Nişanlının adını dövme yaptırma fikri? o cesaret etmiş, ben de yaptırayım mı?

Kolye fikri cok hosuma gitti simdi isim kolyeler moda zaten cok da hos duruyor hem ismini boynunuzda tasirsiniz hem de jestine karsilik gibi olur :)

Benim de öyle.. İyi fikir.. Zaten son kavgada bana sevgililer gününde aldığı altın kolyeyi fırlattım ve kayboldu.. Ona karşılık iyi olabilir.. Teşekkürler :)

Kızlar, son olaylardan sonra nişanlım adımı göğsüne yazdırmış kalıcı dövmeyle.. Adım üzerinde de taç :)
Çok mutluyum.. Yelkenler suya indi. Ben de onun adını dövme yaptırsam mı sizce? Hem ağustosta askere gidecek, nişanı da bunun için erkene almıştık. Ona da güven veren bi hareket olur.. Yaptırayım mı? Ya da ben nasıl bi geri dönüş yapayım?

Sen de yaptırabilirsin ama gösterme bence denk gelirse filan konusu geçerse gösterirsin sanki ona göstermek için yapmışsın gibi olmaz böylece :) ben de eşimin adını elimin üstüne yazdıracaktım istanbulda fırsatım olmadı bidahaki gidişime erteledim bence çok hoş bi durum.

Yanlış biliyorsun canım ben gidip diyanete sormuştum bu konuyu dövmenin tek günahı yaparken acı verdiği için vücuduna bile bile acı çektirmek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

o zaman genitaldeki ya da bacaklarda koltukaltlarında olan kılları almak da günah ?

Sen de yaptırabilirsin ama gösterme bence denk gelirse filan konusu geçerse gösterirsin sanki ona göstermek için yapmışsın gibi olmaz böylece :) ben de eşimin adını elimin üstüne yazdıracaktım istanbulda fırsatım olmadı bidahaki gidişime erteledim bence çok hoş bi durum.

Evlenince yaptırmaya karar verdim canım.. Sen yaptır tabi, yakışır :)

o zaman genitaldeki ya da bacaklarda koltukaltlarında olan kılları almak da günah ?

Onları acısız almanın yollarıda var ama. Neyse ben zaten hoca değilim sadece diyanete sorduğumda aldığım cevabı aktardım arkadaşa çünkü dövmenin abdest geçmiyo diye bir durumu yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evlenince yaptırmaya karar verdim canım.. Sen yaptır tabi, yakışır :)

içinde varsa bence burdaki düşüncelerden etkilenme, evlendikten sonra ayrılmayacağın ne malum ki ona bakılırsa.. ha nişanlı ha eş sen sevdikten sonra kim ne diyebilir, sen nasıl mutlu olduysan eminim akın da çok sevinir böyle bişeye. kolye çıkardığın an gider dövme kalıcı verdiği mesaj farklı :KK16::KK16:

içinde varsa bence burdaki düşüncelerden etkilenme, evlendikten sonra ayrılmayacağın ne malum ki ona bakılırsa.. ha nişanlı ha eş sen sevdikten sonra kim ne diyebilir, sen nasıl mutlu olduysan eminim akın da çok sevinir böyle bişeye. kolye çıkardığın an gider dövme kalıcı verdiği mesaj farklı :KK16::KK16:

onda görünce özendim bian.. ben de yaptırayım istedim :) istiyorum tabi.
o inanamaz herhalde gözlerine :) o göğsüne yaptırmış ama sadece spor atleti giydiğinde ya da tatile gittiğinde ortaya çıkar dövmesi. Ben nereme yaptırayım ki? onunki pek görünür yerde sayılmaz yani.

ya Allah aşkına birkaç gün önce ne diyordun şimdi ne diyorsun ben olsam öyle bir adam için hayatta yapmam lütfen biraz gururlu ol ya değmez boşa yapma amacım sizi üzmek değil ama neyse size mutluluklar

canım dövme sildirilse de izi kalıyor diye duydum ben de
önceki konundan sonra bi jest yapmış
karşılığını yapman gereksiz bence

onda görünce özendim bian.. ben de yaptırayım istedim :) istiyorum tabi.
o inanamaz herhalde gözlerine :) o göğsüne yaptırmış ama sadece spor atleti giydiğinde ya da tatile gittiğinde ortaya çıkar dövmesi. Ben nereme yaptırayım ki? onunki pek görünür yerde sayılmaz yani.

ne güzel işte yavrum başka bir hatun göremez mahrem yerlerini, açsa sonuçta direk adını göreceğinden :KK9: şaka bi yana da tam kalbinin üzerine yazdırabilirsin :KK1::KK1:

Nişanlın yaptırıyorsa yaptırır sen niye yaptırıyorsun ki :KK14:

önceden istediğin birşey olsa o yaptırcam demeden önce de yaptırabilirdin.artık isim vs yazdırmak saçma. kalbinin ta içinde olmadıktan sonra!

