz. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

ay okurken kendimden gectim ve sinirlenmeden edemedim uzgunum Üzgünüm cunku siz iki çocuk sahibi bir ANNE'siniz ve hata yapma lüksunuz yok ben kabul etmiyorum arkadaş ben asik oldum seviyorumu. ilk esinizle sorun yasamissiniz ikincide daha temkinli davranmak zorundasiniz. ergence bir iliski bu uzgunum ailesinin haberi yok saglam karakter sahibi olan adam ailesine herseyi aciklar gizli sakli ask yasamak icin.zamaniniz geçti esinizle.iliskiniz yeni bitmiş saglikli dusunemiyorsunuz kendinizi dusunun ve çocuklarimla.nasil.mutlu.oluruma bakin elbet sizi cocugunuzla kabul eden bir es.çıkar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ailesinden kimsenin bilmeyişi, masraflarin cogunu sizin karsilamaniz vs insanin içinde pek iyi hisler uyandirmiyor. Siz onu gozunuzde cok buyutmusunuz ve onun size olan ilgisi sizin boslugunu hissettiginiz duyguyu doldurmuş. 2 uni okumus diyosunuz ama muhtemelen ikisi de pek ise yaramayan bolumlerdir ve yurt disina giderse kendini kurtaracagini dusunuyordur.
Ben meslegim geregi cok vakia goruyorum. Sonunda da hep kandirilan kadin oluyor ama bazen de yuh yani bunun sonu basindan belli zaten bu kadin bunu hic mi gorememis diyorsun. Sizinki de oyle yani. Burda kimsenin aklina yatmadi bu is farkindaysaniz. Nacizane fikrim bu isi sonu basindan belli. Bence evlatlarnizin rizkini elin adamina yedirmeyin.

Bilmiyorum ya işte bana karşı cok iyi sevgisini cok gösteriyor boş kalan duygularımı doldurabiliyor resmen bağlanıyorum ona sabahım akşamım herşeyim oldu resmen galiba benim gözüm cok karardı :KK43: 2 ünv muhasebeci ve bişe daha vardı onu hatırlamıyorum şimdi ama ailesine cok düşkün zaten onlardan böyle oluncada sadece yurdısı için benimleyse ki bu kadar vicdansız olabileceğini sanmıyorum tanıdığım kadarıyla yani ailesinden uzağa gitmeyi göze almazdı diyorum cok cok ilgileniyor ailesiylede yani buraya gelse bile iş dil diş hersey okadar basit degil ben ona bunlardan bahsediyorum onun için nerde yaşadığımız önemli olmadıgını söylüyor ....inanın bende kendime inanamıyorum sonu belirsiz bişeyin içindeyim ve basta herseyi bilerek hep baskalarına derdim oysaki bile bile neden yapıyorsun yaptın diye büyük konuşmamak gerekiyormus :KK43:((

ay okurken kendimden gectim ve sinirlenmeden edemedim uzgunum Üzgünüm cunku siz iki çocuk sahibi bir ANNE'siniz ve hata yapma lüksunuz yok ben kabul etmiyorum arkadaş ben asik oldum seviyorumu. ilk esinizle sorun yasamissiniz ikincide daha temkinli davranmak zorundasiniz. ergence bir iliski bu uzgunum ailesinin haberi yok saglam karakter sahibi olan adam ailesine herseyi aciklar gizli sakli ask yasamak icin.zamaniniz geçti esinizle.iliskiniz yeni bitmiş saglikli dusunemiyorsunuz kendinizi dusunun ve çocuklarimla.nasil.mutlu.oluruma bakin elbet sizi cocugunuzla kabul eden bir es.çıkar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zaten beni cocuklarımla herseyle kabul ediyorr ama işte bunu ailesine hiç birşeyi söyleyemez ailesi tepkisi bilemez ama o sonunda hersey olup ögrendiklerinde kabul edecekler diyor ama buna ne kadar emin olabilirimki :KK43: bilemiyorum ama daha 25 yaşındayım benim yasımdakıler yeni hayata atılıp yuva kuruyorlar ben herseyi cok erken yasadım artık bi yuva kurup mutlu olmak istiyorum belkide cok acele ediyorum ama zaten hayla sevgiliyız ama ciddiyiz bunu biliyoruz zaten hemen evlenmek gibi bi niyetim yok sağlıklı düşünemedigimi herkez söylüyor artık bi şekilde bu fikirleniizi ve kendi fikirlerimide katarak degerlendiricem zaman ayırıp okuduğun cvp attığın için tessekürler

Sen nasıl onu getirmiyorsun..zaten 10 senedir oradasin,çalışmıyor musun? Geçimini nasıl sağlıyorsun..calisiyorsan getirebilirsin ama yinede ailesi bilmeden bişeyler yapacak hic güven verici şeyler değil. .kimse bilmeden olmaz. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

10 senedir burda degilim evlendigimde hemen gelemedim ve benim yasım küçük olduğu için başka bir ülkede daha yasadım bi. Sene 6 senedir buradayım dil okulunu bitirdim su an diş doktoru asistanlık okuyorum ..aynen haklısınız ilerleyen zamanlarda birilerinin bilmesi lazım yoksa olamaz benimde aklıma yatmıyor böylesi zaten tessekür ederim

eski esinin bi destegi yok sana sen calismiyosan nasil gecIniyosun kiran mutfak masrafin nasil karsiliyosun yoksa benmi kacirdim calisiyomusun ne is yapiyosun bide iliskiniz zor gorunuyo. sen cocuktan gidemezsen o vizeden gelemezs nasil evlenip ayni evde yasicaksiniz ki

X