Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan elbisemi aldım ;) sizce nasıl?

papyon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
259
5
40
Merhaba kızlar,
8 Şubatta kısmetse nişanım var. Nişan elbisemi aldım. Fikirleriniz önemli. Alırken içime sinmişti ama şimdi biraz renginden dolayı Tedirginim. Yardım edin lütfennnn :KK66:)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    115,2 KB · Görüntüleme: 825
Merhaba kızlar,
8 Şubatta kısmetse nişanım var. Nişan elbisemi aldım. Fikirleriniz önemli. Alırken içime sinmişti ama şimdi biraz renginden dolayı Tedirginim. Yardım edin lütfennnn :KK66:)
Oldukca guzel bence ..Madem icinize sinerek almissiniz hic kafanizi karistirmayin derim.Rengi guzel ve degisik 'uzerinizdede guzel durmus..Guzel bir makyaj ve sac ile harika olacaksiniz eminim.Allah mesut etsin simdiden.Tebrikler...

Oldukca guzel bence ..Madem icinize sinerek almissiniz hic kafanizi karistirmayin derim.Rengi guzel ve degisik 'uzerinizdede guzel durmus..Guzel bir makyaj ve sac ile harika olacaksiniz eminim.Allah mesut etsin simdiden.Tebrikler...
Çok teşekkür ederim, içimi rahatlatınız

Icindeki krem rengi biraz abes durnus amaa benim pek icime sinmedi acikcasi
acik bir bayansiniz daha guzel modeller var derim

Bencede içinize sindiyse o elbise sizindir. Ayrıca çok yakışmış. O günün havası bir başka oluyor , daha bir güzel duruyor insanın ustunde.
Rengide oldukça guzel. Makyaj önemli.

Icindeki krem rengi biraz abes durnus amaa benim pek icime sinmedi acikcasi
acik bir bayansiniz daha guzel modeller var derim
Evet açık bir bayanım ama ailem muhafazakar, onları çok fazla üzmemek adına böyle orta yollu bir model Seçtim. Ne çok açık ne çok kapalı.

elbiseyi güzel yapan saç makyaj ve aksesuarlardır.. önerilerim ;

saçlarını : yukarıdan sıkı topuz yaptır,
çanta ve ayakkabın : astardaki renk tonunda olsun,
makyaj: göz makyajına ağırlık verip dudakların nude tonda olsun
takı toka kullanma, sadece küçük top şeklinde küpeler olabilir, o da yine astardaki renkte olmalı
ve içine de mutlaka korse giy..

Allah mutlulukla tamamına erdirsin..sevgiler..

Evet açık bir bayanım ama ailem muhafazakar, onları çok fazla üzmemek adına böyle orta yollu bir model Seçtim. Ne çok açık ne çok kapalı.
Yok aciktan kastim straples filan değil basin acik onu kast ettim

yani sifir kol kisa kol kullanabiliyrsun bundada daha şık modeller var rengi cok hos ama icindeki krem tuaf durmus yabi benim gorusum bu

elbiseyi güzel yapan saç makyaj ve aksesuarlardır.. önerilerim ;

saçlarını : yukarıdan sıkı topuz yaptır,
çanta ve ayakkabın : astardaki renk tonunda olsun,
makyaj: göz makyajına ağırlık verip dudakların nude tonda olsun
takı toka kullanma, sadece küçük top şeklinde küpeler olabilir, o da yine astardaki renkte olmalı
ve içine de mutlaka korse giy..

Allah mutlulukla tamamına erdirsin..sevgiler..
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Korseye ihtiyacım var kesinlikle saç konusunda da aslında Dağınık topuz düşünüyordum. Olmaz mı?

Bende gecen 2014 tam tamina 8 subatta nisanlanmistim :) elbiswn güzel mutlulukla...

Yok aciktan kastim straples filan değil basin acik onu kast ettim

yani sifir kol kisa kol kullanabiliyrsun bundada daha şık modeller var rengi cok hos ama icindeki krem tuaf durmus yabi benim gorusum bu
Teşekkür ederim görüşünüz için. Aslında şu anda birçok yerde ilk bu elbiseleri gösteriyorlar, sanırım moda bunlar.
Bir de ben nişanımda da olsa prenses model, ya da aşırı taşlı Süslü elbiseleri sevmiyorum. Böyle olunca da daralıyor malesef. Umarım nişanım iyi geçer

Teşekkür ederim görüşünüz için.ında şu anda birçok yerde ilk bu elbiseleri gösteriyorlar, sanırım moda bunlar.
Bir de ben nişanımda da olsa prenses model, ya da aşırı taşlı Süslü elbiseleri sevmiyorum. Böyle olunca da daralıyor malesef. Umarım nişanım iyi geçer
Allah tamamina erdirsin insalah hersey gonlunuzce olur ve bol bol bebisleriniz olur

Önemli olan sizin beğenmenz insan beğendiği kıyafeti giyince duruşuna , yürüyüşüne , bakışına bile yansıyor beğenmediğinde tam tersi. Hoppa
Siz beğendiyseniz tamamdır
:KK68:

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Korseye ihtiyacım var kesinlikle saç konusunda da aslında Dağınık topuz düşünüyordum. Olmaz mı?

elbisen çok hareketli olduğu için, yani hem dantel, hem kollarında hem de eteğinde hareketleri olan bir elbise olduğu için saçlar mümkün olduğunca hareketsiz ve toplu olmalı.. yine de son karar senindir.. kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle olmalısın :KK66:

sevgiler..

X