Nişanlıya yıldönümü hediye önerisi :(

Ya uzun zamandır (15 senedir falan) gercekten giyen gormedim herkes de evet bence esofman takimi demiş :))))
Ne bileyim seçeneklerden en mantıklısı eşofman geldi bana. Takım kısmını umursamadım açıkçası. Hediye takım alır nişanlısı ayrı ayrı kullanır falan. Sonuçta satılan bişey eşofman takımı.

Madem spora başlamış spordan gidin siz de. Eşofmanı kendisi almış zaten, yinelemeye gerek yok. Spor ayakkabı biraz bütçeyi zorlar ama doğru bi outlet araştırmasıyla olur, sonra şık bi sweatshirt olur. Tespih olmasın da diğer her şey olur.

Ben mendil fikrinizi çok beğendim, bana özelden atabilir misiniz kanaviçe mi işlediniz nasıl yaptınız? Ben de yapabilirim erkek arkadaşıma
Bu arada kışlık bir eşofman takımı süper olur
Tabiki atarım şu an evde değilim yarın akşama atmış olurum :) teşekkürler fikir için

O bütçeyle güzel bir saat alınabilir. Geçenlerde çok kaliteli markaların indirimleri vardı. Hala devam ediyordur belki

Farklı şehirlerdeyiz o yüzden yalnızca o geldiğinde akşamları en fazla 2 saatliğine görüşebiliyoruz. Ama pasta yapabilirim güzel fikir teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…