Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nisan elbisemin rengine bi bakarmisiniz:(

mrymmrym

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2014
427
160
http://hizliresim.com/3RnWV0 dekoltesiz bi elbise diktiriyorum bitmedi daha modeli guzel ama rengini iyi secemedim aceleye geldi pudra pembesi rengi elbisenin onu sade arkadinda sirt detayi olcak zarif incilerle bezenmis ve tulden kuyruk modeli guzel ama rengini sonradan begenmedim is isten gecti bide sizin fikirlerinizi almak istedim bu renk elbiseye ne tonlarda bi makyaj gider birde elbisenin kol kismina ince zarif piriltili bi dantel diktirsem nasil olur lutfen olumsuz yorum yapmayin zaten moralim bozuk bu elbiseyi nasil guzellestirebilirim sac ve makyajla butunlestiginde daha guzel olur belki

gercekten kotu degıl bnm zevkıme hıtap ettı renk zaten detaylarla daha da guzellesecektır merak etme canım saclarını nasıl yaptrmayı dsunuyorsun
http://hizliresim.com/Dk0qpO sacim boyle olcak ya birde elbisem bitmedi daha provada arka detayi guzel ama dedigim gibi kollarina piriltili ince bi dantel islettirebilirim guzel olur insallah

Elbisenin rengini çok beğendim . Hiç takılmayın çok zarif ve şık duracak eminim .

Bu haliyle elbisende potluk var , terzi halledecektir sanırım , daha bitmedi diyorsun .
Elbisende dekolte yok , saçların elbisenin omuz kısmı üzerine dökülürse nasıl olur bilemedim . Verdiğin örnekte ki saç şekli çok güzel ama dekolte kıyafet üzerine yapmışlar .
Biraz daha yukarıda toplanabilecek modeller mi baksan acaba , bilemedim .

Şimdiden hayırlı olsun : )

KolunA nasil bir tül düsündün uzunmu tüm kolunu kapilcakmi ? Bak bu tatzda hos resim yükledim fikir olabilir senin icin bence güzel model :). Elbisinin altini biraz daha kaparik yapa bilirisin balik model gibi sirtinida hafif V yapabilirsin.. Sac makyajla zaten elbise bambaska oluyor rengine takilma :)

Elbisenin onu cok kapali acik sac kullanma sakin :) ense topuz yada yuksek topuz :) acik noooo gooooo :))))

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    277,3 KB · Görüntüleme: 249
omuzlarına incide döşetebilirsin cok hoş olur.
bence rengi cok güzel elbisenizin. haksızlık etmeyin renge.
şimdiden tebrikler. sıkmayın cnaınızı renkle falan. anın tadını cıkarın:KK19:

KolunA nasil bir tül düsündün uzunmu tüm kolunu kapilcakmi ? Bak bu tatzda hos resim yükledim fikir olabilir senin icin bence güzel model :). Elbisinin altini biraz daha kaparik yapa bilirisin balik model gibi sirtinida hafif V yapabilirsin.. Sac makyajla zaten elbise bambaska oluyor rengine takilma :)

Elbisenin onu cok kapali acik sac kullanma sakin :) ense topuz yada yuksek topuz :) acik noooo gooooo :))))
koluna bir parmak kalinliginda ince bi dantelle hareketlendirecegim dedigin gibi altida kabarik olcak zaten son halinide sizlerle paylasicam sirt detayi a cok guzel iste bi renginde takildim peki ne tonda makyaj guzel olur

omuzlarına incide döşetebilirsin cok hoş olur.
bence rengi cok güzel elbisenizin. haksızlık etmeyin renge.
şimdiden tebrikler. sıkmayın cnaınızı renkle falan. anın tadını cıkarın:KK19:
ya aslinda olabilir elbisemin sirt detayinda zarif inciler olcak tamamlar birbirini farkli fikirlere acigim bu fikirde cok hosuma gitti danteldense bu daha uygun olur sanki

Elbisenin rengini çok beğendim . Hiç takılmayın çok zarif ve şık duracak eminim .

Bu haliyle elbisende potluk var , terzi halledecektir sanırım , daha bitmedi diyorsun .
Elbisende dekolte yok , saçların elbisenin omuz kısmı üzerine dökülürse nasıl olur bilemedim . Verdiğin örnekte ki saç şekli çok güzel ama dekolte kıyafet üzerine yapmışlar .
Biraz daha yukarıda toplanabilecek modeller mi baksan acaba , bilemedim .

Şimdiden hayırlı olsun : )
ya ben yapi olarak zayif biriyim bu aralarda iyice kilo verdim yuzum kuculdu resmen dedigim sac sekli yuzume uygun olur diye dusundum elbisenin potluklari giderildi tesekkur ederim canim darisi butun bekarlarin basina

koluna bir parmak kalinliginda ince bi dantelle hareketlendirecegim dedigin gibi altida kabarik olcak zaten son halinide sizlerle paylasicam sirt detayi a cok guzel iste bi renginde takildim peki ne tonda makyaj guzel olur
elbisen çok hoş uzerınde dantel kollar dışında çok detaya kaçmamalısın benım fıkrımce. sadelik moda artık. o danteler yeteri kadar şık göstercektir. makyajında kesınlıkle gölgeli siyah olmalı saç modelinede uyar. sen sadece takı ve ayakkabıları olabildiğince şık ve biraz parıltılı seçmeye bak. zerafet akıcaktır üzerinden. ve tavsiyem kirpiklerin ne kadar iyi olursa olsun takma kullan çok hoş duruyoo :KK68:

son zamanların trend rengi bence guzel secım makyajla bırlestırıldıgınde guzel bır konsept
ya ben yapi olarak zayif biriyim bu aralarda iyice kilo verdim yuzum kuculdu resmen dedigim sac sekli yuzume uygun olur diye dusundum elbisenin potluklari giderildi tesekkur ederim canim darisi butun bekarlarin basina
son zamanların trend rengi bence guzel secım makyajla bırlestırıldıgınde guzel bır konsept olur
cok tesekkur ederim ya suana kadar cok moralim bozuktu moral oldunuz cok sagolun

Konu ilgili alt başlığa taşınmıştır.Bilginize..
Bu arada elbisenin rengi oldukça güzel sadece fazla sade o yüzden makyajda,takılarda ışıltılı birşeyler tercih ederseniz daha güzel olur .Sacınızada elbisenin birkaç ton koyusunda uygun bir çiçek taktırabilirsiniz.:KK39:

Son düzenleme:
elbisen çok hoş uzerınde dantel kollar dışında çok detaya kaçmamalısın benım fıkrımce. sadelik moda artık. o danteler yeteri kadar şık göstercektir. makyajında kesınlıkle gölgeli siyah olmalı saç modelinede uyar. sen sadece takı ve ayakkabıları olabildiğince şık ve biraz parıltılı seçmeye bak. zerafet akıcaktır üzerinden. ve tavsiyem kirpiklerin ne kadar iyi olursa olsun takma kullan çok hoş duruyoo :KK68:
kirpik konusunda bende ayni dusunuyorum ayakkabilar gorunmuyo elbisem kabarik gorunsun diye alt taraflari na tul koydurdum tarlatan gibi oldu takiyida sacece kupe kullanicam inci olucak

X