Nişanlımın ailesinin birilerini hoplatma çabası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sende başladın görümce kv konularına

başkasına show yapalım derken seni kullanmaya çalışıyorlar.
bence nişanlına rahatsızlığını düzgünce dile getir ve kv görümcenin olası benzer hareketlerinde uyar kendilerini, ima ile vs değil direkt uyarmalısın.
böyle devam ederse bir süre sonra çok yorucu olmaya başlar zaten can sıkıcı bir durum.

ben hoplatma olayini kulturel dusundum yoksa bizim dugunler de oyle birsey olmaz. Ama mesela yahudilerde gelinle damadi sandalyeye oturtturup havaya kaldirir hoplatirlar takip ettigim kadariyla burhanin zevkine ve isteklerine genel olarak uyum saglayan bir kayin aile var. Sadece biraz daha acik iletisimle daha saglikli olacaktir.

Şimdilik tepki gösterme bence bu durumu lehine çevir derim.Biz bi düğüne gitmiştik gelin davula çıkıp oynadı ilk kez orda görmüştüm.Bi anlamı var mıydı bilmiyorum yöresel olabilir diye düşündüm

Düğüne ex dünürler gelecektir belki. Yeni gelinize nasıl kıymet veriyoruz havası atacak olabilirler.

İyice ortalığı karıştırayım

Daha simdiden nisanlinin ailesinden "gorumce olacak kisi", "kayinvalide olacak kisi" diye bahsedersen bu is olmaz, olsa da önünde sonunda patlak verir.
Zaten simdiden bile huzurunuz yok, sonra hic olmaz. Bu da sizin eve yansir.
Turk geleneginde cogu kavga da senin anan benim anamdan ciktigi icin, bence biraz sakin ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…