neresinden tutsam elimde kalan bir hayat

twiner

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
90
47
37
merhabalar herkese henüz yeni üye oldum aslında hep takip ediyordum ama kısmet buguneymiş sizleri çok sıkmadan bir sorunumu paylaşıcam ve değerli göruslerinize ihtitlyacım var ben 35 yaşında hoş bir kadınım çevremde genellikle çok beyenilirim eskiden bi dönem ufak tefek modellik deneyimlerimde olmuştu bunu söylememin sebebi şu eşim beni istemiyor yada beyenmiyor başka kadınlara sık sık bakarken yakalıyorum severek evlendik öncesinde 4 sene birlikteydik 2 tane çocuğumuz var fakat benden köşe bucak kaçıyor yenimi oldu diceksiniz hayır yıllar oldu ve bana hiç yaklaşmıyor ayrılık konusunu açıncada her evlilik böyle diyor seviyorum fln diyor ama beni istemiyor geçen gün teyzesiyle konuşurken bi akraba hakkında şunu söyledi ben adamın yerinde olsaydım 45 yaşına kadar karımı boşamazdım ondan sonra zaten evlenemez napacak dedi, sanki planı benimlede ilgili bu beni surekli bu yuzden oyalıyor ayrılmayı çok teklif ettim tabi anlasmalı olsun çocuklarda bende yıpranmim nafaka fln istemem zaten ama onuda yapmıyor oyalıyor surekli ne ayrılıyor ne birleşiyor gerçi artık bende istemiyorum ama ailem bu konuda yardımcı olmazlar onuda biliyorum çocuklugumdan bu yana çok sıkıntılarım oldu iyice duygusuz cevreme karşı duyarsızlaştm sorun olmasın keyfim kacmasın diye çok ugraştım onada en başından benim artık tahammülüm yok ne olur beni yormicaksan evlen benimle yoksa boşverelim dedim tahammülüm hiç yok yani ayrılıp işe girsem küçük kızım kreşe büyük kızım ilkokula gidiyor saatleri çok farklı nasıl bir işle bunu başarabilirim bilmiyorum uzun oldu biraz kusura bakmayın lütfen

aynen banada öyle geliyor psikolojik şiddet neymiş yeni yeni anlıyorum hiç zarar vermiyomuş gibi görünüp baya yıpratmış beni

yaşlanınca bakim diyemi valla bakmam insan yillar geçtikçe acımasız oluyor sanırım:)
E söylemiş de zaten kendi ağzı ile. Şimdi boşasa, 50 yaşında ne edecek? Kimi bulacak bi daha ? Kim onun koluna girip doktor doktor gezdirecek? E zaten afedersiniz cinsel olarak gücü de pek yok. Sanki boşanıp o sarışın senin bu esmer benim bir hayatı olacak. Neden düzenini bozsun durduk yere, şimdi kim gider makarna kokulu rutubetli 1+1 buz gibi bekar evine? Adam cürmünün farkında gayet.

E söylemiş de zaten kendi ağzı ile. Şimdi boşasa, 50 yaşında ne edecek? Kimi bulacak bi daha ? Kim onun koluna girip doktor doktor gezdirecek? E zaten afedersiniz cinsel olarak gücü de pek yok. Sanki boşanıp o sarışın senin bu esmer benim bir hayatı olacak. Neden düzenini bozsun durduk yere, şimdi kim gider makarna kokulu rutubetli 1+1 buz gibi bekar evine? Adam cürmünün farkında gayet.

Benim anladiğim kadin 45 yaşina geldikten sonra boşamayi istiyor, nasilsa kimse ona bakmaz o yaştan sonra diye. 🙄

merhabalar herkese henüz yeni üye oldum aslında hep takip ediyordum ama kısmet buguneymiş sizleri çok sıkmadan bir sorunumu paylaşıcam ve değerli göruslerinize ihtitlyacım var ben 35 yaşında hoş bir kadınım çevremde genellikle çok beyenilirim eskiden bi dönem ufak tefek modellik deneyimlerimde olmuştu bunu söylememin sebebi şu eşim beni istemiyor yada beyenmiyor başka kadınlara sık sık bakarken yakalıyorum severek evlendik öncesinde 4 sene birlikteydik 2 tane çocuğumuz var fakat benden köşe bucak kaçıyor yenimi oldu diceksiniz hayır yıllar oldu ve bana hiç yaklaşmıyor ayrılık konusunu açıncada her evlilik böyle diyor seviyorum fln diyor ama beni istemiyor geçen gün teyzesiyle konuşurken bi akraba hakkında şunu söyledi ben adamın yerinde olsaydım 45 yaşına kadar karımı boşamazdım ondan sonra zaten evlenemez napacak dedi, sanki planı benimlede ilgili bu beni surekli bu yuzden oyalıyor ayrılmayı çok teklif ettim tabi anlasmalı olsun çocuklarda bende yıpranmim nafaka fln istemem zaten ama onuda yapmıyor oyalıyor surekli ne ayrılıyor ne birleşiyor gerçi artık bende istemiyorum ama ailem bu konuda yardımcı olmazlar onuda biliyorum çocuklugumdan bu yana çok sıkıntılarım oldu iyice duygusuz cevreme karşı duyarsızlaştm sorun olmasın keyfim kacmasın diye çok ugraştım onada en başından benim artık tahammülüm yok ne olur beni yormicaksan evlen benimle yoksa boşverelim dedim tahammülüm hiç yok yani ayrılıp işe girsem küçük kızım kreşe büyük kızım ilkokula gidiyor saatleri çok farklı nasıl bir işle bunu başarabilirim bilmiyorum uzun oldu biraz kusura bakmayın lütfen

Sevgisiz evlilik çok zor...