Ah Duygucum, biraz fazla hızlı ilerlemiyo musunuz? Olayların üstünü çok hızlı kapatmıyor musunuz?
Bak nişanlın her olaydan sonra ya sana hediye alıyo ya böyle şeyler yapıyo. Kendini affettirmek için 'hadi gel sana hediye bakalım' dediğini de unutmuyorum.

Bu kadar çabuk güvenme sözlerine, jestlerine.

Konuna gelince; ben dövmeye sıcak bakarım ama sevgili/nişanlı/eş isimlerine değil :KK66: Allah korusun ileride istemediğin şeyler olabilir. Bir de her jeste karışılık vermek zorunda değilsin, ya da aynı şekilde karşılık vermek zorunda değilsin. :KK66: O yüzden iyi düşün lütfen. Her konuda iyi düşün :KK66: :KK54:

Son düzenleme:
Bi'önceki konuna baktım şimdi sen şimdi ciddi ciddi kız ondan hoşlanıyomuş da, konuşmak için buluşmuşlar palavrasına inandın mı? Öyle böyle de inanmadın bi'de üstüne adını vücuduma mı kazıyım dedin:KK53:

Duygu kızıp, kırılacaksın belki ama ben bu işin sonunu cidden hayırlı görmüyorum. Çok hızlı gidiyosunuz ve işin kötüsü emin adımlarla da ilerlemiyosunuz.
Yaşlarınız sanki çok küçük gibi, aşık oldum ben yaaa modunda mantık dışı davranıyosunuz. Nişanlının dövme olayı bu olaydan sonra romantiklik, seni çok düşünme olayını çoktan geçmiş.

Düşünen adam "aşkım böyle böyle bi'durum var" der ya da hiç oralı bile olmaz, sen senden her hoşlanan çocukla olmayacağını anlatmak için buluşuyo musun?

Resmen kendi suçunu bildiği için naparım ederim böyle göz boyarım, çünkü Duygu nasılsa çok duygusal demiş ki başarmış da...

Senin ailen olsam hayatta izin vermezdim bu nişan olayına, durulmadan tekrar coşuyosunuz.

İnşallah yanılırım.

ya Allah aşkına birkaç gün önce ne diyordun şimdi ne diyorsun ben olsam öyle bir adam için hayatta yapmam lütfen biraz gururlu ol ya değmez boşa yapma amacım sizi üzmek değil ama neyse size mutluluklar

Nasıl bi adam oldğunu nerden biliyosun? Gurursuz diyeceğin de son insanım.. İkna etti beni, ona inanıyorum.. Onun da hatası vardı ama affettirdi. . Olayın bu kısmına yorum yapmanı gerektircek bu konu açmadım.. Siz nişanlınızın adını dövme yaptırır mıydınız diye sordum.. Teşekkürler cevap için.

canım dövme sildirilse de izi kalıyor diye duydum ben de
önceki konundan sonra bi jest yapmış
karşılığını yapman gereksiz bence

Özendim biraz dövmesine.. :) Şuan için erteledim.

ne güzel işte yavrum başka bir hatun göremez mahrem yerlerini, açsa sonuçta direk adını göreceğinden :KK9: şaka bi yana da tam kalbinin üzerine yazdırabilirsin :KK1::KK1:

Kalbimi dinleyemiyo doktorlar memeden dolayı.. mememe mi yazdırıyım :KK9:

Nişanlın yaptırıyorsa yaptırır sen niye yaptırıyorsun ki :KK14:

önceden istediğin birşey olsa o yaptırcam demeden önce de yaptırabilirdin.artık isim vs yazdırmak saçma. kalbinin ta içinde olmadıktan sonra!

Özendim ne bileyim..

Ah Duygucum, biraz fazla hızlı ilerlemiyo musunuz? Olayların üstünü çok hızlı kapatmıyor musunuz?
Bak nişanlın her olaydan sonra ya sana hediye alıyo ya böyle şeyler yapıyo. Kendini affettirmek için 'hadi gel sana hediye bakalım' dediğini de unutmuyorum.

Bu kadar çabuk güvenme sözlerine, jestlerine.

