ne zaman evlilik teklifi alacam ya:(

ben de evlenme teklıfi almadım 3 ay sonra da evlenicem ama bence bu teklif işi değil arkadaşın canını sıkan... bilmiyorum belki ben yanlış düşündüm ama sanki arkadas hani olayın ciddi bir boyutu olmadığından sıkıntılı gibi? yanlış mı anlamışım yoksa:kedi:

bencede sorun teklifte değil . . .
teklif eder kabul edersin yine kılını kıpırdatmaz :1ninca: 3 yıl dolmuşsa asla uzatmanın anlamı yok ki yaşınızda ortada . . . yok öyleydi böyleydi koşullar el vermediydi hikaye . . . o koşulları olgunlaştıracaktı 3 yıl az zaman değil . . .
usul usul sevgisinden şüphe ederdim ben bu kayıtsızlık haddinden fazla :1ninca:

canım yaa :):):)

de zaman ver de heheh benimkisi çok çekingendi söylemeye çekiniyordu

3aya kadar sölicem dedi üstelik daha 4 aydır çıkıyordukkk

neee dedimmm sana bir ay mühdett güldüü odaa o akşamına söledi hehehehe

helal be sana arkadaşım ya alkisalkisalkis
erkek milletine böle eli maşalı olmak lazım aslında sen sustukça keyfine bakıyo sanki 18 yaşındayız laylaylom yapcaz kötükedihüso
demi gowwwsırnaşık şey
açtım gözümü falla yok artıkın öle susmucammm:eek:klava:
yaşasın kızlarrr :teytey: yaşasın kk:enbuyukkk:

bencede sorun teklifte değil . . .
teklif eder kabul edersin yine kılını kıpırdatmaz :1ninca: 3 yıl dolmuşsa asla uzatmanın anlamı yok ki yaşınızda ortada . . . yok öyleydi böyleydi koşullar el vermediydi hikaye . . . o koşulları olgunlaştıracaktı 3 yıl az zaman değil . . .
usul usul sevgisinden şüphe ederdim ben bu kayıtsızlık haddinden fazla :1ninca:

öyle canımcım
hakkaten hikaye benim bildiğim kızlar nazlı olur ailesine hemen söylemez son ana kadar bekler felan önce erkek götürür ailesi ile tanıştırır :1shok:
bizde tam tersi bu ne yawww
du bakalımmm bu aralar bişi oldu oldu olmadı kendime yeni koca bulurum yaaa :teytey:

Bendede vardı aynı sorun bekliyorum dertlii dertlii :Saruboceq:
Telefonda arada benimle evlenirmisin diyordu bide daha gıcık oluyordum romantiklik hiç yok bu ne yhaa diyip üzülüyordum.Bigün arkadaşımın nasıl evlilik teklifi aldığını anlattım ve arkadaşımda hemen seviniyor bana saçma geliyor dedim bide yaa aslında içim içimi yiyor kötükedihüso Sonra bir 14 şubat günü ayrıca kendisinin doğum günü oluyor.Oturuyorduk ellerin çok güzel yaa dedi tuttu ellerimi parmağıma şu sen ve ben yüzükleri varya ondan taktı ömürboyu ellerin ellerimde olsun ömür boyu yanımda ol benimle evlenirmisin aşkım diyincee tabii ben salya sümükkk senağlama
Erkekler aslında sevmediğinden değilde böyle ince şeyleri pek düşünemiyor.Ya zamanını bekliyor güzel bir süpriz yapmak için yada senin düşündüğün inceliği düşünemiyor üzme kendini canım

ahh bende ağlamak istiyom böle yaa ne güzel teklifff olmuş:kedi:

düşüncesiz erkek milleti diosun bende aynen altına imzamı çakıyorum canım ya :eek:klava:
nie erkekler böle ya
herşeyi biz dedikten sonra yapmakları işin büyüsünü bozuyor
hayat bizim isteklerimize hayallerimize göre şekillenmiyo :eek:lmaz:
olmaz ki ya valla bu erkek milleti ne zaman adam olcakkkk bilmiyim olan bize oluoooo:kızgın:

üzmücem artıkın kendimi ben dedim diyeceğimi artık o düşünsün o üzülsün yoksam benim gibi fıstıkı kaçıracak şakkıdışakkıdı

öptüm şekerrr

seni ailesiyle tanıştımıyo ilginc bence bi düşün
ailesi ve seninle ilgili bi sorun var 20li yaşların başında cekingenlik olabilirdi bu yaşta ne bileyim allah sabır versin
hayırlısı ne ise o olsun senin için

X