Nisan ayı yumurta takibi ve çatlatma iğnesi

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
5000 bin üzeri karından görünür 1000 ancak alltan bakılırsa görünür canım
Hayır canım o senin dediğin bebeği görmektir ben keseden bahs ediyorum keseyi önce göreceklerdi doğru yere yerleşmiş mi Allah korusun ama bazen yumurtalıklara tüplere yerleşiyorya kese varmı yok mu diye bakıcı sonrasında 5000 şerde bebek görünecek 1000 lerde kese gözüküyor sadece

ebefatma3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
27
4
25
Hayır canım o senin dediğin bebeği görmektir ben keseden bahs ediyorum keseyi önce göreceklerdi doğru yere yerleşmiş mi Allah korusun ama bazen yumurtalıklara tüplere yerleşiyorya kese varmı yok mu diye bakıcı sonrasında 5000 şerde bebek görünecek 1000 lerde kese gözüküyor sadece
Hadi hayırlısı inşAllah canım güzel haberler alalım Allah’ın izniyle

adee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
177
58
31
Öncesinde böyle bir sıkıntın var mıydı enfeksiyon ile ilgili
Uzun süredir baktırmamıştım ki ama 3-4 gün önce çok kötüydüm soğukta kaldım diye eklem ve baş agrısı vardı bide ateş ama ertesi gün geçti bişeyim kalmadı acaba oyuzden mi

ebefatma3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
27
4
25
Uzun süredir baktırmamıştım ki ama 3-4 gün önce çok kötüydüm soğukta kaldım diye eklem ve baş agrısı vardı bide ateş ama ertesi gün geçti bişeyim kalmadı acaba oyuzden mi
Crp biran da yükselmez bildiğim kadarıyla ama sen yine de kendine dikkat et doğal beslenmeye çalış bal pekmez ye doktora da cuma gidince danış mutlaka

Duanasip

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2019
73
45
27
İyi bişey canım bebeğin tutulumu için iyi bişey ama döllenmenin olduğunu göstermez 12. Gün test yaptır adetine kaç gün kalmış
Ya şuan bı kanama falan gozukmuyo dedi doktor rahim duvarin kalınlaşmış dedi 8gunde kandegerim beyan 17cikti bide benim