Çatlaklar NESLİM GÜNGEN ÇATLAK TEDAVİSİ

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Benn de gittim.Evet ilknseans ama azıcık bi düzelme var.soguk lipoliz de hiç gereksiz hiç bir ise yaramıyor 4 seans 45 dakika aldım üç ay gecti

Mosmor.olmus.azimle o kremleri sürdü kullandi.acidan öldüğü halde 3 seansada gitti ve o gogusler ne oldu biliyormusun tas gibi hem dik hedme inceceik kilcal cizikler.onlarda yarik degil yaklasirsan girunur.simdi bikinisini giyip havuzlarda gunesliyor

Bende bacagimin arkasindakilere gitmek icin ölüyorum ama evliyim.evli olunca esin ben dert etmiyorum diyor paraya kiyip gondermiyor.bekarsaniz hayatin kiymetini bilin

02.02.2021 tarihinden lipones uygulaması için Neslim Güngen Eryaman şubesine gittim. Kullandıkları aletin ucu kesik miydi, yırtık mıydı bedenimi kestiler! Hep çizik çizik oldu iz kalacak. Böyle bir sorumsuzluk nasıl olabilir? Kanadı ve bunu görerek Büşra diye bir çalışan işleme devam etti. Fotoğraflar ekte, siz bakın ve şok olun, ne desem eksik anlatırım şu sahneye. Yazıklar olsun! Doktor raporumu aldıktan sonra mahkemede görüşeceğiz.

Eklentiler

• D8E6A9DC-17BC-46AB-9FB2-CB1B54F7DDC3.jpeg
    152,7 KB · Görüntüleme: 167
  • CD5347A1-BA7F-407E-8D35-196B28F24641.jpeg
    75,9 KB · Görüntüleme: 164
Ben lipones ve G5 selülit masajı içn qittim param çöpp resmen.hiçbir faydasını qörmedimm isime qüwenerek qttim ama keşke qtmeseydim.iade istesiqimdede kampanyadan aldıqım içn iade edemeyeceklerini sölediler.onun yerine cilt bakımı verelm dediker ama ben istemedim.

Bence tüketici hakem heyetine şikayet et iadeni al

Ben de 2 seans gittim Tekirdağ'da Sisters Beauty Club'da yaptırdım. Ama hiç fayda etmedi. Bir de verdikleri ev bakım ürünleri striort orijinal ev ürünleri değil strioff diye bir marka. Farklı bir marka verdiler belki o nedenle etki etmemiş olabilir.

Eklentiler

• 1624745594942485155083092033456.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 113
Konu hortlayacak ama ben iki seans yaptırdım. Ne sabun krem takviye verdiyse harfiyen uyguladım. Belki 2-3 tanesi %5 iyileşti asla değmedi. Acısı ayrı bi şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…