Nişan Nişan bohcasi sorunsali🤔

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

JuliJuli06

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
540
578
30
Kizlar merhaba bi kac aya insallah nisanim olacak nisan alisverisinde neler aliniyor hic bilmiyorum neler almak lazim? Gereksiz birseyde almak istemiyorum şu suslu tuylu terlik falan hic bana gore degil:KK48: bos masrafa sokmak istemiyorum malum hayat sartlari zaten pahali, sirf nisan alisverisi diye habire bisi aldirnak istemiyorun acikcasi o yuzden ana malzemeler alinacaklar neler olmali? Birde erkege bohca yapmak icin neler aldiniz terlik tras seti vs gibi ne almak lazim bilgi verirmisiniz? :KK54:

Valla aslnda nette yazıyor bunlar. Bana alışverişte 3 çift kıyafet aldılar bohca için. Gecelik takımı aldılar terlik ve ayakkabı aldılar bir de nişan elbisesini aldılar.. ben beğendim öyle aldılar. Bohçada olan oiğer el emeklerini zaten onlar koyuyor havlusu, lifi, cemberi, yeleği, pikesi falan..
Eşime alışveriş için. Cüzdan-kemer seti aldk. Traş takımı aldık. Terlik, tşört, eşofman takımı, çorap falan aldk.. Eşimde bende ihtiyacımız olmadığı için bunlar yeter diye düşündük.. 3 çigt kıyafette mesela ben almayacaktım ama kayınvalidem ısrar etti diye almştm.. Belki fikir olur. Hayırlı olsun şimdiden 🤲🤲

X