Çatlaklar NESLİM GÜNGEN ÇATLAK TEDAVİSİ

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Ben 2 seansa 3bin tl verdim sıfır sonuç 3. seansa zorluyorlar garantide vermiyorlar hizmet vermişler paramida geri veemiyorlar 3de olmaz sa 4.seansı yapariz ama gecicekmi diyorym hayatin garantisi yokmus nasil garanti istermisim instgramdan yorumlarımi sildiler sikayet de bulundum
Merhaba şikayet ite bulundunuz sonuç nedir ? Paranızı geri iade ettiler mi bende gitçem kartlarını aldım ama ilk kez olumsuz yorumla karşılaştım

fibroderm diye çatlak tedavisi uyguluyorlar ve başarılı sonuclar aldıklarını iddaa edip intagram sayfasında onlarca foto koyuyorlar giden var mı aranızda ?

İnstagram dan bi ilaç almıştım daha 1 kere kullandım bayağı azalma oldu. 4-8 seansta geçer dedi. Bende artık geçeceğine inanıyorum.
fibroderm diye çatlak tedavisi uyguluyorlar ve başarılı sonuclar aldıklarını iddaa edip intagram sayfasında onlarca foto koyuyorlar giden var mı aranızda ?
yıllarca tıp okumuş araştırmalar yapmış bilim insanlarının çözemediği sorunu bu kadınmı çözmüş ???

Burda yapip memnun kalan uye yok mu ??
Sadece instagram fotograflari var. Onun disinda yaptirana denk gelmedim.

Ben yaptırdım. Tamamen geçmiyor. Deriden deriye değişiyor bende az ama etkili oldu. Eskisi gibi gözüme batmıyor. İki seans yaptırabildim üç olsaydı belki daha iyi olurdu ama pahalı malesef. Artık tedavilerden vazgeçtim ten rengi yaptırcam volkan Serik var instada. Para biriktiryim ona gidicem.

Ben yaptırdım. Tamamen geçmiyor. Deriden deriye değişiyor bende az ama etkili oldu. Eskisi gibi gözüme batmıyor. İki seans yaptırabildim üç olsaydı belki daha iyi olurdu ama pahalı malesef. Artık tedavilerden vazgeçtim ten rengi yaptırcam volkan Serik var instada. Para biriktiryim ona gidicem.

Yaaa :KK43: sizinki cok muydu ?
Benim yarik ve burus burus. Cok kotu.
Pardon simdi gordum az demissiniz.
Benim baya fazla. Pahali demissiniz 2 seansa ne kadar verdiniz acaba
Yazdiginiz icin cok sagolun

Benim de çatlaklarım çok ama yaptırdığım kısım sadece üst bacağın en üstü ile hafif popo yanlarıydı. Bunların ikisi çok yakın olduğu için bir bölgeden saydılar. Her bölge için ayrı para vermek gerekiyor. Ben ilk zamanlarında ve kampanyadayken gittiğim için iki seans iki bin ödedim. Tabi öğrenci olduğum için bana çok bu mevla. Bende çok buruşukluk yok ama çok dallanmış bembeyaz çatlaklar vardı.

Bende
bende yaptırdım 2 seans soncu %10 eh işte oda YÖK kandırmaca yalan aldatıcı kimse kanıp para vermesin enayi yurduna koyuyorlar serefsizler şikayette bulunacam yakında kimse gitmesin fayda yok paraya yazık

Bende

bende yaptırdım 2 seans soncu %10 eh işte oda YÖK kandırmaca yalan aldatıcı kimse kanıp para vermesin enayi yurduna koyuyorlar serefsizler şikayette bulunacam yakında kimse gitmesin fayda yok paraya yazık

Inanmiyorum ya en az yuzde 30 diyorlardi.
Sonuca itiraz edince ne dediler?
%10 ne,cok haklisiniz.
Bir ton para aliyolar bi de.

Fatma hanım sizim çatlaklar kaç yıllık. Kolojenin yenilemesi için yaş geç mi acaba? Bir de özel kremlerinden kullandınız mı. Şikayetle çözüme ulaşır mısınız bilmiyorum çünkü herkeste aynı oranda oluyor diye bi iddaları yok. Yüzde 30 için de 3 seans için diyorlar her türlü üste çıkarlar yani. Kandırmaca olduğunu düşünmüyorum Tamamen deri ile ilgili bi durum ve malesef gitmeden önce emin olamıyoruz. Ben olsam şimdiki aklımla yaptırmazdım çünkü bende en az 60 70 olur diyordum. Ama başkalarının deri yapısını bilmediğim için kesin yaptırma ya da yaptır diyerek engel olamam.

