Saç Kesim Şekilleri Ne yaptim ben :(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Kizlar saclarimi bi hisimla 6 numaraya vurdum
Kinali yapincaktan beter. Sac spreyiyle biraz sekil verdim fena durmadi am esim eve gelince hirsiz girmis sanabilir :KK70:
Kulaklarima kupe de taktim rimel falan surdum asker gibi gorunmemek icin baska napayim
Bir de esim yillardir ancak kisa bob saca izin vermisti(razi gelmek manasinda) Kuaforun biri mahvetti saclarimi kac haftadir aynaya bakasim gelmiyordu. Bugun biraz duzelteyim uclardan derken kendimi soyle buldum
Eki Görüntüle 2034023
Foto da size hediyem olsun.
Bu sen degilsin demeyin temsilidir :KK70:

Gözünüze eyeliner sürün dudağınıza da kırmızı ruj müthiş olur

Saçım totuma geliyordu, bi karıştan fazla kesildi belimin biraz daha üzerinde şimdi, eşim görünce şok! Saçların kısalmış, ne zaman uzar diyor :KK70:
Kısacık kestirip pixie olsam bunalıma girer sanırım :KK70: bence kişiyi iyi hissettiren her saç modeli güzel. Çocuk yapsam ben de kestiricem kısacık :KK37:

Aman iyi yapmışsın bu sıcaklarda en iyisi eline sağlık :halay: şaka bi yana evet yüzün kısa saça uygunsa bence gayet hoş duruyor ben hep kısa kullanıyorum seviyorum eşimde en azından Bob yap diyor ama bilemiyorum yaniiii yakışan yüze kısa saç harika bence

Ehehehueheeh konu baya eğlenceli bi hal almış okudukça dertler eridi

Kısa saçlı kadınlar hep bi cesur, bir marjinal, bi 'daha kadın' gelir gözüme nedense.

Bir saç bandı, sallantılı küpe, dikkat çeken bir ruj, belki bir uzun tiril tiril elbise ile çok tatlı olursunuz.

Ne guzel iste sacini renkten renge sokabilmek icin sana firsat.Koku sende yine uzar ama bence kizil falan dene kaldirisa.Daha kadinsi olur biraz da maskulen bir hava katar.

Benmde 2 hafta once ikizlerimin kalbi durdu ustelik 2 sene ustune olmustu zar zor.depresyondaydim 2 haftadr gece gunduz agladim.pazartesi gunu kuafore gideyim bob kestryim kafam dagilsim dedim kadin bildigin cenemin altinda küt kesti.arkasiyla onunun arasindaki uzunluk farki bilmem mikroskopla ayirt edilirmi. Bildigin kisacik küt oldu sacim.ustelik onunu baya uzun istemistm.simdi dahada depresyondayim sanirim :KK12:

Merak ettim nasıl olduğunuzu keske fotoğraf atsaniz:)
Kafa şekliniz yuvarlaksa yüzünüz de küçükse yakışmıştır bence. Makyaj yaparken daha özenli yapın şöyle alın kenarlarına yanaklara falan kontur yapın küpe, bandana gibi aksesuarlar da kullanırsanız cokta güzel durur bence.

Benmde 2 hafta once ikizlerimin kalbi durdu ustelik 2 sene ustune olmustu zar zor.depresyondaydim 2 haftadr gece gunduz agladim.pazartesi gunu kuafore gideyim bob kestryim kafam dagilsim dedim kadin bildigin cenemin altinda küt kesti.arkasiyla onunun arasindaki uzunluk farki bilmem mikroskopla ayirt edilirmi. Bildigin kisacik küt oldu sacim.ustelik onunu baya uzun istemistm.simdi dahada depresyondayim sanirim :KK12:
Ya bu kuaforler neden boyle
Biktim vallahi.
Aldi usturali taragi eline cirt cirt kesti benimkide
Guya bir tarafi uzun bir tarafi kisa olacak ya arada hic bi uyum yok, nasil anlatilir bilmem ki igrenc otesi oldu. Surekli tel tokalarla sekil veriyordum.
Su an daha memnunum inan

Merak ettim nasıl olduğunuzu keske fotoğraf atsaniz:)
Kafa şekliniz yuvarlaksa yüzünüz de küçükse yakışmıştır bence. Makyaj yaparken daha özenli yapın şöyle alın kenarlarına yanaklara falan kontur yapın küpe, bandana gibi aksesuarlar da kullanırsanız cokta güzel durur bence.
Fotograf atamam ya

Ama tahminimden iyi oldu, yuzum gozum acildi. Uzadikca kotu gorunecek muhtemelen.

Bu arada canim basin sagolsun. Saglikli gebelik dilerim yakin zamanda

Başınız sağ olsun. Hayırlısı olsun, tez zamanda, ya da istediğin zamanda...

X