Niran Ünsal: TRT'ye hakkımı helal etmiyorum

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.836
Niran Ünsal, inancına göre yaşıyor olmasının işine çok ciddi zarar verdiğini söyledi. Ünsal, 10 yıl boyunca hizmet ettiği TRT'ye de hakkını helal etmediğini ifade etti.

YazdırTahir Sarıkaya'nın sunduğu ' Uyan Türkiyem ' programına konuk olan Niran Ünsal, kapandıktan sonra neler yaşadığını anlattı:
“Yani ben Allah'ın emrini yerine getirdiğim için, Türkiye'de şöyle bir algı var; 'sen örtündün bir kenara çekil artık, bu işi yapma.' Bu işi yapma diyorsunuz ya da benim etrafımdaki herkes bu konu ile ilgili bana köstek oluyor. Yani afedersiniz biz yıllarca bu ülkede bir sürü iç çamaşırlı kadın izledik, adam izledik yarı çıplak. Ben inancımı yaşayarak ve kendi dinimin emrettiği şeyi yerine getirerek, Allah'ın emrini yerine getirerek işimi yapmaya çalışıyorum ve kendi çevremden, uzak, yakın, bildik bilmedik bir sürü çevrelerden veto yiyorum. Böyle saçma şey olur mu, nasıl bir adalet?"

DESTEK GÖRMÜYORUM

“Ben oramı buramı teşhir ederek işimi yapmıyorum. Yıllar önce de yapmıyordum şimdi de yapmıyorum. Ben inancımı yaşayarak işimi yapmaya devam etmek istiyorum. Bu konu ile ilgili de hemen hemen hiç kimseden hiç bir şekilde destek görmüyorum”

'TRT'YE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM'

“TRT'ye de hakkımı helal etmiyorum. Annem de etmemişti. Benim 9 aydır iki projem bekletiliyor, saçma sapan sebeplerden dolayı. Hatta oradaki bir takım makam sahibi kişiler de ''Niran Ünsal neden orada sahneye çıkıyor'' diyormuş. Sizin bana bunu söylemeye ne hakkınız var? 25 insanın sorumluluğu var üzerimde. Siz böyle bir şeyi söylemeye kendiniz nasıl hak biliyorsunuz? Siz kimsiniz Allah aşkına" (KELEBEK)

http://www.milliyet.com.tr/niran-unsal-trt-ye-hakkimi-helal-magazin-2164193/

Son düzenleme:
Nirancım insanlara samimi gelmiyorsunuz, çünkü yaptıklarınız ile dedikleriniz çok başka.

Yahu kapandın tamam, şarkı söyle tamam ama arada çıkıp polemik yapıp, mağduru oynayıp, ona buna laf edip, gereksiz cümleler sarf ettiğin için SAMİMİ GELMİYORSUN.

Sus işte kadın sus. Başörtün bizi bağlamıyor da bi dini vecibeni yrine getirmekle olmuyor olmuyor..

yalnız canısı !!!!

ALLAH cc emrine uyyorsan o türbanı omuzlarınıda örtecek şekilde kullanacaksn
şarkı söylemeyeceksin oraya buraya çıkıp show yapmayacaksın

aslında sesi güzel hatundun sen ne gerek vardı bilemiyorum ki türbanı alet etmene kime yaranıyosun anlamadım ki

haaa dinini yaşa çok çok çok sevinirim

o zaman terket o sahneleri

SAMİMİYSEN !!!!

Agzindan cikani kulagi duysa o da anlayacak neyin ne oldugunu da. Oyle salla paca konusuyor gibi..

Ben oramı buramı teşhir ederek işimi yapmıyorum. Yıllar önce de yapmıyordum şimdi de yapmıyorum.
Öyle mi cicim? Yalan söyleyeni öpsünler mi?

Şarkı söylerken memesini de açabilir ya da türbanıyla da şarkı söyleyebilir bir kadın şahsen hiç enterese etmiyor beni ama böyle çevir kazı yanmasın hesabını sevmiyorum ben.
Eğer türbanlıysan alkollü mekanda sahneye çıkman garip yahu, bu kadar mı zor bunu anlamak? Eğer türbanlıysan kaşını gözünü boyayıp erotik, şuh bakışlar atman çelişki yahu, bu kadar mı zor?
Başını ört, çık şarkını söyle, konserini ver, paranı al in aşağı kimsenin lafı olmaz ama örtündükten sonra meyhanede şarkı söylemeye kalkınca destur deniyor haliyle, nesini anlamıyor ki?
Tamam, sen içme, içene de karışma ama kardeş sen başörtünle şarkı söylerken alkollü mekana müşteri çekemezsin. Ben soda içerim o rakı içsin gibi bir şey değil ki bu, o adam o mekanda sen olduğun için gelecek ve rakı içecek, ikisi bir mi?
Püff neyse.

İnsanlar dilediği gibi yaşayabilir, dilediği gibi giyinebilirler, inançsa herkesin kendini ilgilendirir ama insanlar geçmişlerinden utanmamalı, oramı buramı teşhir etmiyordum derken hem kendi geçmişinden utandığını, hemde teşhir ettiğini düşündüklerini aşağıladığını fark etmeli Niran Ünsal.

Niran'ın ruh halinin normal olmadığını düşünüyorum.
Sesini çok beğendiğim bir insandır.Hafızamda yer etmiş bir yığın güzel şarkıya hayat vermiş bir insandır.Hele Ahmet Kaya'nın albümünde Giderim şarkısını enfes yorumlamıştır.
Albümde en güzel yorum da bence ona aitti..
Özel hayatı hep çalkantılıydı.
Bu yönünü es geçip güzel sesinin hatrına yine seviyordum ben onu.
Başörtüsünü taktıktan sonra istikrarlı bir yaşantı sürse idi kendisine saygımız yine devam ederdi ama hem başörtülü vasfını taşıyıp kem içkili yerlerde çalışmaya devam etmek istemesi ne yardan ne de serden geçemediğini kanıtladı.

Iyiki kapandı kadın ya. Amma malzeme etti bunu,hayatinda hiç vermediği kadar röportaj verip,acıtasyon yaptı. Yeter yahu ibadetini yap,dini vecizeni yerine getir ama bu kadar acıtasyon samimiyetsiz oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…