Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok haklsiin ama sevgisine o kadar inandirdiki ilk defa ailem biriyle tansiinca ve iş bu noktaya gelince ve gönlümü her defasında alınca böle oldu
Ortada sevgi yok kii :KK43: adam sadece senin karşında ağladığı için sen buna sevgi diyorsun. Evini beğenmemeler ve sana yük üstüne yük bindiren, arkadaşlarını araması için sana emir veren, aileni-seni aşağılayan biri seviyor olamaz bunu normalleştirme

Adam net hasta. Sakın barışma hem senin hem ailenin başını yakar. Evi değiştir ne ya. Ben sinir oldum burda. Bu adamla evlenirsen de sakın çocuk yapma. Kafanı dağıt bir süre başka şeylerle ilgilen unutmak için. Ama seni sevseydi böyle şeyler yapmazdı. Nişan atmak, boşanmaktan daha kolay. Önceden ne olduğunu anladığın için kendini şanslı saymalısın.

Ay bu ne hepsini okumadım da koltuk örtüsünü değiştirdin parkeleri sildin kapı kirliydi resimde güzel çıkmaz kız bu ne 🙄🙄🙄 yorumları okuyayım dedim onu da zorsundum 😁

Bu çocuk ezik biri bence...Yani insan sevdigi kişinin evinden ya da ailesinden utanır mi...Sizin annenize asla laf edemez kendisine karşı bir kötülüğü dokunmadigi sürece...Sakın barismayin.Bu adamla evlenirseniz bosanirsiniz.Sizi sevmiyor...Ağlayarak manipüle etmesine izin vermeyin...
Ayrıca neden arkadaşlarını arıyorsunuz,kıyafet fotoğrafı atıyorsunuz,sizi onlara kabullendirmeye mi calisiyor...onları sizden üstün görüyor...
Bu aracı olan da bir garipmis,hem aracı olup sonrasinda neden kötüluyor.Ben olsam o kişiyle de iletişimi keserdim...
Ayrıca adam size koltuk dediğinde parke masa dediginde neden terslemediniz...Annenize laf eden kaynanayi da arayıp agzinin payını vermelisiniz.
Bunlar safi kötülük,uzak durun bu aileden.... Geçmiş olsun..Hiç üzülmeyin...Değmez ..

Kız garip bir akıcılığı vardı sonuna kadar okudum resmen yaa 😂😂
Annen göğsüne niye çakmak koymuş, bunu nişanlın niye sorun etmiş aklımda kalanlar bunlar 🤪
Yani sen ciddi ciddi karoların aralarını fırçaladın mı oturup kusura bakma hak ettiğini düşünüyorum bu saçma muameleyi çünkü kendini paspas etmişsin bu nedir ya ? Senin kendine saygın yok ve bu kişi olmasa bile başkası hayatına girdiğinde sen yine bu şekilde yaklaşacaksan çok yazık edersin kendine.

Bu neydi allah askina hepsini okudum noktalama hiç yok neyse geç bile kalmışsın ayrılmakta. ... kim ki o bana koltuk yeniletecek masa aldıracak yer ovduracak sırf resmlerde güzel cikacak diye.. arkadaş sağlam mimlenmiş demekki evlenecek kimseyi bulamamış size sarmış ne sevgisi allah askına insan sevdiğine bunları yapabilir mi sizce ? Bu adamla ömür geçmez ayrıca cehalet ppaçalarından akıyor direk uzaklaşın

Çok yakışıklıymış, yakışıklı diye başta istememiş. Nedense artık.
Neden anlamıyorsun ben bir ay istemedim yazdım çok yakışıklı die sonra beni buluşturdu ben olmaması için ne dediysem kabul etti dedim ve ona hayır diyecek bir neden bulamadım neden lafı yanlış anlıyorsunuz
Cok yakisiklilar evlenemez evlilik cuzdaninin arkadan 5. Sayfasi madde 13 de yazar
Ben çok yakışıklı beni aldatır gözü dışarda olur die dusundum neden dalga geçerek cevap veriyorsunuz

Neden anlamıyorsun ben bir ay istemedim yazdım çok yakışıklı die sonra beni buluşturdu ben olmaması için ne dediysem kabul etti dedim ve ona hayır diyecek bir neden bulamadım neden lafı yanlış anlıyorsunuz

Ben çok yakışıklı beni aldatır gözü dışarda olur die dusundum neden dalga geçerek cevap veriyorsunuz
Kiz ben sana yazmadim ki bir arkadasa yazip ciktim sen neden uzerine alindin belki kadinin kocasi yakisikli Alla Alla

Siz o aracıyı bi daha kapınızdan içeri sokmayın. Baştan biliyormuş herifin de ailesinin de arıza olduğunu, bunlar azcık naif, anlamaz, kızlarına yamayalım gitsin, milletin karılarına tebelleş olup durmaz bari demiş. Utanması da yok iş bozulunca nasıl da dökülüyor iyyy leşşş, bi tane böyle bi rezilin teki halamın başını yakmıştı, halam öyle elin kızları gibi dilli değildir, hakkını aramaz, bizimkiler de kendi halinde, bunlara yediririz demişler. Sokmayın o pis karıyı evinize daha.

