ne zaman çatlak kremi kullanmaya başladınız

bende 12. haftadan itibaren lierac kullanıyorum 16. haftadayım şimdi. doktorum en başında lıeracı ın kıllanma yapabileceğini ama bunun geçici oldugunu sonradan döküleceğini söyledi.ve gerçekten kıllanma oldu. bu ürünü kullanıp aynı sorunu yaşayanlar varsa bana yazsınlar gerçekten sonradan yo oluyomu. yoksa ben bırakıcm lıerac ı.

bende kayisi yaginin iyi geldigini duymustum hic duyan yokmu aranizda? ben hamile deilim ama onceden arastiriyorum ki hazir olsun..bencede badem yagi kullanma taraftari deilim cnk killanma yapabilir benim cildimde cok kuru ne olucak bilmiyorum onerilere dvm arkadaslar yalniz benim bi arkadas var o 9 ay boyunca ve hamilelikten sonrada badem yagi kullanmis ve hic catlagi olmamis herkeste killanma yapmiyabilir

ben hamileliğim boyunca hertürlü yağı kremi kullandım günde 3 kez masaj yapıyodum badem yağı özellikle kullandım ama hiçbir yan etkisinide görmedim kıllanma falan olmadı yani ama göbişte 3 4 yerde ufak çatlak oldu ama bacaklarıma sürmediğim için yani bacaklarımın çatlayacağını akıl edemedim :) oralarda biraz deforme oldu.bu arada annemde çatlağın Ç si bile yok bende oldu benki bütün günümü spora harcayan insan :KK43: ne yaparsam yapayım engel olamadım ama sürekli yürüyüş ve bir takım yağlarla onlarında üstesinden geldim şimdi çok hafif izler var onlarda beyazlarsa belli bile olmayacak.kimse pes etmesin bu çatlaklara ...

bende kayisi yaginin iyi geldigini duymustum hic duyan yokmu aranizda? ben hamile deilim ama onceden arastiriyorum ki hazir olsun..bencede badem yagi kullanma taraftari deilim cnk killanma yapabilir benim cildimde cok kuru ne olucak bilmiyorum onerilere dvm arkadaslar yalniz benim bi arkadas var o 9 ay boyunca ve hamilelikten sonrada badem yagi kullanmis ve hic catlagi olmamis herkeste killanma yapmiyabilir

canım ben de kayısı yağı ve çilek yağını karıştırıp kullanıyorum henüz hiç kaşıntım yok umarım olmaz da.bir de arkadaşlar ne kullanırsanız kullanın çatlayacağı varsa çatlıyormuş genetik yani cilt tipine bağlı o yüzden çok yormamak gerekiyor kafayı bu konuda.ama tabiki biz önlemimizi alalım ve mutlaka birşey kullanalım.

Ben ikinci ayımdayım ve ilk defa 4 yıl önce ilk çocuğumda kullanmıştımbu ürünü. Bende hiç çatlak olmadı. Ürüne ne kadar bağlı bilmem, genetikte varsa olur diyorlar. Benim annemde var ama bende yok. Kremini aldım ben, daha kolay sürülüyor. Kimseyi yanıltmak istemem çok ucuz sayılmaz, ama gerçek organik kokusundan bile anlıyorsunuz ve de kaşıntılarıma da çok iyi geliyor. yüz lira civarı ama neredeyse tüm hamilelikte gidiyor, yada en fazla iki tane de bitiyor işiniz. Yalnız çok yaygın satılmıyor. Ben firmaya mail attım onlar bana en kolay bulabileceğim en yakın yeri söylediler.Sitelerindeki bayi listesi güncel değil. İki hafta önce aldığım için biliyorum. Göğüs çatlak kremi başka birşey o da çatlak denmiş ama o yaralı bir durum yani göğüs ucunda emzirmeyle oluşan çatlak için, bak o ürünü mükemmel.Geçen emzirmemde beni sahiden hayata döndürmüştü. Her tavsiye ettiğim arkadaşım da aynısını söyledi.

musteladan memnunuz yani öyle mi doktorum bana da onu tavsiye etti tereddütsüz kullanıyım mı yani?

benim doktorum lierac önerdi. her gece düzenli kullandım. cildimin çok kuru olmasına ve karnımın çok büyük olmasına rağmen hiç çatlağım olmadı. tavsiye ederim....

merhaba arkadaşlar
benim komuşumun annesi ona hamile kaldığında saf zeytin yağını ocakta kızart sonra soğut ara ara karnına sür bende hiç çatlak olmadı demiş ustelik herğünde sürmemiş bende ikinci bebeğime
17 haftalık hamileyim ilkinde çok çatlağım oldu ve göbegim kaldı ikincide göbek ustüne bebek doğal olarak 6 aylık hamile gibiyim.çatlamış bir karının üstüne bi çatlak daha kabus gibi olur ben bunu deniyorum kızdırımış zeytin yağına aynı oranda katoron yagıda ekledim bakalım inşallah çatlamam hatta belki daha önceki çatlaklarımda hafifler.

Ben ikinci ayımdayım ve ilk defa 4 yıl önce ilk çocuğumda kullanmıştımbu ürünü. Bende hiç çatlak olmadı. Ürüne ne kadar bağlı bilmem, genetikte varsa olur diyorlar. Benim annemde var ama bende yok. Kremini aldım ben, daha kolay sürülüyor. Kimseyi yanıltmak istemem çok ucuz sayılmaz, ama gerçek organik kokusundan bile anlıyorsunuz ve de kaşıntılarıma da çok iyi geliyor. yüz lira civarı ama neredeyse tüm hamilelikte gidiyor, yada en fazla iki tane de bitiyor işiniz. Yalnız çok yaygın satılmıyor. Ben firmaya mail attım onlar bana en kolay bulabileceğim en yakın yeri söylediler.Sitelerindeki bayi listesi güncel değil. İki hafta önce aldığım için biliyorum. Göğüs çatlak kremi başka birşey o da çatlak denmiş ama o yaralı bir durum yani göğüs ucunda emzirmeyle oluşan çatlak için, bak o ürünü mükemmel.Geçen emzirmemde beni sahiden hayata döndürmüştü. Her tavsiye ettiğim arkadaşım da aynısını söyledi.

hangi üründü sizin kullandığınız?

dr bana 20. haftada BABE diye bi marka önermişti. ama ben 12. haftadan beri gün aşırı MUSTELA krem sürüyorum. cok memnunumm

X