Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlık modelinden gelinlik olur mu?

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
arkadaşlar gene ben ve hala gelinlik modeli bulamadım ve nişanlık modelleri başlığına bakarken bir kaç model beğendim ve bağlı oldukları siteyi buldum tesadüfen resim ekleyemediğimden (bir türlü yapamdım...) adres yazmak zorundayım
http://www.sahra.at/tr/index2.php
beğendiğim modeller bunlar sizce gelinlik olur mu ? birde bunların üstüne bolero düşünüyorum malum önümüz kış...açık olmaz
38-07-355
39-07-398
45-07-383
48-07-317
60-07-411
yorumlarınızı bekliyorum

çok güzel modeller var ama dikkat etmen gereken şey, bazen elbiseyi rengi gösterir örneğin bi model pembe renkte çok şık alımlı havalı duruken beyazda öyle durmayabilir. ama nişanlık modelleri burdaki zaten beyaz olmayan gelinlik gibi çok şıklarmış.

gelinlik1cl9.jpg

w431.png

38-07-355

gelinlik2xi9.jpg

w431.png

39-07-398

gelinlik3bp6.jpg

w431.png

45-07-383

gelinlik4jl8.jpg

w431.png

48-07-317

gelinlik5ky9.jpg

w431.png

60-07-411

canım resimleri ekledim eğer yanlış koyduysam kusura bakma kodlarını okuyup yaptım ama bir anlık dalgınlığıma gelmiş olabilir şimdi arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar

olur bence niye olmasın, sonuçta düşünce aynı.....bunları beyaz ya da krem yapsalar al sana gelinlik modeli.....

Shift çoooooooooooooooooooooook teşekkür ederim yardımın için ben çok uğraştım ama yapamamıştım şimdi görünce çok sevindim Allah Razı olsun :)

şunu da söyleyim ilk aldığım ve sonradan değiştirdiğim gelinliğim düz elbise gibiydi tek parça sonra düşündüm bir daha bu kadar gösterişli olamayacağım (sadeliği seviyorum çünkü) ama düğün günü biraz süslü ,kokoş olayım o yüzden bu tarz bişey istiyorum ama karar veremiyorum yardımlarınız için teşeküler yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

cnm olur niye olmasın.en baştaki krem rengi olan ve ensondaki kırmızı çok hoş.kırmızının alt kısmı degişik güzel

bence cok guzel olur bu abıyelerın gelınlık modellerınden tek farkı renklerı olsa gerek...photoshopta modellerın renklerıyle oynayabılırsın hangısı içine sınerse ona karar ver

ben o sitedeki bütün gelinliklere baktımhiçbirini beğenmedim arkadaşım kızmada bana çok teferruatlı geldi ben sade ve zarif seviyorumm

canım benim arkadaşım bu yaz evlendi.. Gelinliğini bi nişanlık modelinden seçmişti o da..Ve sonuç çok güzel olmuş bence.. çok beğenmiştim gelinliğini.. nişanlık modelinden beğendiğin varsa bence de yaptırabilirsin gelinlik olarak deneyimle sabittir :)

ben biraz daha işin teknik açısıyla bakacağım bildiğim için..bunların hepsi çok basit korse modelleri üzerine kübür yapıştırma modeller..yani hiç bir özellii yok maalesef,verecegin paraya yazık desem ağır konuşmuş olmam sanırım ,baktıgın gelinliklerde öncelikle kalıbın farklılıgına bakmanı öneririm sonrasında işçiliğine bak silikon tabancaylamı yapıştırmışlar yoksa hepsi dikişle tutturmamı ve son olarakta kullanılan taşların kalitesine ve çokluğuna..öle işte:eek:

X