Niye böyle oldu bu ay ?

Yeni-Gelin92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
94
44
32
Merhaba kızlar

Geçen ayin 9 da adetimin ilk günüydü 14 de bitti.
Bu ay ayin 9-10 da adet olmam gerekirken 8 de oldum hemde eşimle cinsel iliskiden hemen ( korunmasız ) lavaboya gittikten sonra belli belirsiz pembelik gördüm sasırdım. Asla akşamları adet olmam ve sancısız asla olmaz. Genelde kasik agrilarindan yarım saat sonra gelir ve pedimi koyarim. Ama bu kez ped koyma ihtiyacını ertesi gün öğlenden sonra gorduM. Ve öyle bir Ağrı ki can dayanmaz oldum oldum dirildim. Ağrı kesiciler asla fayda etmedi. Acaba cinsel iliski yüzünden mi böyle oldu? Çok afedersiniz eşim içimde bitti, af ola kızlar.

Fikri olan var mi ? İlk defa hayatımda böyle bisey yaşıyorum,

Benimde bu ay ilk korunmasız ilişkimdi ve ilişkilerden sonra o pembe akıntı ve kahve akıntı bendede oldu bence vücudun vermiş oldugu bir tepki olabilie ilk de fa oluyo sonucta sonrasında kesildimi peki

Benimde bu ay ilk korunmasız ilişkimdi ve ilişkilerden sonra o pembe akıntı ve kahve akıntı bendede oldu bence vücudun vermiş oldugu bir tepki olabilie ilk de fa oluyo sonucta sonrasında kesildimi peki
Kesilmedi canım. Bildigin adet olmuşum. Ama daha önce hiç olmadığım şekilde oldum şaşkınlığım o yuzdendir.

Kesilmedi canım. Bildigin adet olmuşum. Ama daha önce hiç olmadığım şekilde oldum şaşkınlığım o yuzdendir.
Benim 4 gün kdr ara ara pembe çok az akıntı geldi sonra durdu suanda da bat tan 5 gün önce adet oldum ama çok az ve sadece kahve rengi gelio anlayamadm sökülmedi bekliyorum

Bizde öyle düşündük hep gezdik tozduk daha yeni bebiş istiyoruz bakalım 1.5 yıllık evliyim bende
Sizinki gayet iyi biz Eşimle hiç ama hiç gezemedik, balayı yapmadiK , tatil yapmadık. Bunları yapmadan çocuk olursa tobe bidaha olmaz ‍♀️ bunları yaptıktan sonra isterim büyük ihtimal. Rabbim tez vakitte muradını versin

X