Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nişan elbisesi için öneri KK kadınları ... çok önemlidir hayat meselesidir...

Nışan evdemi olacak canım? elbise sade ve hoş. Rengini ne düşünüyorsun peki:KK19:

gelinlik tarzı bir elbise.çok şık güzel.kumaş önemli birde.
ben tekirdağlıyım ama bakırköyde nişanlık diktiren arkadaşlarım var.
bakırköyde çok moda evi var.özellikle şurası diyemem ama.

canım eğer istersen fatihte çok yakın bi tanıdığım var gelinlikci dükkanları var çokta kaliteli dikiyolar istersen özelden adını söyleyebilirm ayrıcada modeline bayıldım bende gerçekten çok şıkmış:KK16::KK16::KK16:

ben elbiseye bayıldım çok şık duracağını düşünüyorum.koyuda olabilir bu rengi de çok güzel

canım eğer istersen fatihte çok yakın bi tanıdığım var gelinlikci dükkanları var çokta kaliteli dikiyolar istersen özelden adını söyleyebilirm ayrıcada modeline bayıldım bende gerçekten çok şıkmış:KK16::KK16::KK16:

canım çok memnun olurum özelden mesajını bekliyorum ...

canım çok memnun olurum özelden mesajını bekliyorum ...

kusura bakma canım bıraz gec yazdım malesef bn ozelden mesaj atamıyorm 100 msj atmıs olmam gerekıyoms :KK47::KK47: ama bi sorun olmazsa eger burdan yazabılırım heralde fatihte hacer gelinlik daha ayrıntılı ogrenmek ıstersen google hacer gelınlk fatıh yazınca cıkıyo ztn yardımcı olabılırsem ne mutlu bana:KK16::KK16:

kusura bakma canım bıraz gec yazdım malesef bn ozelden mesaj atamıyorm 100 msj atmıs olmam gerekıyoms :KK47::KK47: ama bi sorun olmazsa eger burdan yazabılırım heralde fatihte hacer gelinlik daha ayrıntılı ogrenmek ıstersen google hacer gelınlk fatıh yazınca cıkıyo ztn yardımcı olabılırsem ne mutlu bana:KK16::KK16:

canım çokk teşekkür ederim oraya da gidip bakıcam google yazdım çıktı vallahi:):KK34:
umarım bu modeli dikebilirler...

işe yaradıysam ne mutlu bana canım oranın sahibi annemin arkadası adı hacer zaten bıde sahibinin sağ kolu var esra teyze genelde en ağır ve güzel şeyleri o diker oda çok yakın arkadsımn annesi esra teyzeyle görüşürsen bircan yolladı dersen dahada ilgilenir:KK34::KK34:

X