Inanmiyorum ya en az yuzde 30 diyorlardi.
Sonuca itiraz edince ne dediler?
%10 ne,cok haklisiniz.
Bir ton para aliyolar bi de.
Evet BİMere şikayet Etcem bakanlığa
Fatma hanım sizim çatlaklar kaç yıllık. Kolojenin yenilemesi için yaş geç mi acaba? Bir de özel kremlerinden kullandınız mı. Şikayetle çözüme ulaşır mısınız bilmiyorum çünkü herkeste aynı oranda oluyor diye bi iddaları yok. Yüzde 30 için de 3 seans için diyorlar her türlü üste çıkarlar yani. Kandırmaca olduğunu düşünmüyorum Tamamen deri ile ilgili bi durum ve malesef gitmeden önce emin olamıyoruz. Ben olsam şimdiki aklımla yaptırmazdım çünkü bende en az 60 70 olur diyordum. Ama başkalarının deri yapısını bilmediğim için kesin yaptırma ya da yaptır diyerek engel olamam.
ben 23 yaşındayım herşeyi tam uyguladım kremleri su içmeyi güneş görmemeyi maalesef yalan ben çok uygulama denedim buda fayda görmedi ... ben tavsiye etmem deneyip görün ... ama insanların beklentisini yükseltiyorlar sonuç sıfır.. kimse aldanmasın herkesin kendi tercihi ...

Evet BİMere şikayet Etcem bakanlığa

ben 23 yaşındayım herşeyi tam uyguladım kremleri su içmeyi güneş görmemeyi maalesef yalan ben çok uygulama denedim buda fayda görmedi ... ben tavsiye etmem deneyip görün ... ama insanların beklentisini yükseltiyorlar sonuç sıfır.. kimse aldanmasın herkesin kendi tercihi ...

Size geri donus yapmadilar mi ?
%10 oldugunu kabul mu etmediler,bi de acaba hangi bolgeye yaptiniz?
Cevabiniz icin tesekkurler..

Size geri donus yapmadilar mi ?
%10 oldugunu kabul mu etmediler,bi de acaba hangi bolgeye yaptiniz?
Cevabiniz icin tesekkurler..
bacagıma yaptırdım , ürün vakum sistemi ile olduğu için cildi morartıyor ve çatlaklar gözükmüyor ben %30 felan sandım sonucu ama çatlak moru geçtikçe kararması geçtikçe beyazlaştı , sonuç apaçık ortada %10 resmen 2 seans ya şaka gibi insanlar boşa para kazanmıyor ,

bacagıma yaptırdım , ürün vakum sistemi ile olduğu için cildi morartıyor ve çatlaklar gözükmüyor ben %30 felan sandım sonucu ama çatlak moru geçtikçe kararması geçtikçe beyazlaştı , sonuç apaçık ortada %10 resmen 2 seans ya şaka gibi insanlar boşa para kazanmıyor ,

Ya cok uzuldum. %10 gercekten az.
Durumu da kabullenmemisler anladigim kadariyla. Umarim paranizi geri alabilirsiniz.

Ben de 24 yaşındayım ama çatlaklar on yıldan fazladır oluşması. Bu yüzden anca yüzde 30 oldu heralde dedim. Şimdi baktım da gönderilerine son paylaşımlarda yüzde 30 yazmamışlar paylaşımlara hatta öncekilerden de kaldırmışlar gibime geldi. Yani gidecek olanın her ihtimali kabul edip gitmesi gerekiyor. Buna kandırmaca demek doğru olmaz hiç bir merkez kötü sonuç da alabilirsiniz demez zaten iyi sonuçları gösterir. Yani şikayetin değerlendirilir mi bilmiyorum ama inşallah alırsınız paranızı geri.

Ben de 24 yaşındayım ama çatlaklar on yıldan fazladır oluşması. Bu yüzden anca yüzde 30 oldu heralde dedim. Şimdi baktım da gönderilerine son paylaşımlarda yüzde 30 yazmamışlar paylaşımlara hatta öncekilerden de kaldırmışlar gibime geldi. Yani gidecek olanın her ihtimali kabul edip gitmesi gerekiyor. Buna kandırmaca demek doğru olmaz hiç bir merkez kötü sonuç da alabilirsiniz demez zaten iyi sonuçları gösterir. Yani şikayetin değerlendirilir mi bilmiyorum ama inşallah alırsınız paranızı geri.

Ya peki tek bacaga yapabiliyolar mi
Illa 2 bacakta mi olmak zorunda
Yoksa ikisinde de ayni parayi mi aliyolar

Bilmem ki. İsterseniz instagramdan mesaj atın deneme amaçlı küçük bi yerimize yaptırabiliyor muyuz etkisini görmek için diye. Bence mantıklı, deri uygun değilse boşuna o kadar para vermez millet ama yaparlar mı bilmem.

X