Neden bana böyle davraniyor?

hayir onada söyedigini sanmadim , camide kaliyor ya adi kötü olur diye dememistir diye. düsünüyorum
Adı neden kötü olacak ki sevgilisi varmış bu günahkar diye camiden atarlarsa diye oğlan sevgilisini mi gizledi diyorsunuz yani ?

Yani sizde cocuk istese atlayacak bir hava sezdim.bide caminin onunden cok geciyosunuz sanirim cocu
hayir onada söyedigini sanmadim , camide kaliyor ya adi kötü olur diye dememistir diye. düsünüyorum
Tabi tabi..ihtimal vermediklerimizden geldi basimiza zaten genelde😂
buna gülüyo cok yanlis anlamissiniz olayi. Cocuk sizin farkinizda ama farkli sekilde yani sevdiginden gülmüyor malesef.

Yani sizde cocuk istese atlayacak bir hava sezdim.bide caminin onunden cok geciyosunuz sanirim cocuk buna gülüyo cok yanlis anlamissiniz olayi. Cocuk sizin farkinizda ama farkli sekilde yani sevdiginden gülmüyor malesef.
nasil anlamadim, hangi anlamda ozaman ?bende o camide hocalik yapiyorum genc bekar bir ilahiyatci olarak

ben kendim o camide hocalik yapiyordum, nasil gidip sorsaydim? sonra bizim bekar hocamiz erkekerle konusuyor fln derlerdi
Ciddi misiniz bu yorumunuzda ? Siz hiçbir erkekle hiçbir şekilde diyalog kurmuyor musunuz gerçekten bekar cami hocamız erkeklerle konuşuyor derler diye ?

nasil anladim hangi anlamda ozaman, bende o camide hocalik yapiyorum genc bekar bir ilahiyatci olarak
Cocuk baktiginizin farkinda.yani siz iyi niyetlisiniz sanirim camidr hoca die yatiyo diye yanlis yapmaz saniyorsunuz galiba. Eski cami hocalari degil iste yeni nesil. Dedikoduda ediyorlar gencler guluyolar aldatabiliuorlr.babamin arkadasi yeni atanmis sabah kahvede aksam camide.is asla din konusuma girmesin lutfen katiyen.banlanmak istemiyorum amacim sadece gencler daha cahil olablirler yeni daha demek istyorum. yani ihtimal vermek istemiyosunuz anliyorum ama biraz gozlemleyin bakalim ne diyim.

Ciddi misiniz bu yorumunuzda ? Siz hiçbir erkekle hiçbir şekilde diyalog kurmuyor musunuz gerçekten bekar cami hocamız erkeklerle konuşuyor derler diye
Ciddi misiniz bu yorumunuzda ? Siz hiçbir erkekle hiçbir şekilde diyalog kurmuyor musunuz gerçekten bekar cami hocamız erkeklerle konuşuyor derler diye ?
hayir tabikide öyle degil kuruyorum, ama o camiden birisiyle konussam yani bekar bir erkekle ozaman yanlis anlarlar, yoksa ben 10 kez oglandan hesap sormus olurdum ama istee

ben kendim o camide hocalik yapiyordum, nasil gidip sorsaydim? sonra bizim bekar hocamiz erkekerle konusuyor fln derlerdi
Yani o erkek sizin hakkınızda dedikodu yayıyor ama siz millet ne der diye hesap sormaya çekiniyorsunuz. Soru soracaksınız alt tarafı bir tane erkeğe gayet medenice bunda ne sakınca olacak da aaa bizim bekar sedaa_23 hoca erkeklerle konuşuyor cık cık cık diye ayıplanacaksınız ki ? Nerede yaşıyorsunuz siz merak ettim🙃

