Nişanlımı çok seviyorum ama bu iğrenç alışkanlığı...

troublebug

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
14
28
25
Merhaba kızlar,
Bu konuyu açıp açmamak konusunda çok kararsızdım ama burda birçok kadın dertlerini paylaşmış ve çok güzel önerilerde bulunmuşsunuz bu yüzden size güveniyorum.
Şöyle ki, nişanlım çok iyi bir insandır. Kendisini 4 yıldır tanıyorum ve 1 yıldır nişanlıyız, şuana kadar hiçbir cimriliğini görmedim, tek bir konu dışında.
Dışarda yürüdüğümüz zaman gözü hep yerlerde ve yere atılan izmaritleri alıp yakıyor. En başta şaka yapıyor sanıyordum dalga geçiyorduk falan ama ciddi ciddi cebinde biriktirip sonra yakıp içiyor. Bu konuda son birkaç aydır kaç kez kavga ettiğimizi hatırlamıyorum ama vazgeçmiyor. Para harcamak istemiyorsan ben alayım bari sigaranı diyorum ne gerek var ben zaten izmarit kısmını seviyorum boşuna para mı vereceğiz diyor hiçbir şekilde kabul etmiyor. Kimseye anlatamıyorum çok utanıyorum. Ne yapacağımı bilmez durumdayım lütfen yardımcı olun.

Sen nasıl ona ben alırım diyorsun? Zamanında çok yaptım o hataları bende nişanlıma alırdım sakın yüz verme. Dışardan toplaması daha gurur verici bence bir kadına aldırcağına..
Çok iyi bir insandır ve bu yaptığı gururuma dokunuyor o yüzden en azından alayım diyorum ama aldırmıyor zaten...

Sen nasıl ona ben alırım diyorsun? Zamanında çok yaptım o hataları bende nişanlıma alırdım sakın yüz verme. Dışardan toplaması daha gurur verici bence bir kadına aldırcağına..
Gurur anlayışınız çok garip

X