No Sweat Natural Soap (bitkisel sabun)ile terlemeye çözümmü??

Beany

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
1.169
8
No Sweat SOAP ise su tuz ısıyı vucudunuzda devge kurmasını sağlar ve sadece günde 1 kez kullanmanız dahilinde terleme azaldığını farkedicek ilerleyen günlerde tamamen yok olduğunu göreceksiniz.

No Sweat SOAP kokuyu gidermeye, terlemeyi yok etmeye ve nemle dost olan bakterilerden cildi korumaya çalışır. Bununla beraber ter kokmaz, koltuk altlarında ve genital bölgelerde bulunan ter bezleri tarafından üretilen teri yok eder , protein ve yağlı mineraller yaymamasını sağlar , kokuya ve tere neden olan bakterilerin gelişmesine engel olur . ile yıkanmak ciltteki hemen hemen tüm bakterileri uzaklaştırır.ve bezlerde nemlenmeyı engeller terleyen tum bolgeye bitkisel oldugu için uyulanabılir
uluslararası bagımsız sağlık örgütü FDA tarafından onaylanmıştır

1 adet Soap terlemenizi tamamen yok edecektir.

No Sweat Soap İngiltere' den ithal edilmekte ve %100 doğal bitkilerden üretilmektedir.
No Sweat bitkisel bir sabundur.

İçindekiler : Melaleuca alternifolia ( çay ağacı yağı ), Bergamut, Limonoyu, Olives..

böyle bi ürüne rastladım nette ,bu sabunu duyan ,kullanan varmı acaba ,FDA onayı varmış ,%100 bitkisel olması ilgimi çekti
fiyatıda 24,90 tl ,kapıda ödeme seçenekleride var
antiperspirantlardan daha sağlıklı geldi,umarım etkili ve zararsız bi üründür.

bende çok merak ediyorum bunu.geçen sipariş için aradım bilgi aldım. 20 günde tümüyle kesiyormuş terlemeyi. inanamadım ve almadım. fiyatıda aslında uygun denesemmi diye düşünüyorum. deneyen varsa lütfen yazsın arkadaşlar

ben denemeyi düşünüyorum ama kullanan birilerinin yorumlarını duymak isterdim :))
içindeki bitkiler ne şekilde etki ediyor acaba ,antiperspirant deolar alüminyum klorür ile gözenekleri bloke ederek teri önlüyor ve kalıcı bir önleme değil bu ,peki bu bitkilerle nasıl bir tki sağlanıyor çok merak ediyorum açıkcası
ben sadece koltuk altımda uygulayacağım alırsam şayet,diğer bölgelerimde aşırı terleme şikayetim yok çünki,vücut toksinleri atmak için terlemeyi kullanır,koltuk altı terim kesilse bile diğer bölgelerimden atacağımdan çok endişe etmiyorum aslında ..

yokmu arkadaşlar duyan bu ürünü
yaz bitti terde bitti herkeste galiba:))pek ilgilenen olmuyor artık bu başlıklarla

teşekkürler boneli,bacak terlemesini ilk kez duydum,sorununun halledilmesine sevindim,bende en kısa zamanda alıp denemeyi düşnüyorum.
adaçayı gece terlemelerine iyi geliyor diye biliyorum ve sadece bayanlar adaçayını tüketebiliyor,çünki östrojen içeriyor adaçayı,ve tamamen terlemeyi keseceğine inanmıyorum.

arkadaslar meraba bgn üye oldm buraya paylaşım için 17 yaşındayım. koltuk altlarım çok terliyodu ama hiç koku olmuyodu su gibi terliyodum. terkur aldım 2 gece kullandım cok az bi terleme oldu eskisi gibi değil. fiyatıda uygun.... no sweat sabununu sipariş ettirdim bugun oda geldi. bu gece bi daha terkur kullancam tam 3 geceyi tamamlamak içn sonraki günlerde sabuna geççem. tamamen etkili olur mu bilmiyorum sonuçları yine yazarım

arkadaslar meraba bgn üye oldm buraya paylaşım için 17 yaşındayım. koltuk altlarım çok terliyodu ama hiç koku olmuyodu su gibi terliyodum. terkur aldım 2 gece kullandım cok az bi terleme oldu eskisi gibi değil. fiyatıda uygun.... no sweat sabununu sipariş ettirdim bugun oda geldi. bu gece bi daha terkur kullancam tam 3 geceyi tamamlamak içn sonraki günlerde sabuna geççem. tamamen etkili olur mu bilmiyorum sonuçları yine yazarım

