nişanlımdan birden soğudum bunu yaşayan var mı?

Daha yeni başlamışsınız zaten şimdilik düşünmeyin bence bunları. Terapiye devam edin biraz daha. Psikoloğunuz zaten bu konuda sizi doğru yönlendirecektir diye düşünüyorum. Biraz zamana bırakın her şeyi.
Evet büyük bir karar almamam gerektiğini söyledi, dua edin lütfen inşallah toparlanırım

Evet büyük bir karar almamam gerektiğini söyledi, dua edin lütfen inşallah toparlanırım
Merak etmeyin su akar yolunu bulur.
Kendinizi hiç bir şey için de şartlamayın belkide bu süreç bu ilişkinin size yanlış olduğunu fark ettirecek. Gerçekten hala yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hissediyorsanız bu ilişki doğru değildir belkide?
Önce kendinize odaklanın bu süreci atlatın sonrasına sonra bakarsınız

muhtemelen evveliyatı vardır da masraflar yapılmadan net bir karar verin yoksa o kadar masrafın üstüne aa ben bir anda soğudum filan derseniz kimseye inandıramazsınız paramızı yedi kaçıyor derler arkanızdan..

Stress falan diye eş geçilen şeyler ilerde boşanma nedeni de olabiliyor evleneyimde ne olursa olsun kafasında yanan çok kadın tanıdım.Duygulariniz değişmiş cicim sevgililik ayı bitmiş adamı apaçık görüyor da olabilirsiniz.Yillarca çıkıp 5 ayda bosananlarda var bu şekilde.... Çünkü düğün stresi elalem ne der kimseyi bulamam yaşım geçti gibi büyük hata cümleleri kadınlar tarafında kabul görüyor....Yani kendinize sorun kimsenin ki kimseye uymaz vebale girmem nikâhta keramet var masaliyla evlilik iyidir doğru eş ile

X