Netflix'ten akım yaratan filmle ilgili uyarı: Kendinize zarar vermeyin

Yok yav, gizli kapakli soyledim, sen izledigin icin anlamissindir..:KK45:Hem amaan, seyretmesinler zaten, pek matah bir film degil.. Harcanan zamana yazik.. Biz de cok konusuluyor, nedir acaba deyip seyrettik bir hevesle. Belki de ondan begenmemisimdir.:dondurma:

Hakikatten de bir suru yabanci kelime eklenmis Turkceye biz gideli.. Gencler Turkcelestirilmis Ingilizce kelimelerle doldurmuslar. Kanka olmus bro, okey aldiniz mi, komentlesmek, chalange yapmak, cam (kamera), stalklamak, fail, fake vesaire gibi.. Yiyecekler de oyle, waffle, chees cake, ceri domates filan..:KK22:
ay o konuları hiç sorma, bizim ailede bile bi problem, bunlar kullanırken iyi ben söyleyince sorun:KK53::KK53: en ayar olduğum da toplantı almak ve aksiyon almak:KK53: ananın karnında da aksiyon alıyordun çünkü:KK53::KK53::KK53:

bi izlemeyen ben kalmisim,
neyse mutlu sonmus gonul rahatligi ile izleyebilirim:KK70:
Ay sen cok fenasin..:63::KK48: Mutlu son, bana gore berbat bir son.. O yuzden dedim ya iste.. Sen kendin izleyince karar verirsin mutlu son mu berbat son mu..:-)
Hadi baslamisken bi spoiler daha yapayim..:KK53: Bulbulu koymuslar altin kafese, aglamis inlemis demis vatanim..:p Chess Chess sen okuma..:KK70:

Kendi yazdigimi okudum da.. Ay ne cok smiley kullanmisim yav..:olamaz: Sanki kimbilir ne var yani yazdiklarimda.. Simarik ben..:63:

Geçen hafta izledim hiç te begenmedim, insanlar sıyırmış

Ay sen cok fenasin..:63::KK48: Mutlu son, bana gore berbat bir son.. O yuzden dedim ya iste.. Sen kendin izleyince karar verirsin mutlu son mu berbat son mu..:-)
Hadi baslamisken bi spoiler daha yapayim..:KK53: Bulbulu koymuslar altin kafese, aglamis inlemis demis vatanim..:p Chess Chess sen okuma..:KK70:

ya şimdi de kendinle ilgili spoiler verdin sanki:oops:ben filmi ilk çıktığında izledimdi:KK53:

dün izledim bir akıma sebeb olacak kadar mükemmel bir konusu yok insanlar da bir tuhaf

X