Annen göğsüne niye çakmak koymuş, bunu nişanlın niye sorun etmiş aklımda kalanlar bunlar 🤪
Yani sen ciddi ciddi karoların aralarını fırçaladın mı oturup kusura bakma hak ettiğini düşünüyorum bu saçma muameleyi çünkü kendini paspas etmişsin bu nedir ya ? Senin kendine saygın yok ve bu kişi olmasa bile başkası hayatına girdiğinde sen yine bu şekilde yaklaşacaksan çok yazık edersin kendine.
Annem çakmağı göğsüne koymuş kilerde ekmek yap
Siz o aracıyı bi daha kapınızdan içeri sokmayın. Baştan biliyormuş herifin de ailesinin de arıza olduğunu, bunlar azcık naif, anlamaz, kızlarına yamayalım gitsin, milletin karılarına tebelleş olup durmaz bari demiş. Utanması da yok iş bozulunca nasıl da dökülüyor iyyy leşşş, bi tane böyle bi rezilin teki halamın başını yakmıştı, halam öyle elin kızları gibi dilli değildir, hakkını aramaz, bizimkiler de kendi halinde, bunlara yediririz demişler. Sokmayın o pis karıyı evinize daha.
Şuan onlarda engelledim hepsini

Annem çakmağı göğsüne koyar kayıp olmasın die bizim bir kiler var orda ekmek yapacakti onların teyzeleride varmış ben o sırada orda yoktum annemden çakmak istemişler annemde göğsünden çıkarmış vermiş bunu laf etti defalarca ama kendisinin arkadaşlarında açık saçık giyinen kişiler

Çünkü kendisi ve ailesi beni ikna etti kendisi sevgisine ikna etti ben yaksiili die istemedim sonra ailesini gönderdince ve vesile olan kişi herkese duyurunca ben hayır bildigimde şer şer bildigimde hayır var diyerek bir yola girdim çünkü insanlar beni arayıp hayırlı olsun diyorlardı bende demek kaderimde var dedim

Yakışıklı olması neden bir sorun teskil ediyor anlamadim. Ama onu bir gecelim: Evlilik ikna edilecek bir durum degil ki. Beni herkes arayip hayirli olsun dese bile "hop hop . Ne alaka" derim. Siz kaderimde var diye tüm bu sacmaliklari kabul etmissiniz. Hani onu veya sevgisini sorgulamak yerine (gerci akil sagligi yerinde oldugunu sanmiyorum ama gecelim) ben ne yaptim diye kendinizi sorgulamaniz gerekir

Askim yalnız sana kötü bir haberim var... Çirkinler de aldatıyor 🥱 aldatmak dediğimiz şey tipe değil karaktere göre oluyor da çünkü...

Çirkin diye aldatmaz sanıp biriyle evlenmezsiniz inşallah. Çirkin erkek daha çok aldatır, çünkü erkeklerin egosu kalbindedir, ezilince öldüm sanar, her şeyi yaptırır o ego onlara.

Yakışıklı olması neden bir sorun teskil ediyor anlamadim. Ama onu bir gecelim: Evlilik ikna edilecek bir durum degil ki. Beni herkes arayip hayirli olsun dese bile "hop hop . Ne alaka" derim. Siz kaderimde var diye tüm bu sacmaliklari kabul etmissiniz. Hani onu veya sevgisini sorgulamak yerine (gerci akil sagligi yerinde oldugunu sanmiyorum ama gecelim) ben ne yaptim diye kendinizi sorgulamaniz gerekir
İlk baştaki onu bir ay sonra kabul etmemenin sebebi buydu bana göre çok yakışıklı havalı kendini beğenmiş duruyordu resimlerde o yüzden kabul etmedim olmaz diyerek fiirlerimi soylesem yok der diyerek buluştum ama o her dediğimde etkilendi sonra aileisni felan gönderince bende benim hayır bildigimde şer şer bildigimde hayır var diyerek yola girdim ve sonra bunları yaşadım

Esra Erolda aldatan erkekleri hic görmüyormusunuz. Hangisi yakisikli denilecek kadar güzel. Karaktere bakar o isler. Bu kiside görünüs varsa da karakter yok. Etrafina isini simdiye kadar aglayarak yaptirmis belli ki. Normal bir tarafi yok, üstüne terbiyesiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X