Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlık Fikri / Fotoğraflı (Kızlar Yardım)

SoullessPrincess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2014
162
22
Kızlar, yavaş yavaş nişanlık modellerine bakıyorum.
Biliyorum bu sene somonlar, pudra pembeler moda ancak ben özellikle kışın nişanlananların tercih ettiği mürdüm renginden fazlaca etkilendim.
+ Mürdüm olmasa da mor tonlarında bir nişanlık istiyorum.
+ Oldukça beyaz tenli ve (doğal) sarışın/açık kumral biriyim.
+ Boyum 1.55 ve kesinlikle topuklu ayakkabı giyemiyorum :KK17:
+ Balık etli ve göbüş problemi olan bir insanım :KK37:

Şimdi bu özellikleri göz önünde bulundurursak...

İstediğim nişanlık rengi - kısmen,

$10451123_532058090239045_2094726643121827429_n.jpg $10479589_532050953573092_3678261897656039497_n.jpg

Üst kısmını şu gelinlikte olduğu gibi askılı istiyorum,

$601549_10151629501352021_1372088633_n.jpg

Göbek problemim olduğu için belindeki kuşak kısmı olmayacak onun yerine taşlar devam edecek.

Sizce nasıl durur???
Bir de ikinci fotoğrafta belli oluyor; taşlı kısımdan hafif morluklar görünüyor. Nişanlığı diktireceğim yere resimleri götüreceğim ama öyle istediğimi nasıl anlatabilirim? Gelinlikli fotoğraftaki gibi bembeyaz taş olsun istemiyorum; aradan nişanlığın renkleri belli olsun, uyumlu görünmesi açısından.
Bir de sizce bu kadar taşlı bir nişanlık için etek kısmında simli tül kullanılması çok abartı durur mu, yoksa düz tül mü tercih etmeliyim?
Ayrıca saç için önerilere de açığım kızlar :KK9:

Biliyorum bu sene somonlar, pudra pembeler moda ancak ben özellikle kışın nişanlananların tercih ettiği mürdüm renginden fazlaca etkilendim.

Eki Görüntüle 1189194 Eki Görüntüle 1189195

Eki Görüntüle 1189196

Göbek problemim olduğu için belindeki kuşak kısmı olmayacak onun yerine taşlar devam edecek.

Sizce nasıl durur???
Bir de ikinci fotoğrafta belli oluyor; taşlı kısımdan hafif morluklar görünüyor. Nişanlığı diktireceğim yere resimleri götüreceğim ama öyle istediğimi nasıl anlatabilirim? Gelinlikli fotoğraftaki gibi bembeyaz taş olsun istemiyorum; aradan nişanlığın renkleri belli olsun, uyumlu görünmesi açısından.
Bir de sizce bu kadar taşlı bir nişanlık için etek kısmında simli tül kullanılması çok abartı durur mu, yoksa düz tül mü tercih etmeliyim?

üstteki mora bayıldım tül ve taş abartı olmaz bence sarışınsanız çok yakısacagına eminim

saç olarakta aşağıdaki model güzel olur bence

http://xn--gzellikvebakm-wob02f.xn--kadn-nza.net/wp-content/uploads/2014/04/Örgülü-topuz-modeli.jpg

Eki Görüntüle 1189194 Eki Görüntüle 1189195

Eki Görüntüle 1189196

Sizce nasıl durur???

Bence zaten sarisinsan kesinlikle o kadar acik renk elbise giyme murdum cok guzel secim :KK66: ben de sarisinim ve nisanligim fusyaydi herkes bayildi :KK66:

Nisanliga gelince bence gayet hos, resimdeki gibi ustu morlu olsn dersn baska care yok :) ama ben simli tulleri hic sevmiyorm ve bence tas yeterli benm fikrim bu ama zevkine kalms :KK66:

Ayrica bence denemeden kusak olmayacak deme bazen kusagi oyle guzel yerlere koyuyorlar ki gobegini daha cok kapatiyor once iki turlu de dene bence :KK66:

