neden böyle takıntılı

ben toksik iliskimden ayrılıp (neredeyse 15 yıl olacak) ilk işim numarami değiştirmek olmuştu çünkü o zamanlar engelle kısmı yoktu tellerde(ehehehe Nuh nebi zamanı gibi) sürekli beni rahatsız ediyordu eski sevgilim. ya tehdit mesajları atıyordu ya da bana geri dön diyordu manyak. kesin çözüm bence numara değişikliği. tabi size ulaşmasını istemiyorsanız böyle yapın. ulaşması çok rahatsız etmiyorsa devam.

Kız alt tarafı bir soru sormuş hemen bir değişik değişik yorumlar sen aldırış etme bosver. Eğer seni gerçekten rahatsız ediyorsa duyguların yoksa ona karşı engelle.

Kız alt tarafı bir soru sormuş hemen bir değişik değişik yorumlar sen aldırış etme bosver. Eğer seni gerçekten rahatsız ediyorsa duyguların yoksa ona karşı engelle.
sonunda düzgün bi şey yazan çıktı şükürler olsun :)
ona karşı duygum yok aylar geçti toksikti son zamanlar ama ayrılsakta arada konuştuk yine hataydı biliyorum
ben tepkisiz kaldıkça o daha çok küçük düşüyor engelleyince umursuyor gibi dururum diye düşünmüştüm

ben toksik iliskimden ayrılıp (neredeyse 15 yıl olacak) ilk işim numarami değiştirmek olmuştu çünkü o zamanlar engelle kısmı yoktu tellerde(ehehehe Nuh nebi zamanı gibi) sürekli beni rahatsız ediyordu eski sevgilim. ya tehdit mesajları atıyordu ya da bana geri dön diyordu manyak. kesin çözüm bence numara değişikliği. tabi size ulaşmasını istemiyorsanız böyle yapın. ulaşması çok rahatsız etmiyorsa devam.
yani numaramı değiştiremem engelleyince de sanki umursuyo gibi oluyo çünkü ben tepkisiz kaldıkça dikkat çekmeye çalışıyo beni bi engelliyo bi engelimi açıyo hesabıma bakıyo bildirimi geliyo terk edip flört yap takıl diyen de oydu şimdi neyine yediremedi anlamadım

yani numaramı değiştiremem engelleyince de sanki umursuyo gibi oluyo çünkü ben tepkisiz kaldıkça dikkat çekmeye çalışıyo beni bi engelliyo bi engelimi açıyo hesabıma bakıyo bildirimi geliyo terk edip flört yap takıl diyen de oydu şimdi neyine yediremedi anlamadım
muhtemelen sizin arkanızdan yas tutmanizi dönünce de eskisi gibi devam etmeyi planlıyordu. sizin yeni birini bulmuş olmanızı kabullenemiyor olmalı. ben ayrılık msji atmıştım 5 hafta sonra bana dönmüştü biz ayrılmadık diye ahahahah erkekler böyle manyak işte yapacak bisey yok

muhtemelen sizin arkanızdan yas tutmanizi dönünce de eskisi gibi devam etmeyi planlıyordu. sizin yeni birini bulmuş olmanızı kabullenemiyor olmalı. ben ayrılık msji atmıştım 5 hafta sonra bana dönmüştü biz ayrılmadık diye ahahahah erkekler böyle manyak işte yapacak bisey yok
ya bana neler neler yaşattı dediğiniz gibi benim hep olacağımı sanıyordu ama olmadığımı görünce kudurdu
ben neler yaşadım bi bilseniz onun için anneme ilk defa sarılıp ağladım bu kadar diyorum yani hahhajnas

merhaba arkadaşlar tekrardan ben çok sıkıldım bu durumdan artık
beni terk eden eski sevgilim ramazan bayramında yazmıştı bayram bahanesiyle birkaç gün konuşmuştuk neden konuştum bilmiyorum konuşurken bile kötü oluyodum daha sonra konuşmayı kestim ve 1 aydır da flörtüm var flörtümü öğrenmiş bana wpden "yapma o hatayı" yazıp engellemiş bu hakkı kendinde nasıl buldu bilmiyorum hem kendi terk ediyor flört yap takıl beni unut diyor hem de böyle yapıyor birkaç gündür sinirim o kadar bozuk ki
istediği zaman yazıyo istediği zaman kafasına göre engelliyo ben tepki vermedikçe daha fazlasını yapıyor
Sen neden engellemiyorsun ?

X