Ne zaman geçer

Smyr42_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2022
74
-69
34
Aldatıldım 8 aydır cocuklarımla yaşıyorum kocam olacak kişi 6 ay imam nikahlı ikinci evliliği yapmış ve beni kandırmış şimdi ben çok öfkeliyim mesaj yazmamak istiyorum yaptıkları ve bana söylediği yalanlar aklıma gelince kendime hakim olamıyorum bu durum geçicimi sizce o kadar çok yalan söylemiş ki bana bana bu evliliği düzelteceğiz elimden geleni yapacağım sana unutturacam eskiyi gibi bi ton laf söyledi beni oyalarken o kadınla gayet mutlu yeni hayatını yaşıyormuş ne aramak nede yazmak istemiyorum ama arada öfke patlamalarım oluyor bu durumu yasayan yasayıp atlatanlar varmı

Birincisi bu yasananlar elbet gecicek. Ha yaptiklarini hatirladiginizdaki o nefret ve his asla gecmez tabi. Zamanla ama aciniz azalicak. Bir de o ettigi bi ton laf hic bi ise yaramaz. Diyelim ki affetiniz, ilk aylar yine cicim aylari yasaticak size sonra yine eski haline donecek. Hem kendi iyiliginiz hem de cocuklarinizin iyiligi icin barismayin.

Daha önceki konunuzdan hatırlıyorum kesinlikle barışmayın bunca sene yeterince tolerans vermişsiniz. Çocuklarınız ile birlikte kısa sürede atlacaksınız

Aldatıldım 8 aydır cocuklarımla yaşıyorum kocam olacak kişi 6 ay imam nikahlı ikinci evliliği yapmış ve beni kandırmış şimdi ben çok öfkeliyim mesaj yazmamak istiyorum yaptıkları ve bana söylediği yalanlar aklıma gelince kendime hakim olamıyorum bu durum geçicimi sizce o kadar çok yalan söylemiş ki bana bana bu evliliği düzelteceğiz elimden geleni yapacağım sana unutturacam eskiyi gibi bi ton laf söyledi beni oyalarken o kadınla gayet mutlu yeni hayatını yaşıyormuş ne aramak nede yazmak istemiyorum ama arada öfke patlamalarım oluyor bu durumu yasayan yasayıp atlatanlar varmı
Canım bende boşanma aşamasındayım bekliyorum hala bu acının dinmesini.Zaman alacak gibi ama sabırla bekliyorum.Ayrıca bu erkekleri anlayamıyorum biz ayrılığın acısını atlatamamışken,kendi içimizde savaşırken onlar daldan dala uçuyor.Bunların nasıl bir duyguları var cidden anlayamıyorum.Erkeklerin çoğu böyle.nefsinin peşinden koşuyorlar.Karı çoçuk pekte umurunda olmuyorlar.Allah’ın cezaları böyle erkekler inşallah hiç mutlu olmaz.

Birincisi bu yasananlar elbet gecicek. Ha yaptiklarini hatirladiginizdaki o nefret ve his asla gecmez tabi. Zamanla ama aciniz azalicak. Bir de o ettigi bi ton laf hic bi ise yaramaz. Diyelim ki affetiniz, ilk aylar yine cicim aylari yasaticak size sonra yine eski haline donecek. Hem kendi iyiliginiz hem de cocuklarinizin iyiligi icin barismayin.
Yok barışma gibi bi düşğncem yok kesinlikle barıştığımız zaman bana bunları söyledi ben düzeleceğiz evliliği turtarabiliriz belki derken o kendine başka bi ev bulmuş hayatını yaşıyormuş ben şimdi nasıl inandım kandım ona diye kendime kızıyorum

Dava günü bile belli olmadı ki boşanayım çekişmeli dava açtım 3.5 ay oldu gün bile verilmemiş
Anladım. Dava açmışsınız en azından. Mesaj atsanızda öfkenizin geçeceğini sanmıyorum açıkcası. Hatta dahada siniriniz bozulabilir. Zaten ne kadar umrunda olur karşı tarafın bilmiyorum.

Canım bende boşanma aşamasındayım bekliyorum hala bu acının dinmesini.Zaman alacak gibi ama sabırla bekliyorum.Ayrıca bu erkekleri anlayamıyorum biz ayrılığın acısını atlatamamışken,kendi içimizde savaşırken onlar daldan dala uçuyor.Bunların nasıl bir duyguları var cidden anlayamıyorum.Erkeklerin çoğu böyle.nefsinin peşinden koşuyorlar.Karı çoçuk pekte umurunda olmuyorlar.Allah’ın cezaları böyle erkekler inşallah hiç mutlu olmaz

Anladım. Dava açmışsınız en azından. Mesaj atsanızda öfkenizin geçeceğini sanmıyorum açıkcası. Hatta dahada siniriniz bozulabilir. Zaten ne kadar umrunda olur karşı tarafın bilmiyorum.
Bende mesaj attıktan sonra çok pişman oluyorum ama bazen öğle bi duygu bozukluğu oluyor ki elimde olmadan yazıyorum
O kadar çok yalan söylemiş ki bana o kadar çok onurumla oynamış beni hiç görmüş ki insan kötü oluyor işte

Bende mesaj attıktan sonra çok pişman oluyorum ama bazen öğle bi duygu bozukluğu oluyor ki elimde olmadan yazıyorum
O kadar çok yalan söylemiş ki bana o kadar çok onurumla oynamış beni hiç görmüş ki insan kötü oluyor işte
En güzel mesajı boşanarak vericeksiniz İnshaAllah.. Mesaj atacak kadar değmez bence kendini nimetten saymasın.. Faydası olmayacak ki zaten..

En güzel mesajı boşanarak vericeksiniz İnshaAllah.. Mesaj atacak kadar değmez bence kendini nimetten saymasın.. Faydası olmayacak ki zaten..
Evet olmuyor gerçekten verdiği cevaplar sinirimi bile bozuyor herşeyi isteyerek yapan adam cevabı ben böyle olsun istememiştim böyle bittin istemiyorum pişmanım falan filan yazıyor sanki zorla nikah yaptırdılar zorla beraber oldu o pis kadınla

X