Neden hep böyle oluyor :'(

Hangi okuldasınız ben onu merak ettim ya bir tek Mersin üniversitesi erken bitecek türkiye genelinde de aynı okulda mıyız ki acaba dedim :KK70: Ortak arkadaş yok mu ortak arkadaş ikinizin?

Hangi okuldasınız ben onu merak ettim ya bir tek Mersin üniversitesi erken bitecek türkiye genelinde de aynı okulda mıyız ki acaba dedim :KK70: Ortak arkadaş yok mu ortak arkadaş ikinizin?

Yok yanlış anladınız ben daha lise sonum bir azınlık lisesinde okuyorum da burda son senede bitirme sınavları var 1 ay erkenden ondan sonra da üni sınavları. O yüzden erken bitiyor okul :) ortak var bisürü ama hiç birine güvenmiyorum en iyisi kendim söylemek :)

Hayırlısı olsun diyeyim o vakit ben cesaret edemezdim daha doğrusu gururuma yediremezdim diyeyim aşırı katıyım da bu konularda gurur gurur gurur :KK37: hadi hayırlısı olsun :KK66:

Hayırlısı olsun diyeyim o vakit ben cesaret edemezdim daha doğrusu gururuma yediremezdim diyeyim aşırı katıyım da bu konularda gurur gurur gurur :KK37: hadi hayırlısı olsun :KK66:
Amiiin dua edin benim için nolur derdimi kimseye diyemedim..Ben de sizin gibiyim hatta çok düşündüm söylesem mi diye emin de değilim ama eğer yapabilirsem söyleyeceğim. O kadar çok seviyorumki onu. İsterse alay etsin -ki yapmaz- bilmesini istiyorum. Kalbim yanıyor bu yükü tek başıma taşıyamıyorum :KK43:

İnş istediğin gibi olur her şey müzik güzelmiş bu arada :KK70:
Hep umutla yada acabarla yaşanmayacağına göre adım atmak mantıklı bu durumda

Ne güzel yazmışsın ya. :)))
İçimi ısıttın. :))
Ne kadar güzel duygular bunlar. :KK31::KK31:
Hasretini çektiğim şeyler.
Kıymetini bil bu günlerin. :))

Ayrıca bir koç burcunun bu zamana kadar beklemiş olmasına şaşırdım ben.
Çünkü hangi koç burcu kadınını tanıdıysam, hiç gurur falan dinlemez, hoşlandığı kişiye açılırlardı.
Oldukça aceleci , sabırsız, olumsuz yanıt alsa dahi kısa sürede kendini toparlayan tiplerdendi.

Sen de ne olursa olsun yıkma kendini sakın.
Umarım istediğin cevabı verir o da.

Ben de birinden hoşlanırken bu şarkıya takmıştım bir ara. :KK14:
Çok güzel söylüyor. Sözler de süper zaten.
Yunan şarkıları güzel oluyor gerçekten. Dinlemişsindir kesin.

[video=youtube;K-mvWJhprng]http://www.youtube.com/watch?v=K-mvWJhprng[/video]
Ne oluyor bana,
anlatmaya korkuyorum.
Benim kalbim kırık
Gerçeği yaşamama izin ver...
Gerçek bir aşk olması için
Nedeni ve sonucu olması için
Baktığım bu gözler...
Onlarda sevgiyi bulmak için

Eğer boş hayatımı aydınlatacak bir yıldızsan
Asla sönme ve asla beni bırakma
Bu aşk asla sönmeyecek
Ama eğer bir rüya isen söndür ışıkları
Böylece rüyalarda yaşayabileyim
Asla şafak sökmesin, asla bitmesin
İçimde kal ki seni sevebileyim

Benim yolumda
Her şey karanlıktı
Rüyalarım asla gerçek olmayacaktı
ama şimdi sen buradasın
ve be yeniden doğdum
Sonumu başlangıcım,
Benim hayatım sensin...

İnş istediğin gibi olur her şey müzik güzelmiş bu arada :KK70:
Hep umutla yada acabarla yaşanmayacağına göre adım atmak mantıklı bu durumda

inşAllah çok teşekkür ederim ama hayırlısı olsun inşallah... bakalım daha bekliyorum :)

Ne güzel yazmışsın ya. :)))
İçimi ısıttın. :))
Ne kadar güzel duygular bunlar. :KK31::KK31:
Hasretini çektiğim şeyler.
Kıymetini bil bu günlerin. :))

Ayrıca bir koç burcunun bu zamana kadar beklemiş olmasına şaşırdım ben.
Çünkü hangi koç burcu kadınını tanıdıysam, hiç gurur falan dinlemez, hoşlandığı kişiye açılırlardı.
Oldukça aceleci , sabırsız, olumsuz yanıt alsa dahi kısa sürede kendini toparlayan tiplerdendi.

Sen de ne olursa olsun yıkma kendini sakın.
Umarım istediğin cevabı verir o da.

