Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan Saçı için Yardım

senem nur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
6
2
31
14 Şubat da Nişanım var abiyem tamamdır fakat ve lakin saç olayına hala karar vermiş değilim Abiyemin resmini atıyorum ona göre bana fikir verirseniz sevinirim Arkadaslarım :)
Bu arada Yüzümüde atıyorum ki nasıl bir model gider ona göre fikir verebilirsiniz.
Şimdiden Teşkler :)

10408894_414071635428974_2917893151879864965_n.jpg
10432501_414071648762306_6681829500755299815_n.jpg
10410885_414059678763503_3044159423096555774_n.jpg

dağınık topuz yapabilirsiniz mesela.çok güzel uyum sağlar bence nişan elbisenizle.elbisenizde güzelmiş bu arada.rengi çok hoş.
bu arada daha önce ebru gündeşe benzediğinizi söyleyen oldu mu?
aşırı benziyorsunuz ebru gündeşe.

dağınık topuz yapabilirsiniz mesela.çok güzel uyum sağlar bence nişan elbisenizle.elbisenizde güzelmiş bu arada.rengi çok hoş.
bu arada daha önce ebru gündeşe benzediğinizi söyleyen oldu mu?
aşırı benziyorsunuz ebru gündeşe.
Teşekürler fikriniz için
Evet azra akın ve ebru gündeşe cok benzetirler :)

14 Şubat da Nişanım var abiyem tamamdır fakat ve lakin saç olayına hala karar vermiş değilim Abiyemin resmini atıyorum ona göre bana fikir verirseniz sevinirim Arkadaslarım :)
Bu arada Yüzümüde atıyorum ki nasıl bir model gider ona göre fikir verebilirsiniz.
Şimdiden Teşkler :)

Eki Görüntüle 1401032 Eki Görüntüle 1401033 Eki Görüntüle 1401034
öncelikle hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin :nazar: bende nişanlıyım haziranda düğünüm var allah nasip ederse
saç çok önemli bi detay seçtiğin modeli nişandan önce mutlaka prova yaptır kişiden kişiye farklı durabiliyo modeller provada içine sinmezse modelini değiştirme fırsatın olur :KK39:
yüzün çok güzel maşallah dediğin gibi bende azra akına benzettim ensede bi topuz yaptırabilirsin örnek bi modelde atıcam umarım herşey istediğin gibi olur mutluluklar :KK36:
orgulu-topuz-modelleri-7.jpg

öncelikle hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin :nazar: bende nişanlıyım haziranda düğünüm var allah nasip ederse
saç çok önemli bi detay seçtiğin modeli nişandan önce mutlaka prova yaptır kişiden kişiye farklı durabiliyo modeller provada içine sinmezse modelini değiştirme fırsatın olur :KK39:
yüzün çok güzel maşallah dediğin gibi bende azra akına benzettim ensede bi topuz yaptırabilirsin örnek bi modelde atıcam umarım herşey istediğin gibi olur mutluluklar :KK36:Eki Görüntüle 1402054
Canım cok sağol güzel fikrin için, sanada çokk mutluluklar inşallah

Canım öncelikle mutluluklar dilerim şimdiden sana.. Nişanlığın hoş..Balık model olduğu için bence saçını sade yapmalısın..Elbise ön plana çıksın, saçın abartılı olmamalı.. Ben kendi zevkime göre sana örnek foto paylaşıyorum. İnşallah her şey gönlüne göre olur :)

Eklentiler

• display_1.942608JessicaAlbahairup.jpg
    display_1.942608JessicaAlbahairup.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 655
  • mezuniyet-saç-modelleri-9.jpg
    mezuniyet-saç-modelleri-9.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 2.716
Canım öncelikle mutluluklar dilerim şimdiden sana.. Nişanlığın hoş..Balık model olduğu için bence saçını sade yapmalısın..Elbise ön plana çıksın, saçın abartılı olmamalı.. Ben kendi zevkime göre sana örnek foto paylaşıyorum. İnşallah her şey gönlüne göre olur :)
Çok sağol canım benim cok güzel model bunlarda haftaya yaptırdıkdan sonra buraya atıcağım☺️

aaaaaaaa siz bugün tv ye çıkan çift misiniz
bende diyorum bu nişanlığı kk da görmüştüm:KK48:

ya siz sürpriz sevmiyomuşsunuz e ne cesaret nişanlınız böyle bir şey yaptı?
gerçekten haberiniz olmadı mı hiç bir şeyden?
ata binip mi gittiniz ? :KK48:

ama arkadaş sürprizleri sevmiyormuş.
damat yine beğenmeyecek ya da kızacak dedi:KK48:
gelsin gelinimizde yorumlarını bekliyoruz:KK48::KK48:
Evet ben de merak ettim düşüncelerini :KK48: zaten sevenlere yapmazlar ben de sürpriz diye ölüyorum ama adam bir maydanoz bile almıyor :KK53:

X