Bebek Beslenmesi neolur bana yardım edin....

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
E

EU1

Ziyaretçi
kızım 17 aylık hala anne sütü alıyor.onu 2hafta sonra sütten kesmeyi düsünüyorum ama her kafadan ayrı ses cıkıyor.aslında kararsızım.ben çok zayıfladım gücüm kalmadı.sizce dogru zaman mı.birde nasıl kesicem.tecrübelerinize ihtiyacım var.....lütfennnnn.:uhm:

Bence tam doğru zamandasın. Bende çocuklarımı 1.5 yaşına kadar emzirdim. Zaten daha fazlasınada gerek yok sanırım. Çünkü bu dönemde bütün dişleri çıkmış herşeyi yiyebiliyorlar. Daha fazla anne sütüne güvenip iştahsızlık ediyorlar. Ama emmeyi çok seviyorsa bence biberon verebilirsin. Çünkü benim çocuklarım tam birer bağımlıydı. Anne sütünden kestiğim gün biberon aldılar. Ama o güne kadar hiç almazlardı. Bence doğru zamanlama biran önce kesmelisin. Kolay gelsin.

çok teşekkurler gerçekten beni rahatlattınız.

walllllllla tecrübem yok ama çevremden duyduklarıma göre tam zamanı hem kendinide hasta edecek kadar zayıfladıysan acilen kesmelisin kanumca

ablamın kızını kesmiştik canım sütten oda 1.5 yaşlarındaydı ama hiç bişey yemiyordu
memeucuna sakız yapıştırıp üzerine kıl falan yapıştır biz öyle yaptık her açtığında memeyi çığlık çığlıga ağlamıştı ve 3 gün boyunca çubuk kraker yemişti teyzesinin kuzusu ve 3 gün sabahlara kadar oturttu bizi ama bıraktı sonunda sakın pes etme kolay gelsin sana...

X