Saca gelince fotodaki hafif acik model aslinda bu nisanliga guzel gitmis bence tam topuzlari dugune saklayip nisaninda daha hareketli bir midel kullanabilirsn :KK66:

Hayirli olsn bu arada Allah tamamina erdirsin.

mor elbise ve saç modeli süper sakın ikinci modeldeki saç ve nişanlığı düşünme saç facia :KK25:

üstteki mora bayıldım tül ve taş abartı olmaz bence sarışınsanız çok yakısacagına eminim

saç olarakta aşağıdaki model güzel olur bence

http://xn--gzellikvebakm-wob02f.xn--kadn-nza.net/wp-content/uploads/2014/04/Örgülü-topuz-modeli.jpg

Saç modeli olarak örgünü ve açık modellere bakıyorum zaten. Önceden kuaförde ikisini de prova ettirip karar vermeyi düşünüyorum ama elimde fotoğraf olursa derdimi daha iyi anlatırım diye düşünüyorum.
Güzel bir modelmiş gerçekten, teşekkür ederim :KK31:

Bence zaten sarisinsan kesinlikle o kadar acik renk elbise giyme murdum cok guzel secim :KK66: ben de sarisinim ve nisanligim fusyaydi herkes bayildi :KK66:

Nisanliga gelince bence gayet hos, resimdeki gibi ustu morlu olsn dersn baska care yok :) ama ben simli tulleri hic sevmiyorm ve bence tas yeterli benm fikrim bu ama zevkine kalms :KK66:

Ayrica bence denemeden kusak olmayacak deme bazen kusagi oyle guzel yerlere koyuyorlar ki gobegini daha cok kapatiyor once iki turlu de dene bence :KK66:

Saca gelince fotodaki hafif acik model aslinda bu nisanliga guzel gitmis bence tam topuzlari dugune saklayip nisaninda daha hareketli bir midel kullanabilirsn :KK66:

Hayirli olsn bu arada Allah tamamina erdirsin.

Kuşak istemiyorum aslında, özellikle moda olan fiyonklar yüzünden. Ama simli tül konusunda çok kararsızım. Altına parıltılı astar olarak da düşünebilirim belki. Tek düşüncem göz yorar, abartı durur mu diye :26:
Saç olarak örgülü topuzlar ve yarı açık saç modellerine bakıyorum zaten. Önceden prova olacak saç için, sadece elimde örnek olsun diye fotoğraf topluyorum.
Yorum için çok teşekkürler :KK31:

Kuşak istemiyorum aslında, özellikle moda olan fiyonklar yüzünden. Ama simli tül konusunda çok kararsızım. Altına parıltılı astar olarak da düşünebilirim belki. Tek düşüncem göz yorar, abartı durur mu diye :26:
Saç olarak örgülü topuzlar ve yarı açık saç modellerine bakıyorum zaten. Önceden prova olacak saç için, sadece elimde örnek olsun diye fotoğraf topluyorum.
Yorum için çok teşekkürler :KK31:

Rica ederm canm bunlar tabi ki benm fikrim ama bence dediğin gibi göz yorar, bir yere ışıltı koyunca diğeri sade kalmalı ki ışıltı öne çksın, ayrıca zaten kuşak olsa bile fiyonk kesinlikle olamsınn :KK34::KK52:

Bende bu gelinlikten yola cikarak yaptirdim nisanligimi herseyiyle bunun aynisi ve toz pembe cokta icime sinerek giydim kabarik hic istemedim aslnda fakat nisanlimin bir kez daha nisan dugun yapmiycaz al herseyden hevesini ben senin icin varim lafi kafamdaki herseyi degistirdi :))) ve hic abartili olmadi emin ol ayrica o gun senin gunun sen göz doldurmalisin herseyinle... Evde tamam normal elbise giyilir fakat Son zamanlarda salonlarda yapilan nisanlarda dahi dümdüz siradan elbise giyiliyor bence boyle olmamali :KK12::KK12:

Eklentiler

• $601549_10151629501352021_1372088633_n.jpg
    $601549_10151629501352021_1372088633_n.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 70
X