Ne yapsam?

marjoram

karanfil
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
37
0
arkadaşlar benim bir sevgilim var(dı) 1 yıldan fazla süredir birlikteydik.zaman zaman ayrılıp barıştık.şimdi yine kavga ettik.daha önceki kavgalarımızda hep o beni üzüyodu sonra gelip benden özür diliyodu ben de barışıyodum.bu seferki de bu yüzden oldu.sen beni seviyosun kızım bırakamazsın beni dedi bana.ben de böyle konuşma kalbimi kırıyosun dedim.ama o ısrarla 3 gün boyunca bana aynı şeyi söyledi.defalarca uyardım bak bu sefer barışmam diye.en sonunda dayanamadım tamam dedim bi daha beni arama.sonra pişman oldu yine barışmak istedi ben de barışmadım.biraz önce msn de görüştük çok kalbimi kırıyosun dedim o da asıl sen benim kalbimi kırıyosun özür dile benden dedi.oysa ben bişe yapmadım.onu çok seviyorum ama hatasını anlayana kadar barışmak istemiyorum.bi yandan da artık bu onda alışkanlık olmaya başladı.arkadaşıma anlattım çok saçma bi ayrılık sebebi dedi.sevgilimi tanıyo o da aslında iyi biridir ama bazen çok kırıyo beni ve bunu bilerek yapıyo.şimdi ben ne yapayım acaba.özür dileyemem çünkü hatalı olan o.o da benden özür dilemiyo:bbo:1 haftadır ayrıyız nasıl düzelir bu iş sizce:uhm:hep böyle bi dargın bi barışık yürürmü ki

1 yılda kaç kez ayrılıp barıştınız bilmiyorum böyle saçma sapan şeyler sadece ilişkiyi yıpratır..hele ki haksız olduğu halde kendisini haklı gibi görüp bir de üztüne senin özeür dilemeni istiyorsa..1 yılda seni kırdığını anlamadı ise bundan sonra hiç anlamaz..sadece zeytinyağı gibi üste çıkmasını biliyor zannımca..inceldiği yerden kopsun

Tartışmanız çok gereksiz bi sebepten çıkmış ama senin yaptığın davranışı gerçekten haketmiş.O ne demek ya sen beni seviyosun bırakamazsın tamam sevginden emin olması güselde bunu sürekli dile getirmesi alaykonusu gibi tekrarlaması niyeee bence ilişkini tekrar gözden geçirrrr

Ayrıl barış olan ilişkilerin sağlıklı olduğuna inanmıyorum,seni çantada keklik olarak gördüğünü sözleriyle belli etmiş zaten,seven insan beni terk edemezsin kızım der mi,sanmıyorum..Kendine yeni bir yol çizmeni tavsiye ederim,hakkında hayırlısı olsun

bu kadar gereksiz birşey yüzünden siz kalkın ayrılın

ayrılırsın ayrılamazsın gibi bi iddiaya girmişsiniz sanki

sonra da barışmak için topu birbirinize atın

olacak iş mi bu

nasıl ilişki bu anlam veremedim

senin zayıf noktalarını çok iyi biliyorki ve kendine çok güvenmişki bu beyimiz sana "sen beni seviyosun kızım bırakamazsın beni "diyebiliyor..kim özür dilemez kim diler bilmiyorum ama böylesine kendisini beğenmiş ve böylesine kavgalarla giden bir ilişki olduğu müddetçe hiçbir yol kat edemezsiniz..

barışma bırak burnu sürtülsün biraz bu erkek milleti hep aynı bi süre sonra şımarıyorlar.

en gıcık olduğum hitap şekli bir erkeğin" kızım " diye konuşmasıdır..

ne demek ya, ne kadar fütursuz bir kullanılan kelime.. sen beni bırakamazsın kızım..

sende ona : bak paşa paşa bıraktım babacım demeliydin..

öncelikle hitap şeklini düzeltmeli..

ve asla sen özürdilememelisin.. kopacaksa kopar.. beyefendinin biryerlerini yeryüzüne indirme zamanınız gelmiş.. hatta elinize fırsat geçmiş. sonuna kadar kullanın..

ben barışma derim
madem çok sık kavga ediyosunuz ve ayrılıyosunuz zaten yüyrümüyo demektir
kendinede çok güveniyp belli
ama sen bence barışma onun istediği olmasın

seven insan bu tur bir cumle asla etmez.
hem seni uzmek veya kirmak iztemedigi icin, seni sevdiginden dusundugunden..
hemde bu iliskiyi sevgi degilde ego mu diyim, kendini beyenmezlik mi diyim.. o hale getirmiski seni sevgini bir kenara atip kendini dusunup beni seviosun kizim diye guvenini belirtip bas bas bagiran erkektende sana nesaygi olur ne sevgi..
salla gitsin.
bugun beni seviyorsun kizim sen diyen insan yarin bana geri dondun bendenvazgecemezsin kizim der,
sonra olur bile bile benim oldun kizim senailene donemezsin der bu boyle uzaaaar gider.

seni her şekilde awcunun içinde görüo heralde canımm.çantada keklik muamelesi yapıo resmen.ne olursa olsun bu kız beni sewio we geri dönüoo die düşünüo anladığım kadarıyla.. .sakın sen özür dileme.bırak biraz ayrı kalın.senin değerini anlasın.tıpış tıpış geri dönen o olsunkaydirigubbakcemile

nekadar pişkin bi sevgılın varmıs
uzuyo kırıyo sonrada özur beklıyo bukadarınada pes dogrusu
bellıkı sevıyorsun ozaman ıyıce bır burnunu surtte anlasın kıymetını:nazar:

tatlım biz sevgilimle birbirimize her sarılışımızda kulağıma hiç ayrılmıycaz ki der.bi gün bişy oldu tamam dedim bitti falan 2-3 gün süründü anladı ne olduğunu beni görmeye geldiğinde ben seni bırakabilir miyim hiç demiştim bunu bana söyleme rahatlık vermesin bu düşünce bana demişti çok kırılmıştım ama dürüst olması hoşuma gitmişti.ne zaman tartışsak ( beni asla kırıcak bişey yapmaz sadece ben bişylere takarım o geçmişi büyütür falan bu sebeplerden olur tartışmalar)biraz ileri gittiğimde seni kaybedemem ben diye ağladığını biliyorum ben.evet çok seviceksin evet üstüne titriyceksin ama asla onsuz yapamıycağın imajını vermiyceksin ki değerini bilsin :umursamaz:

X