Niran Ünsal: Açılmak şeytana hizmet etmektir

43.jpg

Baş yalaka mode on:KK53::KK70:

ağzı açık ayrancı delisi gibi bakmış rte ye ,emine hanım kıskanmıyor mu yahuuuu

gerçi alışmıştır böyle hayranlara

2. karısı olmak ister gibi :KK70:

Bir insana hizmet etmektense Allah'ın meleği şeytana hizmet et.
En azından ordan dönüşün olabilir ...

şeytana hizmet etmekmi?
keşke öyle demek yerine bu bi emir bunu yapmalıyız deseydi, neyse..
eski resimleriyle kıyaslama yapılması yanlış değilmi? belkide gerçekten tövbe edip döndü bunu bilemeyiz. bizi kandırıyorsa münafık olur zaten, Allah karşılığını verir, ama ya gerçekten yapıyorsa bunu?
benim günahım bana yetmiş bide niranın günahına girip yanamıcam vallaha..

Bu da demek oluyor ki sen zamanın da çok şeytana hizmet ettin.

kullandığın uyuşturucuların değiştirdiğin kocaların haddi hesabı yok üstelik.

hani bir laf var ya dinime küfreden müslüman olsa diye.
insan sonradan pişman olup, tövbe edip değişmiş olabilir... ama bunun surekli gundemde olması beni de rahatsız ediyor

Seytandan yana olmak istemiyorsan basini ortup yolsuzluk yapani, hirsizlik yapani koruyacak, mahkemelerin onunu tikayacaksin. Satafati, kacak saraylari da sonuna kadar destekleyeceksin. Gunahlardan arinmanin tek yolu bu.:KK53:

Bu arada, sadece basini ortup bu saydiklarimi yapmamak sizi seytanin hizmetkari olmaktan korumaz. Oylelerinin yeri hala cehennemdir.:rolleyes:Cunki onlar gercek Islami bilmiyor demektir..:-) Yani AKPlilere gore durum bundan ibaret.. Ya AKP ya cehennem.. Tayyip'in deyisine gore AKPli biri iciyorsa bile alkolik sayilmaz..:confused:Ne ulvi bir partiymis bu AKP..

hafahsfsfahafadahdfaahsfahahfaha kusura bakmayin! neremle güleceğimi bilemedim de. Ya Rabbim isine karismak gibi olmasin da sen bu kullarini yaratirken bazilarina ne yapiyorsun da boyle faydasiz olabiliyorlar, Hikmetinden sual olunmaz ama bazi kullarin senin kudretle yarattigin sahane beyinlerini neden kullanamiyorlar?? yemin ederim amipler şu kadin ve onhn gibilerden daha yararli bu dunyada

Paranın gücü mü ?
İnsanın zayıflığı mı ?
Çünkü son zamanda artış gösteren çok da anlayamadım :KK43:

iyi de arkadaşım kadınceyiz imana gelmiş, hidayete ermiş "hayırlı olsun Allah bizi de kurtarsın" diyceenize..bık bık goy goy...Allah ıslah etsin hepinizi...
Paranın hidayeti bu arkadaşım besbelli ; diğer türlüsüne zor inanırım.

Son düzenleme:
Valla bunun Gülşen dediği kadın benim bildiğim bugüne kadar kimsenin yalakası olmamış, elinde Atatürk dövmesi taşıyan bir insandır. Ne siyasi söylemleri vardır ne de ona buna sataşması. Erdoğan'a hizmet etmektense şeytana hizmet etmek daha iyi. Hızını alamayan Gülşen'e sataşıyor zaten.

Valla bunun Gülşen dediği kadın benim bildiğim bugüne kadar kimsenin yalakası olmamış, elinde Atatürk dövmesi taşıyan bir insandır. Ne siyasi söylemleri vardır ne de ona buna sataşması. Erdoğan'a hizmet etmektense şeytana hizmet etmek daha iyi. Hızını alamayan Gülşen'e sataşıyor zaten.
Gülşen'in fanlarından biriyim.
Kurban olsunlar Gülşen'ime

sende o zmn şeytanın 1 numaralı karısı olursun tövbe ya

X