Duruma göre bakacak artık, kadın hasta olursa boşar sağlıklı ise boşamaz.
Boyle dusundugunu bildigi adamla devam edebilmek ayri bir olay resmen, tamamen cikar, plan ustune kurulmuş.
Evlenmeden önce burada boyle adamlar okusam korkudan ölürdüm boyle birilerine denk gelicem diye. Sacma sapan hesaplar...
🙄 Sevmiyorsan boşan ne 45i bilmem ne, başkasiyla evlense ne evlenmese ne boşadigin insan.

Oncelikle isiniz ya da iyi bir geliriniz olmadan ben arada ayrılalım diyorum söylemleri tamamen blorf olmuş oluyor.

Şu anda siz aslında maddi açıdan hazır degilken o evet derse ne olacak? Ayrıca çocuk masrafları inanılmaz, neden nafaka almayasınız?

45 ine kadar beklerim demesi konusunda da sizin için de bence de böyle düşünüyor. Eğer gerçekten bu kişiyle beraber yaşlanmayı hayal edemiyorsaniz kendinize iki senelik bir plan yapın, guclenme planı.

Maddi açıdan ne iş yapabilirsiniz, nasıl iyi gelir elde edebilirsiniz bunu düşünüp kendinizi güçlendirin. Sonra gerçekten boşanmak istiyorsanız söylen ve bosanin.

Ama şu anda siz de aslında boşanmak istemiyorsunuz o da. Yani bunu sürekli dile getirip ilişkinizi de yıpratmak yerine ya evlilik devam ederken bu konuşmaları kesin ya da bunu gerçekten istiyorsanız yine bu konuşmaları kesin ve arka planda bunu gerceklestirebilmek için maddi guclenme planı yapın.

Boyle dusundugunu bildigi adamla devam edebilmek ayri bir olay resmen, tamamen cikar, plan ustune kurulmuş.
Evlenmeden önce burada boyle adamlar okusam korkudan ölürdüm boyle birilerine denk gelicem diye. Sacma sapan hesaplar...
🙄 Sevmiyorsan boşan ne 45i bilmem ne, başkasiyla evlense ne evlenmese ne boşadigin insan.
Hakikaten ya, anksiyete tavan olurdu, çok cins herifler var. 🤣

Aileniz gitseniz kapıyı mi kapatacak . Destek dediğiniz ne?
Eğer gerçekten adam sizle evli gibi değilse orda durmakta ki amaç ne

tek derdim ayrılırsam nasıl geçinirim iş bulmak çok zor nasıl bulurum engel olan tek şey bu yoksa kimseyi kullanmak yada ikilemde kalmak gibi bi durumum yok ama takdir edersinizki zor bir durum adım atması oldukça zor o yüzden danışmak istedim zaten yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim

Her evlilik boyle degil hatta cogunlugu boyle degil sizi manipule ediyor. Bosanmayi bir kere akliniza yerlestirirseniz yer siler evde cagri merkezi isi yapar bir sekilde gecinirsiniz yine de. Kolay olmaz tabiki ilk baslarda ozellikle cok zorlanirsiniz ama boyle bir hayati yasamaktan iyidir bence.

Boşanırsanız yemeği kim yapacak evi kim

Benim anladiğim kadin 45 yaşina geldikten sonra boşamayi istiyor, nasilsa kimse ona bakmaz o yaştan sonra diye. 🙄
aslında ben yaş kavramına onun baktığı gibi bakmıyorum yaş sadece bir rakamdır önemli olan nasıl yasadığınız ne istediğniz planları o konuda onu yanıltır beni değil ben belki 50 yaşında evlenirim bunu kimse bilemez bence her kadında yaşını takıntı yaparak mutsuzluğu surdürmemeli nedense bizim ulkemizde kadınların yaşına takık herkes o da öyle banada çok luzumsuz geliyor haksızmıyım? benim tek sorunum iş ve kızlarım yoksa hic tereddüt etmezdim şimdide çok kararlıyım inşallah nihayete erecek

Hakikaten ya, anksiyete tavan olurdu, çok cins herifler var. 🤣
oldu zaten antidepresan kullanıyorum yetmiyo bitki çayları içiyorum ama konunun içinde olmayana dışarıdan bakınca kolay görünüyor çözümler, ama aslında öyle değil olayın içinde olunca akrabalıklar oluyor evlenince bağlar oluyor çocukların babalarına sevgisi vakit geçirme istekleri ailelerin baskısı yeni bir ev yeni bir iş yani zor çünki bütün dengeler düzen bozuluyor göze almak uzun sürüyor

X