Neden Takip Eder Ki ?

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.269
30
Instagram'da gizliliği kaldırdım.Fotoğraflarimi da arşiv'e kaldırdım.Sebebi su fotoğraflarımı gizlememin bekar oluyum evli olayım biri beğendi ya beni hemen yakınından benim profilime girip resimlerine bakıyor.Gorucu gelmeyi istemek gibi.Yada sende şunu paylasmssin şuraya gitmişsin gibi.Adami belki yılda bir kez zor görürüm.Sadece profil resmim var ve gizliligi açmamış olsaydım sadece hikayemde resim paylaşmayı seviyorum.

2018 2019 arasi sevgilim oldu.Aile tanışması oldu.Bize geldiler.Benim ailem özellikle annem istemedi.Bende ayrıldım.O kişi fazla üzülmedi.Ayrildigimiza.Bende aşık degildim. saplantılı gibiydi.Dayimla beraber aynı isyerinde çalışmış.Teyzemin oğlununda arkadaşı bana böyle dedi.Daha sonra öğrendim ki samimiyet kalmamış aralarında.Ayrildik.Zaten görücü usulü evlenicem diyordu.Bir kez nisan attim birde 5 sene görüştüğüm kişi vermediler demişti.Hemen 2 3 ay içinde nisanlandi.Ben ayrildigimda sadece ağladım fazla üzülmedim Arkadaşım gelip araştırdım seninle şimdiki nişanlısına inat evlenmeye kalkmış dedi.O kızı sevmiş ayrılmışlar.Beni de sevmiş hoşlanmış ama ona aşıkmış kızla benle ayrılır ayrılmaz barismislar dedi.Ben bu ihaneti duyunca rahatsız oldum.Baya hasta oldum.Sonra toparlandım işe girdim falan derken aradan 4 sene geçmiş bu kişinin annesinin beni Instagram'da takip ettiğini gördüm.Ortak arkadaşımız da yok.Onun oğlu da evli torunu da var galiba.Neden bir insan takip eder ki ? Kadınla yuzyuze birkez geldik.Gelininden çok beni beğendi desem gelini kapalı ben açığım.Aile profilleri hep kapalı.Kavga dövüş bile ayrılmadık hatta.

Kapalılık ve beğenilmenin alakasını arıyorum şuan.
Şöyle birsey var.Basini ortenlerin talibi çok oluyor.Kizi gördüm renkli gözlü.Ama ben daha güzelim o ayrı😂 ex kel ve kısa boylu ama benim kilomla dalga geçerdi buluştuk bu göbek ne dedim 😂 benim kilo problemim var yoksa güzelim.Eside onun gibi kısa hatta baya kısa bir kız.

Hiçbir ortak arkadaşımız yok ben defalarca adımı değiştirdim Instagram'da nasıl buluyor ediyor.
Kadın bir kere takip etmiş hesabı kalmış öyle diye anladım. Silip yeni hesap açtıkça takip mi etti hemen ?

Ya da

Aynı hesap sadece isim değişikliği yapınca başka hesap olmuyor bir kere takip eden istersen 100 isim değiş yine takipte kalır.

Şöyle birsey var.Basini ortenlerin talibi çok oluyor.Kizi gördüm renkli gözlü.Ama ben daha güzelim o ayrı😂 ex kel ve kısa boylu ama benim kilomla dalga geçerdi buluştuk bu göbek ne dedim 😂 benim kilo problemim var yoksa güzelim.Eside onun gibi kısa hatta baya kısa bir kız.
Çok garipsin Nur.

Şimdi aşağıladığın insanla bir zamanlar birlikteydin..

Kadın bir kere takip etmiş hesabı kalmış öyle diye anladım. Silip yeni hesap açtıkça takip mi etti hemen ?

Ya da

Aynı hesap sadece isim değişikliği yapınca başka hesap olmuyor bir kere takip eden istersen 100 isim değiş yine takipte kalır.
4 sene geçti hep profilim gizlidir.Soyle düşündüm evlendigimi gördüler duymuş da olabilirler.Annemin arkadaşıyla komsularmis balkonları karsilikliymis.Merak edip muhakkak bakmıştır eşimle fotoğraflarımız vardı.

Nurankaa bu işlerin açıklık kapalılık güzellik çirkinlik zenginlik fakirlik ile alakasının olmadığını anladığında senden daha farklı konular dinleyeceğiz 🤣🧿

4 sene geçti hep profilim gizlidir.Soyle düşündüm evlendigimi gördüler duymuş da olabilirler.Annemin arkadaşıyla komsularmis balkonları karsilikliymis.Merak edip muhakkak bakmıştır eşimle fotoğraflarımız vardı.
Bu kadın dört sene önce seninle takipleştimi ? Takipten çıkarıp çıkmadıkça hesabını görür yahu bu kadar mı teknolojiden uzaksın??

X