Nebülizatör önerisi

kackaloribu

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
6.963
30.787
30
Arkadaşlar merhaba,

Oğlum okul açıldığından beri hasta, 1. sınıfa başladı ve tam toparlanıyor tekrar hastanıyor. Özellikle gece yatırmayan öksürüğü bir hayli çok. Eylülden beri 4 kere antibiyotik kullanmış.. Dün yine ateş nefes alamama (resmen hır hırr ötüyor) öksürük sorunu ile doktora gittik, nebülizatör mutlaka eve alın kullanın dedi ama ben bundan hiç anlamadım. Fiyatı bütçe dostu ve işe yarar makine öneriniz var mı?

Ne almam lazım, sürekli bronşite çeviriyor. Ventolin fısfısı inhaler ile veriyorduk ama hiç faydasını göremedik, ben ne alayım napayım bir bilen varsa yardım edebilir mi?

İçine ilaç ekleniyormuş, ilacı eczane yanında mı veriyor? Yavrum yazık geceleri uyku uyuyamıyor öksürükten boğuluyor resmen..

Canım öncelikle geçmiş olsun ben bundan kullanıyorum kızıma çok iyi öksürünce veriyorum buharı ilacı doktordan aldım çok rahatlatıyor gerçekten

Özellikle gece öksürüğü alerjisi olabilir onu da araştırmak lazım

Eklentiler

• IMG_20211210_163502.jpg
    IMG_20211210_163502.jpg
    118,3 KB · Görüntüleme: 1.247
Canım öncelikle geçmiş olsun ben bundan kullanıyorum kızıma çok iyi öksürünce veriyorum buharı ilacı doktordan aldım çok rahatlatıyor gerçekten

Özellikle gece öksürüğü alerjisi olabilir onu da araştırmak lazım
canım teşekkür ederim, bi bakayım hemen.. alerji için daha önce çeşitli testler yapıldı ama hiç bişeye alerjisi çıkmamıştı. ciğerleri aşırı hasssas..

canım teşekkür ederim, bi bakayım hemen.. alerji için daha önce çeşitli testler yapıldı ama hiç bişeye alerjisi çıkmamıştı. ciğerleri aşırı hasssas..
Merhaba sizin yaşadıklarınızı şuan biz de yaşıyoruz. Kızım 4,5 yaşında okula gidemez oldu. Siz atlatabildiniz mi bronşiti ya da bronşioliti falan? Yoksa hala çok sık hasta olmaya devam mı ediyor?

X