Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette kullanan var m?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Birde yukarıda yazdıklarıma birşey ilave etmek istiyorum .Belki gençlere bir faydası dokunur .Ben kızım için 1 yıldır bir yağ karışımı yaptırıyorum .Bacaklarında çok çatlak oluşmuştu ve kilosu az olmasına rağmen (45 kilo)selülitleri vardı .Bu yağ karışımını her gün günde 1 kere ( gece yatmadan önce) har bacak için 30 ar dakikadan toplam 60 dakika masaj yapıyordu ( nasıl bir azimse) Sonuç mu ? İNANILMAZ ... Bacakları barbi gibi oldu ,çatlaklardan eser yok .Çok seviniyorum kızım adına .İşin sırrı yağ mı masaj mı bilemiyorum ama ,ben ki çatlakların asla geçmeyeceğine inanan bir insanım gözlerimle gördüm .Selülitin zerresi kalmadı ,bacakları dümdüz .Ben de o azim olsa bende yapacağım ama nerdeee.. Azmin elinden birşey kurtulmuyor a.s

Selülit yokki ablam bende :nazar: Göbeğimi eritmeye çalışıyorum ben :çok üzgünüm:

Canım ,lipoliz düşünebilirsin .Ben 4 seans yaptırdım .Bazı yerlerde çok etkili ,ben özellikle sırtın iki yanı için istedim ,çok faydası olmadı ama belin yanındaki yağlanmalarda ,göbekte etkili ,.Birde genç vücutlarda daha etkili olabilir diye düşünüyorum .Beni düşündüren lipolizde kullanılan lipostabil ilacı yurt dışında yasak ,bizde kullanılıyor .Ben bir zararını görmedim ,aslında tekrar düşünüyorum ama fiyat çok yüksek geliyor .Yani verilen para liposakşın ücretini geçiyor .süprizzzzz:1hug:

rosenoire ablacım kızın için yaptırdığın o yağ karışımı hakkında azcık bilgi verebilir misin? bende de çatlaklar ve azda olsa selülitler var, nivea iyi geldi ama çatlaklara çözüm yok, belki daha iyi gelir. bu arada kızın kaç yaşında? ben 24 yaşındayım

Birde yukarıda yazdıklarıma birşey ilave etmek istiyorum .Belki gençlere bir faydası dokunur .Ben kızım için 1 yıldır bir yağ karışımı yaptırıyorum .Bacaklarında çok çatlak oluşmuştu ve kilosu az olmasına rağmen (45 kilo)selülitleri vardı .Bu yağ karışımını her gün günde 1 kere ( gece yatmadan önce) har bacak için 30 ar dakikadan toplam 60 dakika masaj yapıyordu ( nasıl bir azimse) Sonuç mu ? İNANILMAZ ... Bacakları barbi gibi oldu ,çatlaklardan eser yok .Çok seviniyorum kızım adına .İşin sırrı yağ mı masaj mı bilemiyorum ama ,ben ki çatlakların asla geçmeyeceğine inanan bir insanım gözlerimle gördüm .Selülitin zerresi kalmadı ,bacakları dümdüz .Ben de o azim olsa bende yapacağım ama nerdeee.. Azmin elinden birşey kurtulmuyor a.s

merhaba bu yaptırdığınız yağ karışımını bizlerle paylaşırmısın etkisi onaylanmış bir ürünü bende değerlendirmek isterim cevabını merakla bekliyorumyerimseniben

aynı şeklide heyecanla nefesimi tutarak bekliyorum bu yağ karışımını.. son çarem artık bu yağ karışımı neytse hemen alıp kkullanıcam bıktım artık çatlaklarımı görmekten..

rüyalarıma girip kabus oluyo parmak girecek büyüklükte çatlaklarım olmuş gibi görüyorum kabuslarımda ağlayarak uyanıyorum.psikolojim bozuldu.

gerçeketn işe yarıyorsa çoooooook büyük sevaba giriceksin. kadınların yüzde doksanında çatlak var angelina jolie de bile... ama onların bu çatlakları nası kamufle ettiğini bilemiyoruz.keşke bizde öğrensek de ya kamufle etsek yada iyileştirsek :KK43:

merhaba a.s.
yağ karışımının içerigini bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz :1hug:

nolur artık şu karışımı yazın :KK43: ümitlendim çok... paylaşırsanız eğer bunuda deniycem... lütfeeeennnnn :KK43:

eet yaa ne zaman yasıcaksınıs kısınısın kullandıı formülü sabırsızlıkla bekliorus hepimis buarada kısınısın çatlakları beys mıydı yoksa kırmısı mı..

bir Forum Da En Gicik Olduğum şey.... Ortaya Bir Laf Atip Birdaha Yazmamak. Bence Bunu Kasitli Yapiyorlar. Kanmayin Arkadaşlar. Umut Taciri çok.. Yada Dalga Geçmek Isteyen çok.
Bu Arada Ben Mecitefendi Selülit Yağini Sabah Akşam Masajla Yedirdikten Sonra 1-2 Saat Strechle Sariyorum. Bugün Nivea Mysilhouette 'ye Debaşladim Sabah-akşam. Ayrica Ti-ji Bant Ta Takiyom.
Selülitler G,itmezse,incelmezsem,zayiflamazsam Dah A Bişey Yapmicam. Kendimiböyle Kabul Edip,sevicem... Gelişmeleri Mutlaka Yazarim. Ben Kaçmam:))))

ben de bugün aldim nivea my silhouette'i, bugün kullanmaya basliyorum, gelismeleri yazicam arkadaslar...

