Nisanlimin bana karsi olan asiri bagliligi

Banada anormal gelmedi. Bence mutlu olun. :KK70: Sizi kisitlamiyor. Bu cok önemli. Sadece cok sevgi isteyen biri ve bunu kendide ama gösteriyor demeki. Sevgi dili bu sanirim. Benimde sevgi dilim "quality time" dedikleri sey. Bence güzel bir sey :). Evlenince bence biraz daha rahat olursunuz hep yan yana olucaginiz icin. Bu zamanin tadini cikarin derim :KK66:.

Ama sizin disinizda hic mi hobileri yok? Ilgi alani yok? Buna pek inanamadim.

Taşlamayaın ama bana hiç sağlıklı gelmedi, her bireyin kendi alanı, arkadaşı, hobisi olmalı :KK51:
Bir de senin pek sevmediğinin farkındadır konu sahibesi, o hissediliyor o yüzden açığı kapatmak için ekstra çabalıyordur belki, sevilmeyen taraf genelde daha çok çabalar... yani zaten sevmiyorsun ne yaparsa yapsın boşver, bana kalırsa sevmediğin biriyle zaten evlenme ya sen bilirsin.

Benim arkadaş grubumda çocuğunu babaya babaanneye atıp bireysel vakit geçirmek isteyen arkadaşlarım var yahu, çocuklarını sevmiyorlar mı şimdi? Sevgiyle alakası yok bu durumların.
ya bi ara asik olmadan evlenilir mi sevgi yeter mi diye bir konu aactim simdi surekli o konudan vuruyorlar beni :KK70:

ya bi ara asik olmadan evlenilir mi sevgi yeter mi diye bir konu aactim simdi surekli o konudan vuruyorlar beni :KK70:
Yani sevgi yeterli midir ben de bilemedim şu an. Arkadaşlarımı seviyorum ama onlarla evlenmem😅 bence siz bu sevginin nasıl bir sevgi olduğunu ölçüp tartın, cinsel çekim filan yoksa evlenmeyin derim.

Ablacığım vurmakla lakası yok ki, sen neden böyle demişsin ben de bu yüzden olabilir yazdım. Vurulacak bir taraf yok ayrıca, bazı ilişkilerde bir taraf daha çok seviyor, ilişkisi sürsün diye daha çok çaba koyuyor sizin ilişkide de o taraf adamdır yazdım, bunda vurulduğun nokta tam olarak nerde söyler misin? :KK51: Sonuçta durumu değerlendirecek sensin, adamı sen tanıyorsun biz değil, sevgisindne yaranmaya mı çalışıyor yoksa hayatı olmayan asosyal biri mi sen karar vericeksin.

Son düzenleme:
X