ne yapsam olmuyor anne olmak istiyorum

yasemin346

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2022
2
0
merhaba arkadaşlar o kadar doluyum ki içimi nasıl döksem nasıl rahatlasam bilmiyorum 3 senelik evliyim 28 yaşındayım daha önce 1 kere dış gebelik yaşadım 3 kere de normal gebelik toplam 4 bebeklerim 8/9/10 haftalıkken kalp atışları durdu kürtaj oldum 2 kere son gebeliğimden önce bir sürü test hsg genetik ne varsa yaptırdım kan pıhtılaşması çıktı tekrar hamile kaldım iğne ve ilaç kullandım pıhtılaşma için ama yine kalbi durdu yine yıkıldım sonra perde var rahimde dediler ameliyat oldum tamam bu kez bitti dedim şimdi 5 haftalık hamileyim henüz keseyi falan görmedik ama açık kahverengi pembemsi lekelenmem oldu silmeyle geldi çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan psikolojim çok bozuk ama anne olmayı çok istiyorum ne yapıcam bu durumu yaşayan var mı aranızda ne olur bana bişey söyleyin çok yoruldum herşey allahtan tabiki bu benim sınavım biliyorum ama canım çok acıyor artık çok yıprandık eşimde bende

O lekelenme yerleşme kanaması olabilir. İçini ferah tut nasibi varsa gelir inşallah. Rabbim kucağına almayı nasip etsin

yerleşme kanaması olabilir kalbini ferah tut. Ayrıca herşey allahtan Allah inşallah şu anki gebeliğinde kucağına almayı nasip eder lakin gebe kalmak için ilk önce psikolojini sağlam tut çünkü Anne sağlıklı olursa karnında taşıyacağın bebek o kadar sağlıklı olur. Sadece dua senin için dua edeceğim allah yardımcın olsun tatlım.

X