Neden böyle oldu

Babası ıle konusmak ıstıyorum aslında ıcımı dokmek ıstıyorum ya da annesıyle ama bu da çözüm degıl o zaman belkı duzelecegı varsa da duzelmıcek

Babası ıle konusmak ıstıyorum aslında ıcımı dokmek ıstıyorum ya da annesıyle ama bu da çözüm degıl o zaman belkı duzelecegı varsa da duzelmıcek
Canım ben daha ailesine sorunun anlatılıp düzelen erkek görmedim malesef. Birincisi Genelde kirpi yavrusunu pamuğum diye seviyor. İkincisi senin söylediklerin aynen nakledilse dahi sen beni şikayet ettin diye üste çıkılıp her şey daha beter oluyor. Ama tabi her aile farklı babasının sözünü dinleyip yuvasına sahip çıkabilecek potansiyeli görüyorsan konuş. Hepsinden önemlisi sevmiyorum demesi olmuş bunu düzeltebilecek bir şey var mı bilemiyorum Allah yardımcın olsun 😞

Canım ben daha ailesine sorunun anlatılıp düzelen erkek görmedim malesef. Birincisi Genelde kirpi yavrusunu pamuğum diye seviyor. İkincisi senin söylediklerin aynen nakledilse dahi sen beni şikayet ettin diye üste çıkılıp her şey daha beter oluyor. Ama tabi her aile farklı babasının sözünü dinleyip yuvasına sahip çıkabilecek potansiyeli görüyorsan konuş. Hepsinden önemlisi sevmiyorum demesi olmuş bunu düzeltebilecek bir şey var mı bilemiyorum Allah yardımcın olsun 😞
Babasını dınler mı bılmıyorum ama anlatsam da degısmez rezıl oldugumuzla kalırız.. sevmıyorum demesıne onceden takmamıstım cunku gozlerı baska dıyordu ama dun ılk defa gordum sevmedıgını gercekten benı sevmıyor ve yazmaya elımın gıtmedıgı bır cumlesı var kı okuyanlar kesınlıkle bosan dıyecek..
eşim gece işi yapıyor haftada 1 ya da 2 gece bızımle ve adam cınsellık ıstıyor kı bende de su var ona kızınca o ıs olmuyor yanı vajınam ızın vermıyor resmen vajınısmus zamanındakınden bıle zor oluyor gecmıyor resmen. ama mutluysam hıc ugrasmadan oluyor kendı de farkında ve evde oldugu gunlerde ufak tefek tartısırız yıne ben sınırlenırım. ve aynı gece yakınlasmak ıster ama ılıskımız olmaz.. Dün oncekı soyledıklerını hatırlattım ıste cınsellık temızlık vs olan sen evde bıle degılsın cınsellıgmz nasıl olucak. hadı evdesın dıyelım goruosn kı kızınca mutsuz oldugumda olmuyor ve bız hep boyleyız nasıl olcak dedım. Sen gıt teyzelerın sana kız bulur evlenırsın dedım. o salaklıgı bır kere yaptım daha yapmam ıstesem bırını bulurum yatarım bu benım hakkım dedı hakkıymıs oyle mı o zaman benım de hakkım oyle mı dedım.. dısarıda orospu cok haklısın yatacak bırını bulursun ama ben sana katlanacak bırınden bahsetmıstım dedım..
Sevmıyorum dedı yetmedı baskasıyla yatmak hakkıymıs bu hakkı kım verdı sana dedm bırsey demedı..
benım gozum de o sadık estı 6 ay ılıskı yasamadık bır kez olsun bu cumleyı kurmadı bır kez olsun telefonunda o sıtelere gırdıgını gormedım yuzeysel oldu ama benle oldu suan hersey oluyorken bunu kendıne hak gormesı sevmıyorum demesınden daha cok uzdu

Sevgili konu sahibi, bu adamla duzelir barisirsin ya da duzelmez bosanirsin su akar yolunu bulur lakin bebege bu stresi yasatmamaya calis. Sigaraya yeni basladiysan hemen birak. Emzirmesen dahi 9 aylik bebek devamli kucagindadir, farkinda olmadan bebegi zehirlersin sigara kokusuyla. Sen bebegine yogunlas. Zaten calisiyorsun muhtac degilsin bu adama. Sabaha kadar sigara icerek cigerlerine yazik ediyorsun, o adam "aaa canim karimin cigerleri mahvoldu" demeyecek. Olan sana ve bebegine olur. Kendine ve bebegine sen sahip cikmazsan kimse cikmaz. Nolur bir daha icme.

