Nikah

Fazla sov, fazla gormemislik (bakin ben asik oldum evleniyorum gorgusuzlugu) bana gore. Ben yapmam da yaptirmam da, sevismek icin belediyeye yazili bildirimde bulunurken evet demek bile fazla bence 😂😂🙏🏻
Tabi buda kişisel bir görüş herkes aynı görüşte olsaydı hayatta her ley normal olurdu 😀 ben öyle düşünmüyorum yorumunuza da saygı duyuyorum😅

Tabi buda kişisel bir görüş herkes aynı görüşte olsaydı hayatta her ley normal olurdu 😀 ben öyle düşünmüyorum yorumunuza da saygı duyuyorum😅
Tabi ki oyle. Benim ex de evlenirken sonsuza dek evet demisti, gozumden atesler sacarak bakmistim rahmetliye akli cikmisti 😂😂😂

Ben sevginin, boyle asiri poncik hallerin basbasayken paylasilmasini daha cok seviyorum. Belki de soguk bir tip oldugumdan 🤷🏼‍♀️

Kızlar bi sakin olun uzun cümleler kurucam demiyorum sadece evetin önüne kısacık sıradan olmayan bır sey eklemek ıstıyorum ne abarttınız 😅

Kızlar herkes fikrini söylemekte ozgur evet ama ben sıze bısı soylemeyım dıye konu degıl benım gıbı bu konuda yardımcı olacak kısılere actım konuyu. Oyle uzadı uzadıya ask cunlelerı kurup evet demek banada sıradan gelıyor ve komık. Sadece dıyorum kı evetın onune cok kısa ve öz anlamı buyuk bır sey 😅

Valla burda da herkes bi muhallefet en ciddi yazılan konularda bile görüyoruz bunu ne yazıkkı 😅

Kızlar herkes fikrini söylemekte ozgur evet ama ben sıze bısı soylemeyım dıye konu degıl benım gıbı bu konuda yardımcı olacak kısılere actım konuyu. Oyle uzadı uzadıya ask cunlelerı kurup evet demek banada sıradan gelıyor ve komık. Sadece dıyorum kı evetın onune cok kısa ve öz anlamı buyuk bır sey 😅
Evetin onune tek kelimelik bir sey, hmmm 🤔

“Galiba evet” “korkarim evet” “maalesef evet” ahahhaha saka saka, siz benim esimin dedigi sekilde soyleyin isterseniz

Valla site genelinde işin ilginç yanı insanlar ciddi olsun ciddi olmasın karşı taraftan yardım isterken dalga konusu olmak. Bence insanlıkta çözülmesi en güzel gereken nokta bu. Herkes düşüncesini özgürce paylabılır evet ama dalgavari seklınde degıl kızlar. Hepımız aynı dusunde olsaydık yasadıgımız hayat anlamlı olmazdı zaten 😅

Çok değil birkaç sene sona ‘o evet dediğim an çenem kopsaydı dilimi kesselerdi’ kıvamına gelmeyin de…
Kısaca çok büyük beklenti, büyük hüsran, sıradan evet de geç, pişmanlığı az olur😂

X