Ben de birinden hoşlanırken bu şarkıya takmıştım bir ara. :KK14:
Çok güzel söylüyor. Sözler de süper zaten.
Yunan şarkıları güzel oluyor gerçekten. Dinlemişsindir kesin.

[video=youtube;K-mvWJhprng]http://www.youtube.com/watch?v=K-mvWJhprng[/video]
Ne oluyor bana,
anlatmaya korkuyorum.
Benim kalbim kırık
Gerçeği yaşamama izin ver...
Gerçek bir aşk olması için
Nedeni ve sonucu olması için
Baktığım bu gözler...
Onlarda sevgiyi bulmak için

Eğer boş hayatımı aydınlatacak bir yıldızsan
Asla sönme ve asla beni bırakma
Bu aşk asla sönmeyecek
Ama eğer bir rüya isen söndür ışıkları
Böylece rüyalarda yaşayabileyim
Asla şafak sökmesin, asla bitmesin
İçimde kal ki seni sevebileyim

Benim yolumda
Her şey karanlıktı
Rüyalarım asla gerçek olmayacaktı
ama şimdi sen buradasın
ve be yeniden doğdum
Sonumu başlangıcım,
Benim hayatım sensin...

ben de kendimi zor tutuyorum ama biraz gururlu bir tipim. yani bazen düşünüyorum da acaba alay eder mi? beni kendine layık görür mü? ya sevdiği biri varsa? bunun gibi sorular beni çok frenliyor. ortak arkadaş çok var ama hiçbirine tam güvenmiyorum zaten bu tür şeyleri asla arkadaşa söyletmek istemem bana acziyetimi milletin ağzına sakız yapmak gibi geliyor. onu sevdiğimi hiç kimseye söylemedim çünkü acizim onun tepkisini bilmiyorum iyi ya da kötü, insanların gözünde küçük düşmekte var. benim buna cesaretim yok sanırım :/ çünkü çok fazla düşünce değiştiren bir insanım. :KK14: yani bir gün öyle duygusal düşünsem diğer gün mantıklı düşünürüm. öyle garibim yaa :KK52:

evet vertis'in diğer şarkılarını da tavsiye ederim ben de çok severim kendisini :) bu şarkıyı hep arkadaşlar paylaşıyorlar ama ben senin vesilenle dinliyorum bakalım nasılmış:)

biraz sinyal ver bence akıllyısa anlar :KK1:

veriyorum da bi yakınlaşıyo bi uzaklaşıyo o da bi garip mübarek kızan :KK53::KK53:

Son düzenleme:
Bana davranışları garip. Bir yakın davranıyor, bir uzak. Yalvartmayı çok sever. Eline düşünce yani. Ona bi işim düşmüştü iki gün yalvarttı nerdeyse :KK70: şakasına yapıyor ama dozunu kaçırıyor. Bu aralar gözü açıldı sanki, kızlarla daha bi haşır neşir oluyor. Gerçi önceden de öyleydi. Aslında tahminimce hiç bir kız ona bu gözle bakmaz. Biraz çocukça davranıyor :) herkese sataşır üstüne de sopa yiyor sınıfta. İnsanlar ona vururken benim içim acıyor ama :/ Herkes arkadaş gibi görür onu. (Ben hariç) Sanırım artık o da bu gönül işlerinden ümidini kesmiş bu yüzden. İşim çok zor ama :KK43:

Bugün okulun son günüydü, kurul sınavlarımız başlıyor artık. Onu kaybedeceğim okuldan sonra, gerçekten üzgünüm. Seviyorum hâlâ. Bakalım zaman ne gösterecek. Ama şu bir gerçekki, onun hareketleri bana cesaret vermiyor. Ya da bi veriyor, bi vermiyor. Off yaa, hayatımda sevdiğim en iyi insan beni sevmiyor ben neden seviyorum öyleyse?? :'(

Bence artık gidip söylemelisin.
Veya mektup yaz bişi yap ama adım at.
Belkide o artık onu ciddiye alan birini bekliyordur olamaz mı :)

Ben adım atamazdım ama sen yapabilirsin hadi bana örnek ol :)

Şimdiye kadar hiç öyle birine aşık olmadım. Hep bana olan ilgiye karşılık verdim.
Şu an hissettiğin özel duygular kıymetini bil :)

Bence artık gidip söylemelisin.
Veya mektup yaz bişi yap ama adım at.
Belkide o artık onu ciddiye alan birini bekliyordur olamaz mı :)

Ben adım atamazdım ama sen yapabilirsin hadi bana örnek ol :)

Şimdiye kadar hiç öyle birine aşık olmadım. Hep bana olan ilgiye karşılık verdim.
Şu an hissettiğin özel duygular kıymetini bil :)

Bana da ilk defa böyle oluyor :KK43: Korkuyorum söylemekten. Benim de onurum var işte. Ya alay ederse? Belliki büyük ihtimal bana karşı hiçbirşey hissetmiyor. Hatta duygusuz bu çocuk :KK43: Oooffffff çokı kötüyüm çok :KK43:

Bana da ilk defa böyle oluyor :KK43: Korkuyorum söylemekten. Benim de onurum var işte. Ya alay ederse? Belliki büyük ihtimal bana karşı hiçbirşey hissetmiyor. Hatta duygusuz bu çocuk :KK43: Oooffffff çokı kötüyüm çok :KK43:

Ne kaybedeceksin ki?