Bi kac kez malesef esinle olan konularına denk geldim ve bu kez cidden üzüldüm. Iki tarafın da düzelmesi lazim tek taraflı fedakarlık olmaz bence sakın sakın konuşup karar vermek lazım yazik bebeğine böyle bi ortamda büyümektense uzak büyüsün bebegine

Sanırım cinsel sorununuzu hallederseniz biraz düzeltir diye düşünüyorum.

Bu ilişkilerin dengede tutulamamasindaki tek sorun erkeğin karaktersizligi ve beceriksizliği .. akıllarınca ayrı ayrı her tarafı idare ederim diye kendilerini becerikli satıyorlar ama daha çok siviyorlar . Sizden mükemmellik beklerken temizlik yemek ...vs.kendide mukemmelmıymış ? Allah'ın uyuzlari adam olamadiklar

Bi kac kez malesef esinle olan konularına denk geldim ve bu kez cidden üzüldüm. Iki tarafın da düzelmesi lazim tek taraflı fedakarlık olmaz bence sakın sakın konuşup karar vermek lazım yazik bebeğine böyle bi ortamda büyümektense uzak büyüsün bebegine
Ne zaman konusmaya calıssam benı sucluyor. Dedıklerını yapıorm baska bır konu oluyor yıne benı sucluyor bu döngü hiç bitmiyor ki

Sanırım cinsel sorununuzu hallederseniz biraz düzeltir diye düşünüyorum.
Cinsel sorunumuz kocamın evde olmaması işkolik olması. Evdeyse uyur uyumazsa maç izler oyun oynar.Ama karısından cinsellık bekler.. kım boyle bır adamla yatmak ıster ben sahsen ıstemıyorum ben kendımı zorlasam da vucudum ıstemıyor tepkı verıyor.. şuan sorun benımle alakalı değil tamamen onun bana dayattıgı seylerle alakalı aslında. O bana sıcak sevecen yaklassa ters bır lafıma gulup geçse hersey baska olabılırdı.

Bu ilişkilerin dengede tutulamamasindaki tek sorun erkeğin karaktersizligi ve beceriksizliği .. akıllarınca ayrı ayrı her tarafı idare ederim diye kendilerini becerikli satıyorlar ama daha çok siviyorlar . Sizden mükemmellik beklerken temizlik yemek ...vs.kendide mukemmelmıymış ? Allah'ın uyuzlari adam olamadiklar
Tabi canım erkekler en sahane varlıklar.. biz kimiz ki.. ya nankör nankör ben çalışıorm akşamdan yemegımı hazır edıorm kızın uykusunda 2 dk oturmadan evımı temızlıorm ote berıyı topluorm kız uyanıor onunla ılgılenıorm kı oyle oluyor kı dus kısısel bakım hak getırıyor kendıme ayırıcak vaktım kalmıyor. Yemegı kendı yer kenara cekılır demez kı su kadın ac ısten gelmıs cocukla ılgılenım o da yesın. Bazen aklına eser temızlık yapar yemek yapar falan sevınırım hosuma gıder sonra bır konu acılır onları yuzume vurur ben yapamadıgım ıcın yapıoms goreyım dıye

Ne zaman konusmaya calıssam benı sucluyor. Dedıklerını yapıorm baska bır konu oluyor yıne benı sucluyor bu döngü hiç bitmiyor ki
O zaman uğraşma bence biraz oda farkına varsın hatalarının ama ben seni biraz tanidiysam sen yine affedersin ve bi kac ay sonra yine konu açarsın çünkü gerçekten kararlı bi yapın yok eşine karşı

O zaman uğraşma bence biraz oda farkına varsın hatalarının ama ben seni biraz tanidiysam sen yine affedersin ve bi kac ay sonra yine konu açarsın çünkü gerçekten kararlı bi yapın yok eşine karşı
Valla artik oyle davranmicam canim o zamanlar hep aldandim ozurlerine tmm hersey duzelecek demesine simdi inanmiormm..

X