nike spor ayakkabı

mTaze

ömer ve betül vee hasanmertin annesi
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.019
2
merhabalar arkadaşlar alanya nike bayinden ekim ayında nike spor ayakabısı aldım geçen aydan başlayarak ayakkabımın iç kumaşı yırtıldı ve bayiye götürdük çünkü 1yıl garantisi var denmişti eşime söyledikleriyse tam komedi biz dışına garanti veriyoruz içi garanti dışı demişler zaten göndersekte kullanıcı hatasıdır diycekler demişler en iyisi böyle kullanın demişler ya ben taklit almadım daha dayanıklıdır kalitelidir dedim adamların söylediklerine bak sanırım param cebime batıyodu 90lira verdimde aldım eski ayakabım 20liraydı bundan saglam çıktıÇok üzgünüm çoook

kızıma pumadan spor ayakkabı almıştım geçen yıl,ön tarafını köpek ısırdı.hafif izler oldu...

bende götürdüm ve bayiiden onarım talep ettim,ama ne gezer,bir ay sonra aynen geri geldi....
bu markalar sattıktan sonrasıyla kesinlikle ilgilenmiyorlar ,ben bunu gördüm....

yinede şansını dene gönder
benim oğlumun ayakkabısıda dıştan biraz yırtılmıştı aldığımız yere götürdük gönderdiler
15 güne kalmadan aradılar gelin yenisini alın diye şaırdık alalı üç aydan fazla olmuştu çünki

canım bayi göndermekten yana degilki yok siz ipini açmadan çıkrmışınızdır demişler bide dış dikişleri sökülürse garanti kapsamında olur demişler şikayet sitesinede yazdık ama bizden başkalarıda aynı içkumaş yırtılmasından dolayı şikayet etmişler ve sonuç alamamışlar anlamadım bu nasıl müşteri memnuniyeti

canım ben nıke ayakkabımı tam 1 sene dolmasına 1 hafta vardı götürdüm yardımcı oldular ama toplasan 5 defa giymemiştim yan içi aşınmış gibiydi tekrar yenisini alabilirsiniz dediler bence sorun aldıgın yerdekiler uğraşmak istemiyorlar mutlaka baska yerlere yaz bunu

Onların dediklerine kulak asma sen. Ne olursa olsun göndermek istiyorum de ve gönder. Çünkü onlar ayakkabıyı her ne olursa olsun merkeze göndermek zorundalar. Alalı çok az bir süre olmus hem de...
Nike- Adidas mağazasında çalışmış biri olarak söylüyorum bunları. Mağaza çalışanları uğraşmak istemedikleri için böyle davranıyorlar.

X