Nişanlımla ettiğim şiddetli kavga..Kopma noktası..

Fırtına öncesi bir sessizlik olduğunu sanmam, o kadar çirkinleşti ki bu iş böylece kalsın diye düşünüyor olabilirler.

Çok uzundu koyulari okudum kararim kesin. Bas tekmeyi anasıyla evlensin madem aynı kefeye koyuyo.

merhaba,
gelişme var mı diye soran arkadaşlar;
herhangi bir gelişme yok.kargo teslim edilmiş.
hiçbir ses seda yok,şok oldular diye düşünüyorum..
umarım fırtına öncesi sessizlik değildir bu.

Ilk mesajini okudum. Insallah tekmeyi basmistir dedim. Bu mesajini okudum. Yuregime soguk su serpildi sanki rahatladım vallahi... ohhh beee

İyi olmuş baştan kokmuş balık , gerçekyyüzünü gormussun aaslında nişanlılık bunun için de bu ülkedennişandanddönmek. Ayıpya da yyanlışggibi algılanıyor .

Cok muazzam bir karar verdiniz.Sanirim fazla simartilmis beyefendi.Ne olursa olsun o sekil konusmalar cok yanlis.Sizin tek bir hataniz olmus o konusmada "annenin notunu verdim" sozu cok yanlis olmus , hayatiniza girecek bir baska insanla bir problem yasarsaniz sakin o tarz bir konusma yapmayin derim.Onun disinda gayet anlayisli ve sabirli durmussunuz elbette.Aileniz de arkanizda , helal olsun diyorum , sizi gercekten seviyorlar ve harcatmiyorlar.Siz de kendi kiymetinizi bilin ve sakin oyle bir kisiyi affetmeyin.Cunku telefon yuzunden bunca kiyamet cikaran ciddi bir meselede neler yapmaz yani

İyi yapmışsın, bence adres de değiştir,biraz psikopat herhalde valla bulursa sana zarar verebilir nişanı attın diye...sakın dönme lütfen o ne öyle şimdiden bağırıp çağırmalar,ilerde Allâh mağfaza neler yapmaz...unut en kısa zamanda

Havalara bak zaten küçük bey'deki.. Bagarmalar afralar, hiç tepki verme aramalarına cevap bile verme bitsin dedin bitti dersin çok sorarsa. "Direksiyon a vurdu omzucikti bağırmaktan sesi catallasti "resmen kendinden gecmis

O kim be.Sen yoksan o bir hiç aslında, resmen sana basarak yükseliyor.Kimse çekmez onun bu tavırlarını.Hiç üzülme.

En doğru kararı vermissin Tebrikler. .
Allah yüzüne bakmış

Yüzüğü atmakla en iyisini yapmışsın canım. Bravo sana. Herkesin harcı değil yaptığın. İnşallah karşına emeklerini boşa çıkartmayacak dürüst bir insan çıkar ve cok mutlu olursun. Bu adamdan hic birşey olmazmış.... ayrıca benim fikrim çocuk başka tarz menfaatlerine uyan başka birini buldu. Ailenin de kafasına o kız daha çok uydu. O yüzden olmuş olabilir bu tavırlar. O kızı kafalarlarsa ailecek yakında düğün haberi alırsın. Kurtulduğuna şükret. Mutlu bir yasam diliyor cesaretini bir kez daha kutluyorum. What doesnt kill you make you stronger sarkisini da armagan ediyorum :)

Cok kotu karakterli terbiyesiz birisi evlenirsen gununu gorursun acikca soyleyim ama atmissin nisani sakin geri donus yapma yaparsan off offf gununu ciddi ciddi gorursun ne terbiyesiz adam ya nisan attim dedin ya icinde kalmistir intikam duygusu onun sakkn

yüzük fırlatanlar kervanına ben de katıldım.
iyi bir şey yaptıgımı düşünüyorum ama acısı var işte...
yo yoooo iyi bi şey yaptın. ilk sayfadaki mesajım da bununla alakalıydı. bu zevki karşı tarafa vermemen önemliydi. acısı da geçmiş zaten. sadece boşluktasın.

X