merhaba sinem ,hoşgeldin aramıza
sendeki terleme aşırı şekildemiydi yoksa normal bi terlememi,eğer kontrolsüzce terleyen biri isen ,terkur kesinlikle fayda etmeyecektir,teri kullandığın sürece kurutan aynı içeriğe sahip 2 losyon var (maximve tereson) ,birde bu sabunu duydum,bende alıp kullancam ,içerisindeki bitki bileşenlerinin işe yarayabileceğini düşünüyorum,bakalım
sende lütfen kullanınca yorumsuz bırakma,çünki bu sabunu duyan pek yok gibi ..

evet sabunu pek kullanan yok galiba alırken tereddüt ettim ama yinede aldım bitkisel olduğu için denemekte bi zarar olmucağını düşündm fiyatıda diğerlerinden daha uygun.. fikrimi değiştrdm bgn kullanmaya başlıcam sonuçları yazarım tabiki

ay sinemmmm merakla bekliyicem yorumlarını
paylaşımın için teşekkürler canım..

arkadaslar öncelikle hepimize iyi bayramlar..
4 gece kullandım çok az bi azalma var yani eskiden evde otururken bile terlerdm şmdi ütü yaptığım halde kol altımda ıslanma olmuyo ama bgn dışarı çıktğımda terledm..
boneli arkadasııda okudum oda 17 gün kullanmış bakalım kullanmayı kesmicem bu ter bitene kadar kullanmaya devam :)

bende bugün siparişimi verdim nihayet..
haftaya salı elimde olucak en geç inş.
kullanım sonrası yorum yapmayı heyecanla bekliyorum,umarım faydalı olur.

ürün erken geldi ,bugün göndermişler
hemen kullanmaya başlayacağım
3 gün içinde ter yok edilir yazıyor sitesinde bakalım nasıl etkili olacakmı(umarımmm)

ben bugün öğlen saatlerinde kullandım
bayağı farketti ,yanlız kaşıntı yaptı biraz sağ koltuk altımda:KK43:
bakalım tamamen kesilecekmi terleme.
çok güzel bi kokusu var sabunun ,parfümsüz dolaşabilir insan,ama önemli olan terime çare olması tabi.

arkadaslar öncelikle hepimize iyi bayramlar..
4 gece kullandım çok az bi azalma var yani eskiden evde otururken bile terlerdm şmdi ütü yaptığım halde kol altımda ıslanma olmuyo ama bgn dışarı çıktğımda terledm..
boneli arkadasııda okudum oda 17 gün kullanmış bakalım kullanmayı kesmicem bu ter bitene kadar kullanmaya devam :)
sinemm nerelerdesinnnnnnnnn....
bende evde gram terlemedim ,normalde her an terler koltukaltım
dışarı çıkınca hareket sebebiyle olsa gerek biraz terledim:KK43:
bende sabredip kullanmaya devam edicem ,daha bugün 2.günümdeyim....

hep yeni üyeler yorum yapmışlar bu sabun hakkında
satıcısı falan olma ihtimalleri gelio aklımaCADIARZU
ama umarım işine yarar canım almışsın çnkü

evet MissA yeni üyeler yorum bırakmış ama üründe yeni,ne zmandır araştırıyordum ,yeni gördüm bu sabunu,umarım işe yarar ,yoksa ümidimi kaybedicem artık:KK43:(

bende sipariş verdim bir kaç güne gelecek inş tere çözüm olur aşırı yüz terleme var bıktım artık ya kullanlar memnun kaldınızmmı ?

bende sipariş verdim bir kaç güne gelecek inş tere çözüm olur aşırı yüz terleme var bıktım artık ya kullanlar memnun kaldınızmmı ?

valla ben sadece koltuk altı bölgem olmak üzere kontrolsüzce terlerim,henüz çok fazla bi etkisi olduğunu söyleyemeceğim ,ama aşırı hareket gerektirecek bişeyler yapmıyorsam sıfır ter oluyor ,özellikle uzun yürüyüşlerde yine eski aşırı terleme moduna geçiyor:KK43:
1 ay aralıksız deneyeceğim ,bakalım cidden teri kesecekmi,ben çok az bi terleme kalsın,aşırılık önlenilsin istiyorum .....
kullandığınzda göreceksiniz harika bi kokusu var,insanı ferahlatıyor,tere çözüm olmadı sırf kokusu için kullanırım belkide:))

X