Cocuk baktiginizin farkinda.yani siz iyi niyetlisiniz sanirim camidr hoca die yatiyo diye yanlis yapmaz saniyorsunuz galiba. Eski cami hocalari degil iste yeni nesil. Dedikoduda ediyorlar gencler guluyolar aldatabiliuorlr.babamin arkadasi yeni atanmis sabah kahvede aksam camide.is asla din konusuma girmesin lutfen katiyen.banlanmak istemiyorum amacim sadece gencler daha cahil olablirler yeni daha demek istyorum. yani ihtimal vermek istemiyosunuz anliyorum ama biraz gozlemleyin bakalim ne diyim.
yok ben hocalik yapiyorum orda ilahiyat mevzunuyum, tammada niyeti ne ozaman ne istiyor benden ?

hayir tabikide öyle degil kuruyorum, ama o camiden birisiyle konussam yani bekar bir erkekle ozaman yanlis anlarlar, yoksa ben 10 kez oglandan hesap sormus olurdum ama istee
Kim yahu bunlar, hayatınızdaki yerleri ne de bu kadar önemsiyorsunuz yanlış anlama ihtimallerini ? Hayat sizin hayatınız merak ettiğinizi istediğiniz zaman istediğiniz kişiye sorabilirsiniz bu bir erkek de olsa. Bekar olmanız bunu değiştirmez.

Yani o erkek sizin hakkınızda dedikodu yayıyor ama siz millet ne der diye hesap sormaya çekiniyorsunuz. Soru soracaksınız alt tarafı bir tane erkeğe gayet medenice bunda ne sakınca olacak da aaa bizim bekar sedaa_23 hoca erkeklerle konuşuyor cık cık cık diye ayıplanacaksınız ki ? Nerede yaşıyorsunuz siz merak ettim🙃
Ki hesap sorup konu kapansa hanımefendi için daha doğru olacak. Şu an o cık cık yapacak olanlar başka şeylere zaten yapıyorlardır😉

Kim yahu bunlar, hayatınızdaki yerleri ne de bu kadar önemsiyorsunuz yanlış anlama ihtimallerini ? Hayat sizin hayatınız merak ettiğinizi istediğiniz zaman istediğiniz kişiye sorabilirsiniz bu bir erkek de olsa. Bekar olmanız bunu değiştirmez.
haklisiniz tabii almanyada yasiyoruz, cok sacma bende anlamiyorummm.... cok dedikodi yapiyorlar burda...

Ki hesap sorup konu kapansa hanımefendi için daha doğru olacak. Şu an o cık cık yapacak olanlar başka şeylere zaten yapıyorlardır😉
evet yaaa ortada ben kaldim hic sucum yok, bir fotoraf gösterip, medenice sordular ama olay okadar büyüdü ki, gercekten elimde olsa o oglandan hesap sormak isterim

Kesinlikle. Ya artık cami önünden geçerken bu şahıs bakıyor mu gülümsüyor mu eli cebinde mi diye tespitlere girmeden geçecek kaale bile almayacak ya da maksadın nedir diye karşısına geçecek dedikoduların hesabını soracak öyle kapatacak defteri.🤷‍♀️🤷‍♀️

evet yaaa ortada ben kaldim hic sucum yok, bir fotoraf gösterip, medenice sordular ama olay okadar büyüdü ki, gercekten elimde olsa o oglandan hesap sormak isterim
Elinizde tabiki neden olmasın?
Hayatımızı birilerinin dedikodularına göre yönlendiremeyiz zaten her türlü o tipler konuşacak bişi bulur.

haklisiniz tabii almanyada yasiyoruz, cok sacma bende anlamiyorummm.... cok dedikodi yapiyorlar burda...
Dedikodu her yerde yapılıyor mühim olan buna karşı aldığınız tavır. Aman dedikodum yapılırsa diye kendinizi bastırırsanız kendi hayatınızı yaşayamazsınız. O dedikodu tayfası her koşulda malzeme bulacaktır siz kendi içinizden geçeni yapın. Hesap sormak istiyorsanız bunu yapın yani. Çok ciddiye aliyorsunuz insanları

gitmiyor ama aslini astarini ögrenemedim hic onun icin degerlendiremiyroum 1 yildir o oglan susmadi bende kapatamadim bu konuyu
1 yıl mı🙄 Bu garip durum için çok uzun değil mi? Yahu iki yetişkin insan neden böyle telepati ile iletişimi tercih ettiniz ki?

X