nisanda tup bebek yaptiranlar

Cok sagol, zor bi durum yapacak bir şey yok

canım benim kırma ümidini
tedavi görüpte bebeği olmayana rastlamadım
teknoloji doktorlarımız o kadar iyiki sonuç hep pozitif oluyor
ama bazılarımızın o pozitif sonucu alması bazen zaman alıyor
sabır diliyorum sana
ve en önemlisi umudunu hiç kırma
olmadı bi dahakine
olmadı bidahakine
o bebiş kucaga a lı na cak! :KK16::KK34:

Sudan çıkmış balık gibiyim sabah arayıp tek embriyonun döllendi deyince seviniyimmi üzülüyümmü bilemedim resmen duygusunun şu anda

canım benim kırma ümidini
tedavi görüpte bebeği olmayana rastlamadım
teknoloji doktorlarımız o kadar iyiki sonuç hep pozitif oluyor
ama bazılarımızın o pozitif sonucu alması bazen zaman alıyor
sabır diliyorum sana
ve en önemlisi umudunu hiç kırma
olmadı bi dahakine
olmadı bidahakine
o bebiş kucaga a lı na cak! :KK16::KK34:

Inşallah bitanem rabbım yetişecek , iyi olmaya çalışıyorum. Çok sagol desteğin için siz olmasanız daha zor geçerdi biliyorum , sizlerin iyi haberleri ile moral bulacağım, yetişecegim inşallah Dr adet olur olmaz tekrar başlatacak hayırlısı ile çok öpüyorum, sizlerin sonuçları da kat kat artsın canı gönülden diliyorum,.

Inşallah bitanem rabbım yetişecek , iyi olmaya çalışıyorum. Çok sagol desteğin için siz olmasanız daha zor geçerdi biliyorum , sizlerin iyi haberleri ile moral bulacağım, yetişecegim inşallah Dr adet olur olmaz tekrar başlatacak hayırlısı ile çok öpüyorum, sizlerin sonuçları da kat kat artsın canı gönülden diliyorum,.

Allah razı olsun tatlım
iyi dilek dileyen gönlüne saglık

Sudan çıkmış balık gibiyim sabah arayıp tek embriyonun döllendi deyince seviniyimmi üzülüyümmü bilemedim resmen duygusunun şu anda

döllendiyse sıkıntı yok
benimde tek yumurtam döllendi ve transferim oldu
önemli olan sayısı değil kalitesi bunu unutma
hiç moralini bozma:KK34:

Sabah 11 de verdim kanı saat oldu 5
Az evvel hemşireye sordum, Dr sizi arayacak dedi. Bunun anlamı bence olumsuz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sabah 11 de verdim kanı saat oldu 5
Az evvel hemşireye sordum, Dr sizi arayacak dedi. Bunun anlamı bence olumsuz.

olumluda bi kaç yerde pürüz varmış gibi geldi banada
acıklama yapacak bişeler hakkında gibi algıladım:26:

Dr aradı. Olumsuz. Size yolunuzda şans dilerim. Allah herkese gönlündekinin hayırlısını versin, yada verdiğini içine sindirsin. Ben ayrılıyorum siteden.

Dr aradı. Olumsuz. Size yolunuzda şans dilerim. Allah herkese gönlündekinin hayırlısını versin, yada verdiğini içine sindirsin. Ben ayrılıyorum siteden.

canım Allahtan ümidini kesme
cocugu olmayanı duymadım bu devirde
ama dediğim gibi bazılarının zaman alıyor evlat sahibi olması
yılmak yok umutsuzluk yok
devam....

Arkadaşlar merhaba, yumurta toplama işlemim dün yapıldı. 10 yumurta toplanmış. Bugün döllenmeleri ile ilgili haber bekliyorum. İnşallah döllenmişlerdir ve transfer için yeterli kalitede olurlar. Bu mübarek günde Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

gunaydinlarrEki Görüntüle 1095464

Günaydın canim :)) Nasılsıniz, her şey yolundadir umarım, ben bi kaç gün giremedim siteye kafamı dağıttim malum yeni tedavi için moral bulmaya ççalıştım , adet olmayı bekliyorum hala kahverengi lekeler var bi sokulsem tedaviye baslicam hemen,özledim sizi ve hep aklimdaydiniz ama kötü bir şey duymak istemedim kaldiracak güç kalmamıştı bende , sevgiler

Günaydın canim :)) Nasılsıniz, her şey yolundadir umarım, ben bi kaç gün giremedim siteye kafamı dağıttim malum yeni tedavi için moral bulmaya ççalıştım , adet olmayı bekliyorum hala kahverengi lekeler var bi sokulsem tedaviye baslicam hemen,özledim sizi ve hep aklimdaydiniz ama kötü bir şey duymak istemedim kaldiracak güç kalmamıştı bende , sevgiler

saol canim benim iyiyiz bende simdilik bi sorun yok degerlerin yukselmesini bekliyorumm bol bol herkese dua ediyorum canimm seninde hayirli oozitif haberlerini duyalim insallah canim bak bu sefer hep oozitif dusun pozitif olsun canim butun stresini butun sikintini adetinle beraber bosalt icinde yepyeni sifirdan basla bak ne guzel olucak canimmsinn 🙏🙏🐞

benimde dün transferim oldu 13 mayıs tahlil tarihim yatıyorum şu anda işallah tutar ama hiç bişey hisstmiyorum iyimi kötümü bilmiyorum

X