Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlığımın üstüne aksesuar için yardım...?

Loresima89

Dağlı bir kabiledir aşk..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2014
334
227
35
Arkadaşlar nişanlığım bu resimdeki ancak ben tesettürlüyüm üzerine şal bağlanacak onun üstüne şu resimdeki taç gider mi ben hiç anlamıyorum abiyeden.. :S mutlaka çiçek tacı istiyorum çünkü elbise baya sade..
bu arada rengi burda ışıktan mavi gibi çıkmış aslında yeşil

ya bir de ayakkabı ne renk olur gümüş mü beyaz mı buket olur mu olursa nasıl bişey :s
bu zamana kadar kot pantolon spor ayakkabıdan başka bişey giymeyen sporcu bi şahsiyete yardım ederek sevaba gireceksiniz...:KK48:

Eklentiler

• 904205_626218210772395_1770229642_o.jpg
    904205_626218210772395_1770229642_o.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 2.300
  • img_4725.jpgmbnbn.jpg
    img_4725.jpgmbnbn.jpg
    392,5 KB · Görüntüleme: 3.359
Son düzenleme:
Elbisenizin hem yaka hem kemer hem de manşet detayları var.
Bence de taç aksesuarı kullanmayın.
Onun yerine elinize alacağınız, yere kadar uzanan, gösterişli ve renkli kurdeleler bağlanmış bir nişan çiçeği çok daha hoş
olur.
Ya da baş örtünüzün üzerine bir motif işeletebilirsiniz, elbisenizin üzerindeki işlemenin malzemesinden yapılan bir süsleme olabilir.
Diğer misafirlerden de bu şekilde ayrılabilirsiniz.

Elbisenizin hem yaka hem kemer hem de manşet detayları var.
Bence de taç aksesuarı kullanmayın.
Onun yerine elinize alacağınız, yere kadar uzanan, gösterişli ve renkli kurdeleler bağlanmış bir nişan çiçeği çok daha hoş
olur.
Ya da baş örtünüzün üzerine bir motif işeletebilirsiniz, elbisenizin üzerindeki işlemenin malzemesinden yapılan bir süsleme olabilir.
Diğer misafirlerden de bu şekilde ayrılabilirsiniz.

Eşarptan ötürü yaka kısmı iptal görünmeyecek..o sebeple üst çok sade geliyor gözüme..ama eşarba incili süsleme fikri hoşuma gitti.. Çok teşekkürler değerli yorumunuz için..

Arkadaşlar nişanlığım bu resimdeki ancak ben tesettürlüyüm üzerine şal bağlanacak onun üstüne şu resimdeki taç gider mi ben hiç anlamıyorum abiyeden.. :S mutlaka çiçek tacı istiyorum çünkü elbise baya sade..
bu arada rengi burda ışıktan mavi gibi çıkmış aslında yeşil

ya bir de ayakkabı ne renk olur gümüş mü beyaz mı buket olur mu olursa nasıl bişey :s
bu zamana kadar kot pantolon spor ayakkabıdan başka bişey giymeyen sporcu bi şahsiyete yardım ederek sevaba gireceksiniz...:KK48:

Benım fıkrımde tac olmayacagı yonunde cok abartı olur bence.Nısanda tac cokta hatta hıc gereklı degıl.Elbıse gayet zarıf bır elbıse.Ayakkabı gumus rengı olsun uzerındekı ıslemelerde gumus rengı sanırım.Bukette cok gereklı degıl nısanda.Ayyakkabıyı ınce topuk degılde daha dolgu yada kalın topuk paltformlu bırseyler secersen alısık olmadıgın ıcın rahat edersın.Sımdıden hayırlı olsun

bir arkadaşım eşarbının üstüne şu dantelli ve incili saç aksesuarlarından takmıştı. şapka gibi ama yüksek değil. çok yakışmıştı gerçekten. hiç de kaba durmamıştı. taç yerine onlara bir bak derim.

bir arkadaşım eşarbının üstüne şu dantelli ve incili saç aksesuarlarından takmıştı. şapka gibi ama yüksek değil. çok yakışmıştı gerçekten. hiç de kaba durmamıştı. taç yerine onlara bir bak derim.

Tamam canım bulabilirsem öyle bişey alacağım

gelinlik tacım, istersen bu tarz bir şey takabilirsin.

Eklentiler

• IMG-20141207-WA0016.jpg
    IMG-20141207-WA0016.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 1.354
X