arkadaşlar,ben kullanıyorum,gelişmeyi anlatıyorum;ürünü almadan satıcıya dedimki ya inanmak zor kandırmak gibi geldi bana dedim ikna olamıyorum dedim haklı olarak ters ters baktı. sonra karar verdim başkasından aldım tabiiki ve paraya kıydım.kremi almadan önce 3ay spor yapmıştım kol için,sarıyodum bide. kol için hareket istiyorum diyede yazı yazıyodum... neyse 3ayda bişey olmadı ;kremden sonra sadece 20dk spor ,sterç filmle sararak yemin billah inanamadım ya 2,5haftada oldu. hala şaşkınım ikide bi aynaya bakıyom göz yanılması olabilirmi diye ama değilll yaaa. ne diyeyim vallahi memnun kaldım hala inanamıyorum..kullananlardan da yorum bekliyom...

eet yaa ne zaman yasıcaksınıs kısınısın kullandıı formülü sabırsızlıkla bekliorus hepimis buarada kısınısın çatlakları beys mıydı yoksa kırmısı mı..

Küstahlık yapmak asla istemezdim fakat şu yazım tarzınızdan çok rahatsız oldum oldum. Bu nasıl bir yazımdır.Türkçe'yi resmen katlediyorsunuz. Bu yazım şekli de yeni moda mı? Lütfen dilimize sahip çıkalım.
Bilmiyorsanız da doğrusunu yazayım öğrenin yazdığınız mesajın:
"Evet yaa ne zaman yazacaksınız kızınızın kullandığı formülü sabırsızlıkla bekliyoruz hepimiz.Bu arada kızınızın çatlakları beyaz mıydı yoksa kırmızı mı?"
Lütfen Türkçemizde "Z" harfi mevcut.

merhaba hiçbişekilde tartışmaya girmicem bi uyarıda bulunmuşsunus olabilir türkçede z harfinn mewcut olduunu biliorum hatta tüm yasım kurallarını ii bilirim okuduum bölüm dolayısıyla fakat bu bnm tarsım bu tür alanlarda bööle yasarım ama türkçey dooru kullanmam gereken yerlerde resmi yasışmalarda örnein hepinisden daa ii kullanırım kusura bakmayın çok rahatsıs oluosanıs bnm yasılarımı okumassınıs hoşça kalın..

merhaba hiçbişekilde tartışmaya girmicem bi uyarıda bulunmuşsunus olabilir türkçede z harfinn mewcut olduunu biliorum hatta tüm yasım kurallarını ii bilirim okuduum bölüm dolayısıyla fakat bu bnm tarsım bu tür alanlarda bööle yasarım ama türkçey dooru kullanmam gereken yerlerde resmi yasışmalarda örnein hepinisden daa ii kullanırım kusura bakmayın çok rahatsıs oluosanıs bnm yasılarımı okumassınıs hoşça kalın..

Bence burada da doğru kullanmalısın. birçok bayan arkadaş okuyor her gün burayı. Sadece resmi yazışmalarda değil günlük kullanımında da dikkat etmelisin bence. Yani bu benim tarzım diyemezsin.

öhm öhm... bugün 3. gün ve nivea my silhouette'i günde sabah aksam 1er kez masaj yaparak basen, karin ve bel bölgelerime uyguluyorum, elimde son kalani da kollarima sürüyorum. kokusu gercekten cok güzelmis ve cildi de yumusacik yapiyor. adet dönemi öncesi sislik yasadigim icin henüz incelme konusunda bir gelisme olup olmadigini söyleyemem, zaten bugün henüz 3. gündü (ürünün üzerinde 14. günden itibaren gözle görülür gelisme olacagi yaziyor). fiyati da Almanya'ya göre uygun, 9,90 euro. Yani 20 ytl. civarinda bir fiyat (Clarins'in lift fermete'sine verdigim 46 euro'yu düsününce oldukca uygun tabi, gerci faydasini da görmedim degil). Neyse arkadaslar, klavyem Almanca oldugu icin Türkce karakterleri kullanamiyorum, umarim mazur görürsünüz. Gelismeleri yazmaya devam ederim (bir gelisme olmamisti aslinda da, maksat ortam yumusasin:))

o yağın tarifin mümkünse burayada yazarmısınız?
Vallahi çok sevaba girerseniz:)
sabırsızlıkla bekliyoruza.s.

Tamam birtanem yazıyorum .Önce şunu belirteyim , bu yağı günde 2 kere her bir bacağa ayrı ayrı 20 şer dakika toplam 40 dakika masaj yapacaksınız.sengözlerimebaksanab Bu akşam tekrarlanacak .Yani günde 80 dakika ! Allah ellerinize kuvvet versin kızlarjeyyar ben yapamadım ama kızım süper oldu a.s.Masaj çok önemli .Çatlaklar geçince süreyi azaltabilirsiniz .Kızımda geçti ama o günde 1 kere yatmadan önce yağla masaj yapıyor , banada yağların parasını ödemek kalıyor :kızgın::roflol:
Havuç yağı
gül yağı
keten tohumu yağı
ceviz yağı
jojoba yağı
avakado yağı
acıbadem yağı
hint yağı
badem yağı
kayısı yağı
çilek yağı
servi yağı