Ona hissettiklerini bi kağıda yaz veya mail at ve açıkla hislerini.

İstemezse de sende bu belirsizlikten kurtulmuş olursun.

Aklında yoksan bile yer edinirsin zamanla

Hem yüzde elli şansın var unutma :KK34:

Ne kaybedeceksin ki?

Ona hissettiklerini bi kağıda yaz veya mail at ve açıkla hislerini.

İstemezse de sende bu belirsizlikten kurtulmuş olursun.

Aklında yoksan bile yer edinirsin zamanla

Hem yüzde elli şansın var unutma :KK34:

Ayyy çok doğru diyosun ama hayatta yüzüne bakamam söylersem. Ölürüm utancımdan. :KK30:

En iyisi mezuniyetten sonraya kadar beklemek. Belki o zamana kadar bişeyler olur (unutmak ya da karşılık almak gibi)

Korkuyorum işte ne biliyim. :KK17:

Ayyy çok doğru diyosun ama hayatta yüzüne bakamam söylersem. Ölürüm utancımdan. :KK30:

En iyisi mezuniyetten sonraya kadar beklemek. Belki o zamana kadar bişeyler olur (unutmak ya da karşılık almak gibi)

Korkuyorum işte ne biliyim. :KK17:

O zaman daha da zorlaşmaz mı sence?

Belkide artık mezun olduk diye istemeyebilirde.

Canım hayatını erteleme, bir daha bu şansı yakalayamazsın belki..

Söyle içindekileri, istemezse de yoluna bakarsın, umursamazsın.

Şöyle düşün; biri seni seviyor sana duygularını açtı sense birşey hissetmiyorsun istemiyorsun, bir zaman sonra bakıyorsun ki o artık umursamaz davranıyor bu sefer sen düşünmeye başlıyorsun ne oldu hani seviyordu diye :KK1:

Genelde böyle olur empati kur ve daha fazla bekleme :KK34:

O zaman daha da zorlaşmaz mı sence?

Belkide artık mezun olduk diye istemeyebilirde.

Canım hayatını erteleme, bir daha bu şansı yakalayamazsın belki..

Söyle içindekileri, istemezse de yoluna bakarsın, umursamazsın.

Şöyle düşün; biri seni seviyor sana duygularını açtı sense birşey hissetmiyorsun istemiyorsun, bir zaman sonra bakıyorsun ki o artık umursamaz davranıyor bu sefer sen düşünmeye başlıyorsun ne oldu hani seviyordu diye :KK1:

Genelde böyle olur empati kur ve daha fazla bekleme :KK34:

Offf yine haklısın canım..

Aslında o bu kadar tutarsız davranmasa çoktan söylerdim ama..

Bir öyle bir böyle e haliyle insan güvenemiyor..

Mesela bu akşam ona bişey sordum. İlgisizdi yine zaten hep geç yazar. Neyse muhabbet olsun diye bişeyler demeye çalıştım, cevap vermedi bıraktım.

Sonra bi baktım video atmış sevdiği bir oyunun videosu ne güzel efektleri var diye. Geçenlerde de keman videosu yollamıştı. Keman çalıyor kendisi. Ben tam hoşçakal iyi sabrettin diyorum, o 10 dk sonra bişey atıyor ortaya. Bir de kişilik olarak hep dalgın, biyerlere dalıp gidiyor. Çok gizemli çok :KK31: canım benim.

Ha, bu arada ona laf arasında dedimki. Muhabbet aynen şöyle:..
(adı ahmet olsun)
Ben: Ahmeet sana bişey söyleyeyim mi? :KK70:
O: Söyle
Ben: ne kadar uyuz, gıcık olsan da seni seviyorum bak ben öyle Y gibi hep söyleyemem ama bil yani :KK70:
(arkadaşım sıra arkadaşım onu sevdiğimi bilmiyor. sevgilisi de var ama benimkini sınıfta herkes sever, sıra arkadaşım da sever. sürekli ahmeeeeettt seni çok seviyoruuum der durur arkadaşça ! sinir oluyorum ama elimden de bişey gelmiyor. öyle yılışık yılışık bana da hep der seni çok seviyoruum diye bense hiç hoşlanmam yani yapmacık gibi geliyor )

O: :KK70:

iyi

dedii... böyle işte onun beni sevdiğini sanmıyorum dedim ya taş kalpli bu çocuk :KK43: aslında yüzyüzeyken daha iyi bana karşı bazen de umursamaz :KK43: oooooooooofffffffff

Son düzenleme:
X