Günlük Kombinler Neyle kombinlerim

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Orenbaayyaaannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
2.563
1.118
Kızçeler bir yere gideceğim zaman ne giyecegimi sasiriyrm evdeyken aklıma bir sürü kombin geliyor bi yere giderken unutuyrm. Evde dururken aklıma gelen kombinleri sizle paylaşmak istiyrm neyi neyle giyebilirim fikirlerinizi almak istiyrm :) birazdan ilk fotografimi paylasicam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebeklerim ben kalem eteği günlük resmi olmayacak şekilde giyebilmek istiyrm. Ama 1. 2. 3. Numarali fotoğraflardaki buluzlere benzer tarzda giyince çok resmi oluyo. Benim 1numaradaki eteğin boyunda siyah düz kalem eteğim var. Üstüne Celine yazılı tişört olur mu 4 numaradaki gibi ? Benim öyle bir tisortim var ve bu resimdeki kadar bol değil dar üstüme oturuyor ve hoş duruyor. Kalem etekle uyar mi? Yoksa üst spor alt şık abes birşey mi olur?

Eklentiler

• $1407611001088.jpg
    $1407611001088.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 199
  • $1407611014094.jpg
    $1407611014094.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 230
  • $1407611024859.jpg
    $1407611024859.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 258
  • $1407611033547.jpg
    $1407611033547.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 254
uymaz bence.. fotodaki celine yazan tişörtün alındaki etekte spor bi etek çünkü o yüzden öyle güzel durmuş..
kalem etekle olmaz diye düşünüyorum :KK14:

uymaz bence.. fotodaki celine yazan tişörtün alındaki etekte spor bi etek çünkü o yüzden öyle güzel durmuş..
kalem etekle olmaz diye düşünüyorum :KK14:

Etegim kısa ama 1 numaradaki gibi. Hic mi olmaz :KK70:

Etegim kısa ama 1 numaradaki gibi. Hic mi olmaz :KK70:

daha şık spor tşörtler var bence öyle bişiyle daha hoş olur , bi kısmı dantelli veya düğmeli şekilde spor tişörtler oluyor öyle bişiyle kombinliyebilirsin
etegin içine koyup altına da kısa beyaz converse veya herşeye uyumlu lame renk sandaletin varsa süper olur :KK51:

daha şık spor tşörtler var bence öyle bişiyle daha hoş olur , bi kısmı dantelli veya düğmeli şekilde spor tişörtler oluyor öyle bişiyle kombinliyebilirsin
etegin içine koyup altına da kısa beyaz converse veya herşeye uyumlu lame renk sandaletin varsa süper olur :KK51:

Bi ornek foto atar misin tisortun??

Bi ornek foto atar misin tisortun??

solda ki gibi düz v yaka beyz tişörtle kombinleyebilirsin

$etek-elbise.jpg

aynı şekilde düz atletle de uyar

Eki Görüntüle 1214676

bunlar en rahat kombinleyebilecegin şecenekler, şuan dediğim tarzda düğmeli veya dantelli tişört bulamadım nette fotosunu ama magazalarda bulursun muhakak

solda ki gibi düz v yaka beyz tişörtle kombinleyebilirsin

Eki Görüntüle 1214675

aynı şekilde düz atletle de uyar

Eki Görüntüle 1214676

bunlar en rahat kombinleyebilecegin şecenekler, şuan dediğim tarzda düğmeli veya dantelli tişört bulamadım nette fotosunu ama magazalarda bulursun muhakak

Anladım sağol canım. Benim omuzlarim geniş kotu duruyor atlet öyle olmasa onla kombinlerdim de bi celineli tişörtü buldum kalem etekle giyebilir miyim acaba diye. Evdeki tisortlerimle kombinlemek istyrm masraf yapmak istemiyorum ama bulamadiim boyle kıyafetleri aliyrm aliyrm neyle giyecegimi bilemiyrm alışveriş gözümu kor ediyo :KK70:

Anladım sağol canım. Benim omuzlarim geniş kotu duruyor atlet öyle olmasa onla kombinlerdim de bi celineli tişörtü buldum kalem etekle giyebilir miyim acaba diye. Evdeki tisortlerimle kombinlemek istyrm masraf yapmak istemiyorum ama bulamadiim boyle kıyafetleri aliyrm aliyrm neyle giyecegimi bilemiyrm alışveriş gözümu kor ediyo :KK70:

hepimiz öyleyiz maalesef :KK1:
celine tişört yüksek bel pantolonla içine koyarak çok hoş olur mesela :KK31:

Bebeklerim ben kalem eteği günlük resmi olmayacak şekilde giyebilmek istiyrm. Ama 1. 2. 3. Numarali fotoğraflardaki buluzlere benzer tarzda giyince çok resmi oluyo. Benim 1numaradaki eteğin boyunda siyah düz kalem eteğim var. Üstüne Celine yazılı tişört olur mu 4 numaradaki gibi ? Benim öyle bir tisortim var ve bu resimdeki kadar bol değil dar üstüme oturuyor ve hoş duruyor. Kalem etekle uyar mi? Yoksa üst spor alt şık abes birşey mi olur?

Cnm bence çok güzel olur t shirt ü içine sokarsin ve de daha spor bi hava katmak için kolunu kivirirsin uygun çanta ayakkabı seçimiyle gayet güzel olur ama mutlaka dikkat çekici ve spor bir aksesuar tak:KK70: bence tabi bunlar

Cnm bence çok güzel olur t shirt ü içine sokarsin ve de daha spor bi hava katmak için kolunu kivirirsin uygun çanta ayakkabı seçimiyle gayet güzel olur ama mutlaka dikkat çekici ve spor bir aksesuar tak:KK70: bence tabi bunlar
Bana da olur gibi geldi tişört bol değil ama olsun en azından resmi durmuyor ve bana yakışıyor dümdüz gösteriyor fizigimi küçük uzun askılı cantalarla çok hoş olur gibi düşündüm bi de siyah düz babet :)

En güzel ve uygun elbiseler için :) Doğru adresiniz....

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bazı beğenilmeyen kıyafetlerim var yani ben beğenerek aldım ama kız arkadaşlarım bu iğrenç rengi çok itici deseni hoş değil gibi şeyler söyleyerek moralimi bozdu. Birkaç kiyafetimin resmini aticam gerçekten de çirkin mi yorum yaparsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_20140910_174520.jpg
    IMG_20140910_174520.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 93
  • IMG_20140910_174316.jpg
    IMG_20140910_174316.jpg
    3,4 MB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20140910_162127.jpg
    IMG_20140910_162127.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 87
X