Konuna gelince; ben dövmeye sıcak bakarım ama sevgili/nişanlı/eş isimlerine değil :KK66: Allah korusun ileride istemediğin şeyler olabilir. Bir de her jeste karışılık vermek zorunda değilsin, ya da aynı şekilde karşılık vermek zorunda değilsin. :KK66: O yüzden iyi düşün lütfen. Her konuda iyi düşün :KK66: :KK54:

Özendim doğrusu dövme işine.. Hem de affettirdi kendini :) Yeniden inanmaya başladım. Tabi her zaman bi kuşku olacak.. Eskiden de vardı.

Bi'önceki konuna baktım şimdi sen şimdi ciddi ciddi kız ondan hoşlanıyomuş da, konuşmak için buluşmuşlar palavrasına inandın mı? Öyle böyle de inanmadın bi'de üstüne adını vücuduma mı kazıyım dedin:KK53:

Duygu kızıp, kırılacaksın belki ama ben bu işin sonunu cidden hayırlı görmüyorum. Çok hızlı gidiyosunuz ve işin kötüsü emin adımlarla da ilerlemiyosunuz.
Yaşlarınız sanki çok küçük gibi, aşık oldum ben yaaa modunda mantık dışı davranıyosunuz. Nişanlının dövme olayı bu olaydan sonra romantiklik, seni çok düşünme olayını çoktan geçmiş.

Düşünen adam "aşkım böyle böyle bi'durum var" der ya da hiç oralı bile olmaz, sen senden her hoşlanan çocukla olmayacağını anlatmak için buluşuyo musun?

Resmen kendi suçunu bildiği için naparım ederim böyle göz boyarım, çünkü Duygu nasılsa çok duygusal demiş ki başarmış da...

Senin ailen olsam hayatta izin vermezdim bu nişan olayına, durulmadan tekrar coşuyosunuz.

İnşallah yanılırım.

Hayatımda ilk defa adam gibi bi adamla beraberim.. O gün o kızla buluşmadıklarını biliyorum.. o masada oturması çok yanlış bi hareket ama cezasını çekti.
İkna etti beni. Aldatıldığımdan emin olsam bi sn durmam yanında. o gün de yüzüğü kolyeyi kopardm fırlattım attım.. Ben malımı bilirim.. O gün yanına gitseydim belki bu kadar sorun yaşamayacaktık, biraz da abarttım sanırım.. Oldukça karamsar bi insanım. Ben ona yine kızgınım ama ayrılmayı gerektircek bi durum yok. Onu tanısanız, yaşadığımız şeyleri bilseniz sanırım bu kadar korkunç gelmez önceki konum. Beni seven, sayan, koruyan bi insan..
Hayırlısı olsun hakkımızda. Benim annem ihanet yüzüğünden bitirdii evliliğini, bizde öyle olayların üstünü kapatma, görmezden gelme olmuyor Allaha şükür..
Teşekkür ederim yorum içn canım.

Nasıl bi adam oldğunu nerden biliyosun? Gurursuz diyeceğin de son insanım.. İkna etti beni, ona inanıyorum.. Onun da hatası vardı ama affettirdi. . Olayın bu kısmına yorum yapmanı gerektircek bu konu açmadım.. Siz nişanlınızın adını dövme yaptırır mıydınız diye sordum.. Teşekkürler cevap için.

Özendim biraz dövmesine.. :) Şuan için erteledim.

Kalbimi dinleyemiyo doktorlar memeden dolayı.. mememe mi yazdırıyım :KK9:

üst kısmına yazdır ne olecek :KK53: bizim iş yerinde bi hatun vardı kukusunun üstüne yazdırmıştı kocasının adını :KK52::KK52::KK52:

geçen konunuzda yüzük kolye ne varsa aldığı fırlatmışsınız ama dövmeyi fırlatamazsınız..
bir anlık hevesle yaptırıp sonra bir ömür pişman olmak var işin ucunda..
bende bir tane dövme var yaptırdığım için mutluyum ,isim falan yazmıyor,tribal bir desen ,ömür boyu kalacak iyi düşün..
çoğu iyi dövmeci nişanlı sevgili ismi falan yazmıyoru,sonradan pişman olunuyor diye:KK34:

üst kısmına yazdır ne olecek :KK53: bizim iş yerinde bi hatun vardı kukusunun üstüne yazdırmıştı kocasının adını :KK52::KK52::KK52:

vay vay vay vay güzelmiş. :KK70: ayrılırsan da tüylerini almazsın, sildirmene gerk kalmaz.. hatuna bak ıyy :KK9: :KK70: aslında bel gamzemin arasına good luck yazdırmayı düşünüyordum ama o zaman da bikiniye falan elveda demem gerekiyor..
Of akrep kızı olmak çok zor.. :KK70:

X