Nezaman bitecek

kedimaysa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2018
28
14
İyi akşamlar herkese benim derdim şöyle,
Eşimle evlenmeden önce bikaç ailevi sıkıntılar yaşamıştık vede özür dileyen ,barışma yanlısı olan hep ben olmuştum(benimde fevri ufak hatalarım var tabiki ama ) 2,5 yıldır evliyiz fakat bu süreçte de hep bi problem sıkıntı karşısında haklı da olsam ben suçluymışum gibi hissettiriliyorum ve o hiç kendinden ödün vermiyo özür dilemiyo hatalarını söylediğimde ise ben buyum diyor.evlilik hayat müşterek dediğimde ise enin reisi benim bilmem ne kompleksli tavırlar içinde ne olur bana yardım edin işin içinden çıkamaıyorum güzel tavsiyelerinizi bekliyorum

Evlilik nasıl başlarsa öyle gider genel itibariyle. Evlilik öncesi hatalı hatasız her durumda özür dilemiş, inceldiği yerden kopsun öz güvenini göstermediğiniz için, artık pek bir değişim beklemeyin derim.

Bi çözümü yokmudur ona göre kendime çok özgüveni olan hakkımı yedirmeyen biriyim

Orta yolu bulmaya yanaşmayan biriyle zor işiniz. Ama artık düzelmez bu durum bence.

Evliğimi kurtarmak istiyorum eşimi seviyorum ama nebileyim hiç bir yöntemi vs yokmudur bu durumda kurtulmak için çok bunaldım yeri geliyo çok iyiyiz ufacık tartışmada tamamen birbirimizin düşmanı gibi oluyoruz

İyi akşamlar herkese benim derdim şöyle,
Eşimle evlenmeden önce bikaç ailevi sıkıntılar yaşamıştık vede özür dileyen ,barışma yanlısı olan hep ben olmuştum(benimde fevri ufak hatalarım var tabiki ama ) 2,5 yıldır evliyiz fakat bu süreçte de hep bi problem sıkıntı karşısında haklı da olsam ben suçluymışum gibi hissettiriliyorum ve o hiç kendinden ödün vermiyo özür dilemiyo hatalarını söylediğimde ise ben buyum diyor.evlilik hayat müşterek dediğimde ise enin reisi benim bilmem ne kompleksli tavırlar içinde ne olur bana yardım edin işin içinden çıkamaıyorum güzel tavsiyelerinizi bekliyorum
Ataerkil toplumun sonuclari iste off of nefret ediyorum bu toplum yapısından

Daha öncede belirttiğim gibi kompleksli.kendi ailesinde annesi baskın karakterli olduğu için korkuları var ben babam gibi olmam diyor

Evet neden anlamıyorlar hayat müşterek neden sadece kadına yükleniliyo

Bi çözümü yokmudur ona göre kendime çok özgüveni olan hakkımı yedirmeyen biriyim
Genel olarak hakkınızı yedirmeyen biri olabilirsiniz fakat eşinize ve ailesine karşı öyle olamamış. En iyi taktik güzel bir sinir harbi geçirip cırlamak yoksa böyle gelmiş böyle gider.

Genel olarak hakkınızı yedirmeyen biri olabilirsiniz fakat eşinize ve ailesine karşı öyle olamamış. En iyi taktik güzel bir sinir harbi geçirip cırlamak yoksa böyle gelmiş böyle gider.
Sinir harbi derken onuda yaşadım fakat ben sıçlu oldum eşimin gözümde neymiş susmalıymışım

İki yabancının evde kalması gibi bir durumdayız sevgili kk üyeleri çevreme bakıyorum kimsenin evliliği mükemmel değil tabi ama böyle durumlarda neler yapıyordunuz baş edebilmek için küs kalmayı denedim geliyo yüzüme noldu falan diyo söylüyorum çekip gidiyo anlıyorumki oda hoşnut değil ama o inadını kıramıyorum işte

Hep kendinizden ödün vermenin ne kadar büyük bir yanlış olduğunu anlamışsınızdır. Hatanız yokken özür dilerseniz kim olsa alışır zaten. Kaçar diye mi korkup kaldırdınız totosunu bu kadar?

X